16 Mayıs , 2024, 09:26:10

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

MÜJDEEEEEEE!!!!!!!!!!! :))))

Başlatan teacher44, 20 Aralık , 2009, 22:38:25

« önceki - sonraki »

teacher44

Alıntı yapılan: ѕєν∂α¢αη - 22 Aralık , 2009, 14:56:02
aboww yeni gördüüm :) tebrik ederim canımmmm
çok sağol canımmmm darısı isteyen herkesin başına inşallahh...daha çoook küçükk 4 hafta yeni bitti...Allahımmhayırlısıyla tamamına erdirsin hepimizii:)) :opucuk:
BAL KÜPÜM,ŞEKER TOPAĞIM 15 + 0 :)

HAYATIMIN ANLAMI...

ozlem28

kızlarrr , bende kan testi yaptırdım hamileymişim
henüz çok küçük olduğundan haftaya gidip kesin bi sonuç alcam

Darısı tüm isteyenlerin başına

İNCİR GÜZELİ(((tuna)))

Alıntı yapılan: ozlem28 - 23 Aralık , 2009, 15:43:36
kızlarrr , bende kan testi yaptırdım hamileymişim
henüz çok küçük olduğundan haftaya gidip kesin bi sonuç alcam

Darısı tüm isteyenlerin başına

ÖZLEMCİM HAMİLELEİK BELİRTİLERİ İLE ADET BELİRTİLERİ AYNIMIYDI ACABA

ozlem28

canım,ben normalde 21 inde adet olacaktım ancak 18 inde kahverengi akıntım gelmeye başladı(her ay adetim böle başlar) bende bebek yok falan diye düşündüm.İdrar testi yaptım çok silik çıktı yok gibiydi sanki.Ama sürekli karnım ve belim ağrıyo hala da ağrıyo ben hep adet olcam diye bekliyodum.Benim farklı hiç bi belirtim olmadı hatta adet olacağımı zannediyodum.

İNCİR GÜZELİ(((tuna)))

Alıntı yapılan: ozlem28 - 23 Aralık , 2009, 15:50:53
canım,ben normalde 21 inde adet olacaktım ancak 18 inde kahverengi akıntım gelmeye başladı(her ay adetim böle başlar) bende bebek yok falan diye düşündüm.İdrar testi yaptım çok silik çıktı yok gibiydi sanki.Ama sürekli karnım ve belim ağrıyo hala da ağrıyo ben hep adet olcam diye bekliyodum.Benim farklı hiç bi belirtim olmadı hatta adet olacağımı zannediyodum.

bende de aynı şeyler olurmu acaba çünkü bende adet olacakmış gibiyim ama hamileymişim gibide bir duygu var...Çok istiyorum çok sadece adetimden çok uzun süre önce göğüslerimde ağrılar başladı normalde adetime yakın olurdu bu ağrılar..bu benim için çok küçük bir ihtimalde olsa hamilelik belirtisi...

ozlem28

adetin ne zamandı,idrar testi yaparsan çıkar belki,inşalah sende de olur. ben 1 yıldır bekliyorum  her ay aynı sıkıntıyı yaşamak nasıl bişi çok iyi biliyorum

İNCİR GÜZELİ(((tuna)))

Alıntı yapılan: ozlem28 - 23 Aralık , 2009, 15:57:54
adetin ne zamandı,idrar testi yaparsan çıkar belki,inşalah sende de olur. ben 1 yıldır bekliyorum  her ay aynı sıkıntıyı yaşamak nasıl bişi çok iyi biliyorum

evet özlemcim aynen öyle her ay beklemek!!!!Ben geçen ayın 29 unda adet oldum adetim 27 günde 1 oluyor bakalım artık bekleyeyim mi yoksa test yapayaım mı????bu ayın 26 sında adet olmam gerekiyor ...

ozlem28

bekle istersen çünkü daha 3 gün var çıkmayabilir.İnsan erken zamanda yaptığında çıkmayacağını biliyo ama çıkmayınca da çok fazla üzülüyo.

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

erkenden yapmayınnnnn sabredinn  :y25:

İNCİR GÜZELİ(((tuna)))

Alıntı yapılan: ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ - 23 Aralık , 2009, 16:33:54
erkenden yapmayınnnnn sabredinn  :y25:

EVET YELİZCİM DEDİĞİN GİBİ SABREDECEĞİM ....UMARIM BEKLEYİNCE OLUMLU SONUÇ ÇIKAR... :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

teacher44

HAYATIMIN ANLAMI...

İNCİR GÜZELİ(((tuna)))

ADET OLMAMA 2 GÜN VAR BEN GEBELİK TESTİ YAPTIM VE SONUÇ NEGATİF..... :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
YİNEDE ADETİMİN GEÇMESİNİ BEKLEYİP DENEME YAPMA ŞANSIM VAR MI YOKSA KESİN OLARAK HAMİLE DEĞİL MİYİM?????

teacher44

bazılarında adetten sonraki 1 hafta da anca beliriyomuş canmm bence bekle sonra yine yap..inş. hayırlı haber verirsin... :opucuk: :opucuk:

HAYATIMIN ANLAMI...

♥ღвüşяαღ♥

çok güzel bi haberrrrrrrr....hayrlı olsunnn   :hello2: :hello2: :hello2:

teacher44

çok sağol canımmm Allahım inşallahh darısı herkesin başına olsun...:)) :opucuk: :opucuk: :opucuk:

HAYATIMIN ANLAMI...