6 Aylık Bebeğim Hiçbirşey Yemiyor, İçmiyor, Uyumuyor

Başlatan ♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥, 24 Aralık , 2009, 20:54:34

« önceki - sonraki »

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

kızlar bebeim hıcbırsey yemıyor 1 haftadır dogdugundan berı boylede su 1 haftadır tamamen kesıldı aclıktan uyuyamıyor :'(ne yapıcam bılmıyorum nasıl dayanıyor bu kadar aclıga bılmıuyorum emmek ıstemıyor cok kotu durumdayım o yemeyınce bende yemıyorum bısey anne olmak cok zor herseyı kafaya takıyosun olan annelere oluyo

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

6 aylık ek gıdalara baslamıstık ama yemıyo emmesı de cok nadır uyku arasında bu gunlerde emmeyı tamamen bıraktı :'(

βαlκιz

allah yardımcın olsunn  :amin: napmak lazım bilmiyorumki ben öyle bişey yaşamadım :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Demet_dk

bende ek gıdaları yediremiyorum
bazende emmeyi reddediyo ama acıkınca tıpış tıpış emiyo
farklı pozisyonlar dene ben şekilden şekle giriyorum tutmadığı zamanlarda müzik açıyorum fön mak. açıyorum eline oyuncak veriyorum vs

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

tesekkur ederım canım ıkızlerın var galıba allah bagıslasın zordur heralde ben bı taneyle bas edemıyorum allah yardımcımız olsun :opucuk:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

demetcım soyledıgın herseyı yapıyorum ama faydası yok aclıktan olse yıne tutmaz ınatcı

βαlκιz

Alıntı yapılan: eflin - 24 Aralık , 2009, 21:13:24
tesekkur ederım canım ıkızlerın var galıba allah bagıslasın zordur heralde ben bı taneyle bas edemıyorum allah yardımcımız olsun :opucuk:
[/quote
evet ikizlerim var sağol seninkinide allah bağışlasın ben bi ara yediremiyodum bitanesine reklamları açınca reklam izlerken yiyodu  ;D sende farklı şeyler dene yada babası kucagına alırsa güzelce yiyodu babası tutuyo ben ydiriyodum sende dene  ;D

azra35

ben de uyumaya yakın emziriyorum ayağımda sallıyorum gözleri gidince alıp emziriyorum ya da ayakta emziriyorum

*mahperi*

ahhh ahhh aynı dert bende de var yemez içmez uyumaz kaka yapamaz :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

gercekten canım bunlar varyemezler olmasa dunyayaı yerler :ehi:

YILDIZALP

Alıntı yapılan: eflin - 24 Aralık , 2009, 21:15:46
demetcım soyledıgın herseyı yapıyorum ama faydası yok aclıktan olse yıne tutmaz ınatcı

aklıma bir şey geldi. uyurken horlama sık sık uyanma varmı bebişinde. özelliklede karlnı açken yemiyorsa emmiyorsa genzinde et olabilir bilgin olsun . çocuk doktoruna görtürdünmü ???

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

ewt caanım var hemen uyanıyo hıc uyumuyo karnı aken yemıy bıde burnu sureklı tıkalı :crybaby2:bu yuzden doktora goturcektım zaten benımde aklımda belkıde genız etı vardır

YILDIZALP

Alıntı yapılan: eflin - 12 Ocak , 2010, 21:30:51
ewt caanım var hemen uyanıyo hıc uyumuyo karnı aken yemıy bıde burnu sureklı tıkalı :crybaby2:bu yuzden doktora goturcektım zaten benımde aklımda belkıde genız etı vardır

çocuk doktoru bilemeyebiliyor iyi bir k.b.b ye götürmeni tavsiye derim bizdede sık sık nezle olduk vede yiyemedi meğerse geniz etleri şişmiş o yüzden yiyememiş. şimdi iyi gerçi sık sık tolimerjel kullandık birde burun spreyi iyi geldi onlar. terletme vede üşütme allah şifa versin(bu doktorun bana tavsiyesiydi)

gülay t.

Eflincim idrar yolu enfeksiyonu olduğunda da bebekler yemeyi reddeder ve genelde ağlarlarmış. Uykuları da daha düzensiz olurmuş yeme düzenleri bozuk olduğu için kilo alımı da düşük olurmuş. Doktora götürdünüz mü bilmiyorum ama gitmediyseniz bir dene bence. Her zaman ateş yapmaz dedi doktorum. Benim kızımın da midesi bulanıyordu kusacak gibi ama kusmuyor. Onu söyledim doktora  o da şüpheşenip idrar testi istedi. Gerçi sonuç henüz çıkmadı ama belirtilerini söyledi  doktor. Yazayım belki işine yarar dedim.