selamlar! Yeniyim!

Başlatan Elmalı_kurabiyem, 17 Aralık , 2007, 13:10:21

« önceki - sonraki »

Elmalı_kurabiyem

merhaba googleda gezerken tesadüfen gördüm forumu ve üye olmak istedim ve oldum.evliyim ve bebek sahibi olmak istiyorummm.benim gibi anne olmak isteyen arkadaslar vardır umarım.anne olanlarında tecrübelerinden yararlanmak isterim.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               
:k06: :k06: :k06: :hello2:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

yeliz&osman

hoşgeldin :flowers: hersey gönlünce olur inşallah  :amin: :amin:

sevda

CANIM HOŞGELDİNN ARAMIZAA.... :flowers: :flowers: :opucuk: :opucuk:

BU ARADA EN KISA ZAMANDA ALLAHIM SANADA VERSİNNN GÜZELLL BİR BEBEK... ;)

seda_pehlivan

HOŞGELDİN ARAMIZA ALLAHIM HAYIRLI BİR BEBEK NASİP ETSİN SANADA :flowers:

ღ°cerenay.♥.

hoşgeldin canım :flowers:
rabbim sanada nasipetsin inşallah , güzel paylaşımlar diliyorum :)

Elmalı_kurabiyem

aminnnnn.inşallah.teşekkür ederim kızlar bu güzel dilekleriniz için.allahım insallah benim gibi isteyen herkese verir hayırlı ve saglıklı bebişler. :k06: :hieyt: :hieyt:

-Butterfly-

hosgeldin guzelimmmm  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

ne iyi ettinde geldin burda senin gibi anne olmak isteyen cok rkadasimiz var insallah allah hayirlisiyla sanada o muhtesem duyguyu tatiracaktir.. :opucuk:

Elmalı_kurabiyem

saol canım ya.allahım cümlemize isteyen herkese tattırsın insallah.buarada bebişlerinizde cok tatlı.hepinizin bebeişleri birbirinden güzel.allah nazarlardan saklasın hepsini. :love9:saglıkla sıhhatle buyutun.

-Butterfly-

aminnn guzelim  :amin: darisi insallah senin basina  :love9:

sevda

Sağol canım ama inanki dünyada çirkin bebek yoktur sanırım hepsinin bir birinden güzelll yüzleri ve yürekleri var... ;) :opucuk:

Elmalı_kurabiyem

Alıntı yapılan: sevda - 18 Aralık , 2007, 14:42:40
Sağol canım ama inanki dünyada çirkin bebek yoktur sanırım hepsinin bir birinden güzelll yüzleri ve yürekleri var... ;) :opucuk:

evet canım elbetteki heps birbirinden güzel ve tatlı.bütün bebekler ve cocuklar güzeldir elbetteki.allahım banada verir insallahh.ya dua edinn banada kızlarrr...
:love7:

sevda

:amin: canım nedemek sen bukadar içten ve samimi oldukça allahım sanada güzel bir melek vericektirr inşaşşal en kısa zamanda en güzel haberi verirsin bizee... ;) :opucuk:

-Butterfly-

hosgeldin guzelim.   :flowers: .biz burdaki bebek iteyip olmayan tum annelere duaciyiz  insallah allah sanada dunya guzeli bir evlat verecektir  :amin:

Elmalı_kurabiyem

saol canımmmm.aminnn insallah. :k06: :hello2: :hieyt:

duru boncuk

merabalar canım hoşgeldin aramıza ismin nedir yoksa sana elmalı kurabiyemi diyelim  ???

umarım allah seninde gönlüne göre verir ve sağlıklı bir bebeğin olur seninde :amin: