Yumurta Çatlatma İğnesi Yaptıran Arkadaşlar

Başlatan Elmalı_kurabiyem, 18 Aralık , 2007, 21:08:27

« önceki - sonraki »

sabr

PREGNYL ben bunu vurulacağım yakında acaba konuyu açan arkadaşa yaradı mı iğne

gülay t.

Sabrcım Pregny 5000 uzun süredir piyasada yok bildiğim kadarıyla bulamaybilirsin. Bulamazsan doktorunu haberdar et yerine belkida ovitrelle adlı iğneyi verir.

özege

Arkadaşlar ben pazartesi günü ovitrelle iğnesi vuruldum.çarşamba ve perşembe günü kasıklarım çok ağrıdı.Bir de belim inanılmaz ağrıdı.şu an da bir ağrım yok ama karnımda bir şişkinlik var umarım adetim geçikir ve bebeğim gelir.

gülay t.

Özegecim o ağrılar muhtemelen yumurtanın çatlamasından kaynaklanıyor . İnşallah döllenme de gerçekleşir ve Rabbim hayırlı bir evlat verir.

tuba58

arkadaşlar mrh bende yeni katıldım aranıza,
bu ay klomen kullandım 4 gün öncede ovitrelle bulundum, yanlız kullananlara soruyorum vurulduktan sonra ağrılarınız oldu mu?
nerelerinizde ağrı oldu yazarmısınız?
HERŞEY ALLAH'IN OL DEMESİYLE OLUR, SABIR VE ŞÜKÜR CENNETE GÖTÜRÜR.

tuba58

MERHABA ARKADAŞLAR BENDE 4 GÜN OLDU OVİTRELLE VURULDUM AMA AĞRILARIM ÇOK YA, DÜN AKINTIDA BAŞLADI SİZLERDE DE ÖYLE OLUYORMUYDU?

..BahaR●●

bende dün vuruldum kasıklarımda basınçlı bir ağrı var doktoruma gittim korkulcak bişey yok dedi bakalım hayırlısı....

tuba58

arkadaşlar iğneyi vurulalı 5. günüm ağrıdan duramadım dr gittim ama normalmiş, evde de test yaptım 2 defa ikiside pozitif çıktı yanlız dr daha yenisin olmaz dedi, sanırım yanıltıcıydı :(

inşallah gerçekten tutar,

..BahaR●●

ay kız Allah iyilğini vere hemen 5 güne çıkarmı hem nasıl pozitif çıktı ikiside tuaf yani 5 gün geçmiş daha bende vurulalı 2.gün sabah kalkarken sancıdan kalkamadım nasıl bir ağrı bu kasıklarım çatlıo sanki ay inş.hayırlısı olur....

tuba58

canım zaten dediğim gibi yanıltıcı o iğneden kaynaklanan sahte sonuç, 25 mart gibi test yaptırmam lazımmış, ağrılarım bugün azaldı ama 3 gündür akıntım var hayırlısı olsun inş.

..BahaR●●

bugün benim pazar günü vuruldum 3.gün oluor çok basınçlı bir ağrı var kasıklarım çok fena ayakta duramıorum işyerindeyim ayağa kalkasım gelmior neden acaba ya yumurtalık çatlıor ondanmı pazar-salı-çarşamba ilişki dedi sana nededi.........ayy sahte falan bendemi ypsam yalanda olsa o 2 çizgiyi görmek isitorm artık ya..senin yaş kaç ....

tuba58

EVET CANIM ÇOK AĞRI YAPIYO BEN DELİRDİM HELEDE DÜN ACİLLİK OLDUM YA, BUGÜN BİRAZ İYİYM ŞÜKÜR

..BahaR●●

aradım doktoru söyledim çok ağrım var die korkma dedi yumurtalıkların büyüdüğü için öyle inş.güzel haberler alırızda bu ağrıları çektiğimize değer....

HATDEV22

arkadaşlar bende yeniyim sizleri tanıdğıma sevindim yanlız olmadğımı anladım. ben pko hastasıyım ve glıkofenle başladım. sonra geçen ay klomene başladım bu ikinci ayım doktor çatmalama iğnesi yapalım dedi gelde bakalım bende pek ümit yok ama kalan arkadaşlar varmı iğneyle

ben 3 yıllık evliyim ilk yılımda 1 düşük yaşadım doğum kontrol hapı kullanıyordum 1 aylık bir boşluk vermiştim öylesine hamile olduğumu öğrendim hemde hiç beklemezken sonra düştü çok üzüldük ama bizim için bebek erkendi 2 yıl filan geçsin nasıl olsa olur dedik 1 yılda deniyoruz olmuyor allahtan ümit kesilmez ama bu işler kafaya takmakla olmuyor gerçekten hiç aklında olmadğım  bir zaman oluyor allah hepimize nasip etsin
bebiş istiyorum allahın iziniye

..BahaR●●

hatdev22 aramıza h.geldin canım inş.sende en kısa zamanda bebişine kavuşursunn..

ben bu ayda regl oldum çatlatma iğnem işe yaramadı inş.gelecek aya artıkk hayırlısı......