28 Nisan , 2024, 15:06:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kaynananın Ailedeki Rolu Ne Kadar Büyüktür ?

Başlatan Balböceği, 20 Aralık , 2009, 23:52:48

« önceki - sonraki »

gamzela

yavrunu kucağına aldığında herşey bitecek.hiçbişey umrunda olmayacak.varsa yoksa bebeğin olacak.herkes bana iyiki kızın var olmasaydı ne yapacaktın diyorlar.haklılar.bilmiyorum eğer olmasaydı ben ne yapardım.zaman öyle çabuk geçecek ki bebeğinle uğraşırken ne bişey düşünmeye nede bişeyle uğraşmaya vaktin olacak.allah herşeyin sabrını veriyor.kafanı takma.hamileleiğin ne kadar şen şakrak geçerse bebeğin o kadar neşeli biri olur sürekli güler.
gmz

___kıymık___

kaynanam anca benım evlılıgımde fıguran olur :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

gamzela

gmz

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: ...sema... - 17 Şubat , 2010, 13:41:48
kaynanam anca benım evlılıgımde fıguran olur :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
süpersinnnn :icon_thumright:kopardın benii oturdugum yerde valla :toothy10: :ehi:

Böcüğüm

valla ben kaynanama figüranlığı bilem yakıştırmam olsa olsa çay götürüp getirsin o gider ona :cildir: çok çektirdi bana çokkk
Rahman ve Rahim Olan ALLAH'ın adıyla...

Gerçeklerin dağlarına, umutsuzlukla çıkılmaz....

βαlκιz

ya figuran bile bir rollll
ben kaynanama rol vermem  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
kamera arkasında bile duramazz  :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Böcüğüm

balkızım çay getirsin götürsün işte karın tokluğuna ah eşim bi görse varya kesr beni bilgisayar kurdu zaten
Rahman ve Rahim Olan ALLAH'ın adıyla...

Gerçeklerin dağlarına, umutsuzlukla çıkılmaz....

Demet_dk

Alıntı yapılan: balkızZz - 19 Şubat , 2010, 00:29:39
ya figuran bile bir rollll
ben kaynanama rol vermem  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
kamera arkasında bile duramazz  :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

Balböceği

___kıymık___

ohhh ogullarını severken sevıyosunuzzz
analarınaa artıst olmak için bı fırsat vermıyosunuzzz :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

''AşK MaSaLı''

ya arkadaslar  cogunuzda annesınız yapmayın ya yazıktır
ne kadar gotu olsa bıle
sevdıgınız adamı  9 ay  karnında tasımıs ve ne zorluklarla dogurmus sız daha ıyı bılıyosunuz dogumu ne zor degılmı dogurmak buyutmek
buna hurmeten daha saygılı olmalıyız dıye dusunuyorum
allahın bıle gucune  gıder..... ne olursa olsun o bır ANNE ve canımız kadar cok sevvdıgımız kocamızın  annesi.......

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

haklısın derencim de kayınvaliden senin hatalarını bilse sürekli konu komşu yanında dile getirse
uyarmana rağmen dinlemese seni tınlamasa yedi mahalleyi evine davet edipte  üst katta oturan seni çağırmasa
kokular çıka çıka üstüne birde hamileysen ve artı sen bu kadına karşı hiç saygısızlık yapmadığını düşünüp
yerinden kalkmazken 100 yaşında ki anasına baksan o yokken bekar kaynına baksan kayınbabanın ağzı bozuk olsa küfürlü konuşsa eşinin elindende bişe gelmese sen bu kadına hala hayatımda eşimin annesi başkada bi rolü yok demekten kendini alabilirmisin merak ettim açıkcası ::)

''AşK MaSaLı''

:-\ :-\ :-\ gerı aldım sozlerımı ya  bn kendı kayınvalıdeme gore konustum demekıı :y25:
allah yardımcın olsun arkadasım ne dıyım :amin:
pekı  ust  katında oturmak zorundamısın canım baska eve cıksan :icon_scratch: hanı en azından gormezsın yaptıklarını  uzuldum ya bıde hamılesın  ::)

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

hayır canım başka eve çıkmam mümkün değil çünkü kendimiz yaptık evimizi döşedik eşimle çalıarak
ve ben kayınvalidemle bir oturdum on ay aman aman

bilemezsin işte kimin ne yaşadığını yoksa neden sevmeyelimki benim annemde bir kaynana gelini var :nazar: çok iyiler ben nasıl isetmezsem anneme kötü davransın gelin bende davranmam davranmıyorumda zaten ;)

Balböceği

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° - 04 Mart , 2010, 20:58:19
haklısın derencim de kayınvaliden senin hatalarını bilse sürekli konu komşu yanında dile getirse
uyarmana rağmen dinlemese seni tınlamasa yedi mahalleyi evine davet edipte  üst katta oturan seni çağırmasa
kokular çıka çıka üstüne birde hamileysen ve artı sen bu kadına karşı hiç saygısızlık yapmadığını düşünüp
yerinden kalkmazken 100 yaşında ki anasına baksan o yokken bekar kaynına baksan kayınbabanın ağzı bozuk olsa küfürlü konuşsa eşinin elindende bişe gelmese sen bu kadına hala hayatımda eşimin annesi başkada bi rolü yok demekten kendini alabilirmisin merak ettim açıkcası ::)
valla pinarim okurken icim gitti yani herkes pardon ben hep kendim kaynanam cok konuyor derim
halbuki daha biseyi gormedim seni okuyunca annem gozume geldi oda cok cekti kaynasindan kayinbabasindann
yok cnm rabbim sabr versin sana dogacak cocuguna hayirli uzun omerler versin sen kotu olsan bile buyuk her zman buyuklugunu yapsa bu kadar kisme fevri davranmazz  ::)