27 Nisan , 2024, 10:42:57

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

eşinizin ''NÜ'' fılm ızlemesi sizi rahatsız edermi???

Başlatan ___kıymık___, 24 Aralık , 2009, 22:20:19

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: asum - 25 Mart , 2011, 00:19:13
kızlar inanmıycaksınız ama ilesiyle hiç bozuşmadım bu günlere kadar ufak tefek ne yaptılarsa hep sustum saygımı hiç bir zaman bozmadım hiç bozmadım son olaydad bozmadım tartışmam bişiyim olmadı ama artık konuşmak isemiyorum anasıyla babasıyla tek isteğim bu en azından şimdilik istemiyorum eşimde ince ince baskılarını sürdürüyo tabi hep ben suçluyum
onlar iyi art niyetli değil her yaptıklarının mantıklı bi açıklaması var ama benim yok ama diyorum ya eşime sevgi hissedebilsem savaşırım ama şuan hiç bişey hissetmiyorum ki bn kocamı deli gibi severdim ama hiç güvenim kalmadı ona bırakın beni korumayı yanımda bile yer alamadı neyini seveyin onun

canım düzelmişti hani sizin aranız  :-\ yinemi bozuldu   ???

derbeder

ayseye katiliyorum. konusmayi dene..gerci erkeklerin cogu boyle canim benim asum.

yani her ne kadar bekarken olseler yansalarda askimizdan bi secenek olsa genelde annelerini secerler. hani bu illaki kotu anlasilsin diye demiyorum, ama hani azicik gelinede iyi davransalar varsin cok sevsin onlari. ama gelin kiza genelde uvey evlat muamelesi yapiliyorsa tabiiki icinden nefret etmek gelir. her ne olursa olsun canim benim bizim annelerimizi babalarimiz hic kavga etmedilermi sanki? hic mi kaynana kayinbaba muhabbeti olmadi? onlar o kadar cabuk pesh etmediler ama...acisiyla tatlisiyla evliliklerimizi sonuna kadar yurutmeliyiz ve inan bana bir gun esinde anlar hatasini ama iste seni kirdigi yanina kalir...
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

çağınım

asum arkadaşım seni çok iyi anlıyorum ne yazıkki benim eşimde aynı ailesine lkarşı beni hiç bi zamna koruyamadı aramızdaki o dengeyi kuramadı hep onlar iyi onlar haklı ama ben kötü oldum haklıyken bile ben haksızım bu hep böyle  defalarca eşimle konuştum bu konuları benim eşim açısından değişen hiç bişey olmadı geçen hafta aileler arasında en sonunda tartışma oldu ve ben konuşmuyorum ailesiyle konuşmama kararı aldım ve gitmeme insan soğuyabiliyo ne yazıkki bende aynı durumdayım eşime karşı bile soğumuş durumdayım bebeğim için çabalıyorum ama nereye kadar gider bilmem

canım eşinle konuşmayı dene umarım işe yarar ve ailesinide aklına takma ben hep sinirden kendimi yedim onlara saygısızlık olmasın diye hep çimde yaşadım anneme anlattım ama annemde karar senin dedi haklı ne desin ama son bi kaç seferdir kötü patlıyrum artık ki geçen haftadan sonra görüşmeme kararı almak bana çok iyi geldi umarım eşin seni anlar seni dinler ve senle ailesi arasındaki dengeyi kurar 70 kere kevser suresini oku arkadaşım bi gün içinde ve dua et huzur iste çok faydası oluyomuş ben yaptım inş.. olur

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 24 Mart , 2011, 20:49:24
Alıntı yapılan: Aşк ѕαη¢ıѕı - 20 Mart , 2011, 16:51:17
arkadasım nişanlıyken ona izletıyolardı ee bende azıcık ucundan bakmıstım :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi:

Ise yaramismi  :ehi:
:k06: :k06: tam net olarak soramadım işe yaradı mı dıye :k06: :k06:

hamilemiyim

Yok ya olurmu öyle şey, bu gün öyle film izler yarın başka şeyler aklına gelir. Bence izlememeli ve izleyemez de.. :)

hamilemiyim.net

FeHi

**yeliz**

açacak başka konu yokmuydu? site sdece bayanlara özel diil ki, sonra yol geçen hanı oluyo,özel şeyleri çok isteyen özel msj ile görüşsün....

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

ツgöçmen_54 ツ

asuman1981

Alıntı yapılan: **yeliz** - 28 Mart , 2011, 13:43:48
açacak başka konu yokmuydu? site sdece bayanlara özel diil ki, sonra yol geçen hanı oluyo,özel şeyleri çok isteyen özel msj ile görüşsün....
ŞİDETLE KATILIYORUM  BÖYLE KONULARIN ÇOK TA GEREĞİ YOK

SeliN59

kesinlikle öyle filmlere bakmasını istemem çünkü erkek milleti oralarda ne görseler hevesleniyolar hem bizene milletin çiftleşmesinden pis pis şeylere bakıp günahada girmez hem

d3m37

Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 09 Ocak , 2010, 11:44:52
BİZ ZATEN FİLMİ KENDİMİZ YAZIP KENDİMİZ OYNUYOZ.ŞÜKUFEDE İZLİYO ( BU ARAD ŞUKUFE BENİM KUŞUMUN ADI) :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
şukufe hayvanı kalpten götürmeyın yazık yaaa  :toothy10:  :toothy10: barı eş alın biri yer biri bakar kıyamet ondan kopar....

Ben   06/04/1987
Ecem 06/07/2009
Aşkım 06/08/1982

d3m37

izlemedık izlemeyizde biz kendi fılmımızın basrol oyuncularıyız yonetmen kocam kameraman kocam :)

Ben   06/04/1987
Ecem 06/07/2009
Aşkım 06/08/1982

d3m37

Ben   06/04/1987
Ecem 06/07/2009
Aşkım 06/08/1982

suzannn