Kaynananın Ailedeki Rolu Ne Kadar Büyüktür ?

Başlatan Balböceği, 20 Aralık , 2009, 23:52:48

« önceki - sonraki »

yağmur8183

Alıntı yapılan: Böcüğüm - 20 Ocak , 2010, 20:37:37
eşim evlenmeden önce annesine hiç bağlı deilmiş amma evlendikten sonra nedensa kuzusu oldu şimdi annemlerden geldim yine surat eşimde ne oldu diyorum yine laf yedim neden sen herhafta annenlere gidiyosun o yüzden ve yeni bi tartışma 15 gündür kAynanamlar bizde eltimde karşıda kalıyo, ve birazdan yine tatışacaz kendisiyle ve benim tahammülüm kalmadı artık o hep başrol olacak hayatımda çünkü çok ii bi oyuncu kendisi ve kızları orkestra halindeler :cildir:
Rabbim sabır verisin böcüğüm...

mavişimmm

eşim evlenmeden önce annesine hiç bağlı deilmiş amma evlendikten sonra nedensa kuzusu oldu şimdi annemlerden geldim yine surat eşimde ne oldu diyorum yine laf yedim neden sen herhafta annenlere gidiyosun o yüzden ve yeni bi tartışma 15 gündür kAynanamlar bizde eltimde karşıda kalıyo, ve birazdan yine tatışacaz kendisiyle ve benim tahammülüm kalmadı artık o hep başrol olacak hayatımda çünkü çok ii bi oyuncu kendisi ve kızları orkestra halindeler :cildir:

allah sabır versinn sana böcüğümm.işin çokkkk zorrrrrr....benim eşimdee annesine çokk bağlıdırr.yeri geldıgındeee lafını söyleerr amaa bazen benıde cokk bunaltıyorrr.herseyden heberı olurrr.bende sınır oluyorummm.benım herseyımı bılmek zorunda deıll kii.ama eşim saolsunnn devamlı anlatırrr.
ben bayramdan berı dun aksam gıttım ılk defa annemee.ama kayınvvalıdemmii hergun görürüzzz....anlıycanızz işler karısık bır deşmeye başlasam sınırlerım bozouluyooo.kendımııı cok üzüyorummm...

hep duam şu oluyooo onlar bizim hakkımızda ne düşünüyolarsa allh onlara ıkı mislini versinn inşallahhh....

Böcüğüm

saolun arkadaşlar RABBİME havale ediyorum onları onlar bana ne istiyosa ALLAH onlarada aynısını versin fazlasını deil aynısı yeterli zaten eşim başka bişeyden bile sinirlense benim üstüme kalıyo zaten anne demeye klayık deil bazı kaynanalar ama diyoruz mecbur eşim için ne yapayım ama beni mahvetti aynısı onlarada olsun işlh
Rahman ve Rahim Olan ALLAH'ın adıyla...

Gerçeklerin dağlarına, umutsuzlukla çıkılmaz....

ღ♥ Nilda♥ღ

allah sana kolaylık versin arkadaşım seni çok ii anlıyorum çünkü aynından bende vardı ama hepsini defettim çıkardım hayatımdan artık bulunduum semte bile giremiolarrr :caca: :caca:
:k06: :k06: :k06: darısı sizlere
.   

Böcüğüm

Rahman ve Rahim Olan ALLAH'ın adıyla...

Gerçeklerin dağlarına, umutsuzlukla çıkılmaz....

___kıymık___

kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

Balböceği

___kıymık___

miray

kaynana demeyin banaa  :cildir:  :cildir:  :cildir:  :cildir:  :cildir:  :violent1:  :violent1:  :violent1:  :caca:  :cussing:   :cildir:  :cildir:   :cildir:

___kıymık___

Alıntı yapılan: ♫♥♪.ραραтуαм.♫♥♪ - 08 Şubat , 2010, 21:37:00
kaynana demeyin banaa  :cildir:  :cildir:  :cildir:  :cildir:  :cildir:  :violent1:  :violent1:  :violent1:  :caca:  :cussing:   :cildir:  :cildir:   :cildir:

kaynana kaynana kaynanaaaaaa

çıldırın çıldırın KAYNANANIZ İÇİN ÇILDIRIN :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

kaynanamın rolü büyük olmaya çalışıyor çabalıyor yırtınıyor zıplıyor yuvarlanıyor amaaaaaaaa nafileeeeeeee
yemezler hiç çekemem arsız kadını kadında hiç arlanma diye bişe yok ben evde oturuyorum daha yaşım 26 kendi 61 yaşında bara yiğeninin doğum gününü kutlamaya gittiler kokoşlar sabah altıda geldiler eve :toothy10: kıskanmış ibi yazdım ama alakası yok yani tam bir hanım ağa olmaya çalışıyor yırtık dondan çıkar gibi çıkıyor heryerden
parayı çok seviyor iki ara bir dereye sıkıştırır oğlunu para ister ama marka giyinir bana ihtiyacın varmı demez hep kendini düşünür bencil alıçverişe gitmediğimi bidliği halde kapıyı çalıp zırt pırt bişeyler ister benim yok demem hoşuna gidiyor zevk alıyor heralde oysa kendi her hafta pazarına gider üstüne birde bana napıyosunuz o kadar parayı der 24 saat para muhabbeti ne kısar beni ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy iğrenö kadın tiksiniyorum kendisinden

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° - 08 Şubat , 2010, 22:10:13
kaynanamın rolü büyük olmaya çalışıyor çabalıyor yırtınıyor zıplıyor yuvarlanıyor amaaaaaaaa nafileeeeeeee
yemezler hiç çekemem arsız kadını kadında hiç arlanma diye bişe yok ben evde oturuyorum daha yaşım 26 kendi 61 yaşında bara yiğeninin doğum gününü kutlamaya gittiler kokoşlar sabah altıda geldiler eve :toothy10: kıskanmış ibi yazdım ama alakası yok yani tam bir hanım ağa olmaya çalışıyor yırtık dondan çıkar gibi çıkıyor heryerden
parayı çok seviyor iki ara bir dereye sıkıştırır oğlunu para ister ama marka giyinir bana ihtiyacın varmı demez hep kendini düşünür bencil alıçverişe gitmediğimi bidliği halde kapıyı çalıp zırt pırt bişeyler ister benim yok demem hoşuna gidiyor zevk alıyor heralde oysa kendi her hafta pazarına gider üstüne birde bana napıyosunuz o kadar parayı der 24 saat para muhabbeti ne kısar beni ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy iğrenö kadın tiksiniyorum kendisinden

peki neyapıceksinnn iplemiceksin gerçekten bak kötülerin amaçları karşı tarafı zaten sinir edip üzmek bunu başardıgını görünce sevinçten ucar ucmaması için umursamıcan hehe hahah haha yapcan bak o daha sinri olucak sizi kimsenin üzmesine izin vermeyin ama bi okadarda rahat ol canım benim ğüzel pınarım yerim seni  :opucuk: :opucuk:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

yelizim bende seni yerim şirin sosis :ehi: bende takmam bacım salladım onu allaha havale ettim ben rol mol yok ona ay kim yazmıştı o figuran bile olamazzzzzzzzzzzzz :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

gökkusağı

benimkide dünyanın en en en en iyi kaynanası görüntüsü altında ortalığı birbirine katıp kenara çekilir bırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr   :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

ZyNp

sıfırrrrrrrr sıfırrrrr sıfırrrrrrrrrrr sıfırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr