27 Nisan , 2024, 10:32:18

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

eşinizin ''NÜ'' fılm ızlemesi sizi rahatsız edermi???

Başlatan ___kıymık___, 24 Aralık , 2009, 22:20:19

« önceki - sonraki »

ツgöçmen_54 ツ

arkadaşlar cahilliğime verin nü film ne oluyor :dontknow: :dontknow:

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

___kıymık___

kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

Balböceği

valla kizlar evleneli aman aman tv bakmaz baksada mac yorumlari yemeteyiz bunlara bakar
yabanci dizi yerli dizi bakmaz anacimm nerden izlesin garibim ama bana dersennnn bakarimmm

opusme sevisme olabilir ama ilerisi degil ama  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

βαlκιz

Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgi✿εїз - 06 Mart , 2010, 18:35:00
valla kizlar evleneli aman aman tv bakmaz baksada mac yorumlari yemeteyiz bunlara bakar
yabanci dizi yerli dizi bakmaz anacimm nerden izlesin garibim ama bana dersennnn bakarimmm

opusme sevisme olabilir ama ilerisi degil ama  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:ehi: :ehi: :ehi: öpüşme sevişme olabilir hee
gerisi olmazz  :k06: :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

anacimmm taktik ogreniyoruz dermisim yastikla ama
bak aski memnuya evlendim evleneli ilk gordugummm sevisme sahnesi daha yokkk
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

derbeder

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Nezo

İzlediğini Görmedim Bekarken 1 Dünya Öyle Cd si vardı hepsini teek Tek Kırmıştım O Gün Bugündür Görmedim Hiç. Rahatsız Olurmuyum ? Olurum Herhalde Ya. İzlicekse Beni izlesin Tövbe Tövbe  :ehi:

Aytii

izlediğini görmedim. zaten izlemesinede gerek yok  8)

denizce:)

offfya ben yeni farkettim izlediğini..sinir oldum çok :BangHead:söledim onada ben sana yetmiyomuyum diye saçmalama dedi.e ozaman neden izlerler ki böle şeyleri :igrenc:

hüzünden_gelme

arkadasım nişanlıyken ona izletıyolardı ee bende azıcık ucundan bakmıstım :ehi: :ehi:

umut vardır

bana göre bu tarz film izleyenlerin çogu erkek izlediginde kadını.çogu kadınsa erkegi hayal ederek eşiyle birlikte oluyor bi dergide okumuştum.buda kanıtlanmış bir bilgi sebebi ise oradaki hareketleri örnek alması.sen onun gibi olamıyorsun.çıkardıgı seslerden, daha başka şeylere kadar.eşiniz size oradaki kadın kadar olamıyorsun dese.onlar yaşlanmıyor herzaman yenileri çıkıyor.ama siz yaşlanıyorsunuz bi düşünün.yaşlandıgınızda neler olcak.mesala siz eşinize filmdeki erkek hakkında.hareketleri,cinsel organı hakkında yorum yapsa kadın emin olunki ayrılaya kadar varır iş.izleyen kişiler bunu bi eşlerine söylerse neler olur bi düşünün.eşim izlemez.izlemez ve banada da asla izletmez.ona söyledigim bi sözle bunu bıraktı.nişanlıyken.şuanda 4 senelik evliyiz.eşimin bir sözü erkekler izler kadınlar izleyemez derdi önceden.ben ona ordaki kadında bizim cinsimiz sizin gibi hakkımız izlemek degişik pozisyonları kadınlar sayesinde yapıyorsunuz yani bizim sayemizde dedigim de susmuştu.bi de ben tarz şeyleri izlersem seni düşünerek degilde onu hayal ederek yaparız o işi dedim.bu bir gerçek çünkü hafızana yer ediyorsunuz.bu konuda da ben hemen unutuyorum diyemez izleyenler için.o yüzden izlemez.o tarz şeyleri izleyen eşler kadın yada erkek olsun bana göre saygısızlık yapmış oluyor eşlerine.

elif35

Alıntı yapılan: umut vardır - 20 Mart , 2011, 17:56:59
bana göre bu tarz film izleyenlerin çogu erkek izlediginde kadını.çogu kadınsa erkegi hayal ederek eşiyle birlikte oluyor bi dergide okumuştum.buda kanıtlanmış bir bilgi sebebi ise oradaki hareketleri örnek alması.sen onun gibi olamıyorsun.çıkardıgı seslerden, daha başka şeylere kadar.eşiniz size oradaki kadın kadar olamıyorsun dese.onlar yaşlanmıyor herzaman yenileri çıkıyor.ama siz yaşlanıyorsunuz bi düşünün.yaşlandıgınızda neler olcak.mesala siz eşinize filmdeki erkek hakkında.hareketleri,cinsel organı hakkında yorum yapsa kadın emin olunki ayrılaya kadar varır iş.izleyen kişiler bunu bi eşlerine söylerse neler olur bi düşünün.eşim izlemez.izlemez ve banada da asla izletmez.ona söyledigim bi sözle bunu bıraktı.nişanlıyken.şuanda 4 senelik evliyiz.eşimin bir sözü erkekler izler kadınlar izleyemez derdi önceden.ben ona ordaki kadında bizim cinsimiz sizin gibi hakkımız izlemek degişik pozisyonları kadınlar sayesinde yapıyorsunuz yani bizim sayemizde dedigim de susmuştu.bi de ben tarz şeyleri izlersem seni düşünerek degilde onu hayal ederek yaparız o işi dedim.bu bir gerçek çünkü hafızana yer ediyorsunuz.bu konuda da ben hemen unutuyorum diyemez izleyenler için.o yüzden izlemez.o tarz şeyleri izleyen eşler kadın yada erkek olsun bana göre saygısızlık yapmış oluyor eşlerine.

çok güzel anlatmışsın canım konuyu benim eşimde izlemez yani görmedim izlediğini ben yokken yada uyurken izlediyse bilemem yakalasam naparım  :suclu: :suclu: kızarım bayağı bir süre tartışırım heralde  :BangHead:

çağınım

ben izlediğine şahit olmadım eşimin böyle şeyler bereber film izleriz böyle sahneler geldiğinide mümkün olduğunca bakmamaya çalşır çevirir yani benle beraberkende bakmaz internete zaten girerse yanımda girer ondada bişi yapamıyo  :tongue3:

aman zaten izlemesine gerek yok filmden daha güzel şeyleri yaşatıyorum ben ona  :ehi: :ehi: :suclu: