MÜJDEEEEEEE!!!!!!!!!!! :))))

Başlatan teacher44, 20 Aralık , 2009, 22:38:25

« önceki - sonraki »

teacher44

CANLARIM KAN TESTİ SONUCUM 118.7 :))
SANIRIM 4 HAFTALIK KADARMIŞ.. ALLAHIM İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN İNŞALLAHHH...
DESTEKLERİNİZ BENM İÇİN ÇOK ÖNEMLİYDİ SAĞOLUN CANLARIMM....DARISI HERKESEEEE....
:nazar:   :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:   :nazar:  :muzz:  :muzz:  :muzz:   :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:
  :muzz:  :muzz: :muzz:  :muzz:   :muzz: :hello2:  :hello2:   :hello2:  :hieyt:   :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt: :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :basardim:  :basardim:  :basardim:  :basardim:   :basardim:  :basardim:  :basardim:  :basardim:  :basardim:  :basardim:  :basardim:  :basardim:
BAL KÜPÜM,ŞEKER TOPAĞIM 15 + 0 :)

HAYATIMIN ANLAMI...

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

cokkk sevindimmmmmmm  :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
canımm rabbim saglıklı bir hamilelik nasip etsinnnnnn
allah kucagına almayıda nasip eylesinnnnnn
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

Balböceği

Yubbiiii yeni bi hamile daha cnm gozun aydin olsunnn
rabbim en kisa zmanda kucagina almayida nasip etsinnn
sana ve bebisine hayirli uzun omurler dilerimmmmm      :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

SiRiNe

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: Tebriklerrrrrrrrrrrrr sana umut vermek istememistim ama hamile oldugun belliydi testte  :tongue3:  :hieyt: :hieyt: :occasion5: :occasion5: RABBIM bebisini sana bagislasinnn  :amin:

βαlκιz

tebrikler hayırlı olsun allah kucana aldın günleri göstersin  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Dilek&Yusuf

bak gördünmü ikimizinde kan testi negatifti sonradan nasıl yükseldi tebrik ederim çok sevindmmm :k06:

teacher44

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 20 Aralık , 2009, 22:39:31
cokkk sevindimmmmmmm  :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
canımm rabbim saglıklı bir hamilelik nasip etsinnnnnn
allah kucagına almayıda nasip eylesinnnnnn
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
amin canımcümlemize inşallahh...

HAYATIMIN ANLAMI...

teacher44

Alıntı yapılan: ●●●вαℓвσ¢єgι●●● - 20 Aralık , 2009, 22:40:11
Yubbiiii yeni bi hamile daha cnm gozun aydin olsunnn
rabbim en kisa zmanda kucagina almayida nasip etsinnn
sana ve bebisine hayirli uzun omurler dilerimmmmm      :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

aminnn canımmm çok sağol....

HAYATIMIN ANLAMI...

tweety0555

gecenın bu saatı nerde yaptırdın da sonucu aldın yahu.. ??? ??? ???..

ama ben demıstımmmmmm demek ıstıyorum... :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:
gozun aydın gozun aydınnn allahım tamamına erdırsın... :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

teacher44

Alıntı yapılan: Dilek&Yusuf - 20 Aralık , 2009, 22:41:52
bak gördünmü ikimizinde kan testi negatifti sonradan nasıl yükseldi tebrik ederim çok sevindmmm :k06:
[/quot
çok sağoll canımmm Allahımm hepimize sağlıkla nasip etsin inşallahhh...canlarım yaaa beni çok mutlu ettinizzAllah hepimnizden razı olsun ve muradınızı versin... :y25:

HAYATIMIN ANLAMI...

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

oleyyyyyyyy canım çok sevındımmmmmmmm :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

allah tamamına erdın inşallah... :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

canım dun zaten çok ınanmıştım hamıle olduguna ...çok sevındım...darısı hepımızın başına  :amin: :amin: :amin: :amin:

hafsa su

hayırlı olsun canım.sağlıklı ve hayırlı bi hamilelik geçirirsin inş.

teacher44

Alıntı yapılan: tweety0555 - 20 Aralık , 2009, 22:46:13
gecenın bu saatı nerde yaptırdın da sonucu aldın yahu.. ??? ??? ???..

ama ben demıstımmmmmm demek ıstıyorum... :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:
gozun aydın gozun aydınnn allahım tamamına erdırsın... :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
özlemmmm valla sen demiştinn..:))))))  kız saat 4 te aldık sonucu ama anca eve geldik ...:)))babamız hastanede ağladı da onunla birazd olaştık ...:))

HAYATIMIN ANLAMI...

teacher44

Alıntı yapılan: ραяιѕℓιм ѕιвєℓ - 20 Aralık , 2009, 22:49:59
oleyyyyyyyy canım çok sevındımmmmmmmm :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

allah tamamına erdın inşallah... :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

canım dun zaten çok ınanmıştım hamıle olduguna ...çok sevındım...darısı hepımızın başına  :amin: :amin: :amin: :amin:
aminnn tatlımmm darısı hepinize inşallahhh.... :opucuk:

HAYATIMIN ANLAMI...

Dilek&Yusuf

eşine söyledinmi o da çok sevinmiştiiirrr