2010 Haziran-Temmuz-Ağustos ANNELERİ

Başlatan ****EMOŞİNN****, 20 Aralık , 2009, 19:16:17

« önceki - sonraki »

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

yok canım gitmem ben su olayından korkuyorum gece wc ye cok cıktım bide acaba suda olabilirmi diye gittim  :-ooo :-ooo şimdi tam sancılar gelmeden gitmem doktorda cok sıklasınca cok siddetli olursa gel dedi
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

CeRoXiMo

Yok canım ya su değildir, 3 kez şahit oldum su gelişine, kocaman kese patlayınca yer gök su oluyor:) Abarttım o kadar değil:)  Öyle wc lik iş değil yani:) Sızıntı gibi olan da varmış ama tuvaletini tutarsın bunu tutamıyorsun dedi anneler hep.

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

öle olanları duydumda tuvalete cıktıgındada diyomus anlamamıslar falan  :-ooo
merakla beklioruz bakalım kac gun içinde gelicek oglusum  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

CeRoXiMo

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 17 Temmuz , 2010, 19:15:30
öle olanları duydumda tuvalete cıktıgındada diyomus anlamamıslar falan  :-ooo
merakla beklioruz bakalım kac gun içinde gelicek oglusum  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

Biz de güzel haberlerini bekliyoruz canım inşallah.

.:.Zamansız.:.

ayyy siboş heycanlandım valla bende senin adına tatlım :hello2:
rabbim bir avazda kurtarsınn  sıra bizede gelsin :amin: :nazar:

can yine cannnn

bir avazda kurtul inşallah sibelcim okudukça ben doğuma gidecekmişim gibi geldi :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo
can dediklerim....

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 18 Temmuz , 2010, 12:07:51
ayyy siboş heycanlandım valla bende senin adına tatlım :hello2:
rabbim bir avazda kurtarsınn  sıra bizede gelsin :amin: :nazar:

saol canımm inşallahh cümlemiz inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: ♫♥♪NeRmİn♫♥♪ - 18 Temmuz , 2010, 13:27:30
bir avazda kurtul inşallah sibelcim okudukça ben doğuma gidecekmişim gibi geldi :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

amin canım  :opucuk: seninde cok az kaldı  :nazar: :nazar:

haydibebeğim

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 17 Temmuz , 2010, 14:09:14
kızlar dun gece saat 02:35 itibariyle sancılarım basladı saat 4:30 a kadar her 15 dk da bir yokladı sonra uyumusum 6 da gene basladı 7 ye kadar dedim en iyisi bi doktora gidiyim ne olup ne bitiyo anlıyım diye doktor alttan muane etti 2 cm acılma varmıs  :-ooo 4 cmden sonra hastaneye yatıs yapılıyomus onun için eve yolladı bebişim 3.137 gr olmus kilosu gayet ii dedi eliyle gene yuzunu kapamıstı gstermiyo bu cocuk kendini bize nst ye girdim agrılarım cıktı eger agrılar sıklasırsa su gelirse hemen gel dedi bakalım hayırlısı bebişim ne zamn gelmeye tam karar vericek 3 gun içindede gelebilirmiş haftasınıda doldurabilirmiş  :k06: :k06:

canım benim allah kurtarsın,demek geliyor bebiş :k06:

Dilek&Yusuf

ANNELER BEBŞLERİNZ KIYAFETLERİNİ YIKADZMI BEBEK İÇİN DETERJANLAR OLUYODA ŞUAN OLDUĞM YERDE YOK BAŞKA BİYERE GİTMEM LZM NEYLE YIKAYABİLİRM SABUNLA YIKASAM OLURMU ELMDE VEYA YUMUŞATICIYLA FALAN

CeRoXiMo

Alıntı yapılan: Dilek&Yusuf - 18 Temmuz , 2010, 16:47:25
ANNELER BEBŞLERİNZ KIYAFETLERİNİ YIKADZMI BEBEK İÇİN DETERJANLAR OLUYODA ŞUAN OLDUĞM YERDE YOK BAŞKA BİYERE GİTMEM LZM NEYLE YIKAYABİLİRM SABUNLA YIKASAM OLURMU ELMDE VEYA YUMUŞATICIYLA FALAN

Kolay gelsin; ben hacı şakirin toz sabun ile yıkadım, elimde çok az vardı o bitince evde artan el sabunlarını ve hacı şakirin hamam sabunlarını rendeledim onlarla yıkadım bitirdim, mis gibi oldular. Yumuşatıcı olarak dalininki çok güzel istersen al ama benim doktor yumuşatıcı kullanma, kullanacaksan bile ilave durulama yap makinede dedi, kıyafetin üzerinde kalması zararlı olabilirmiş yumuşatıcıların, en nihayetinde kimyasal madde.

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: haydibebeğim - 18 Temmuz , 2010, 16:20:34
Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 17 Temmuz , 2010, 14:09:14
kızlar dun gece saat 02:35 itibariyle sancılarım basladı saat 4:30 a kadar her 15 dk da bir yokladı sonra uyumusum 6 da gene basladı 7 ye kadar dedim en iyisi bi doktora gidiyim ne olup ne bitiyo anlıyım diye doktor alttan muane etti 2 cm acılma varmıs  :-ooo 4 cmden sonra hastaneye yatıs yapılıyomus onun için eve yolladı bebişim 3.137 gr olmus kilosu gayet ii dedi eliyle gene yuzunu kapamıstı gstermiyo bu cocuk kendini bize nst ye girdim agrılarım cıktı eger agrılar sıklasırsa su gelirse hemen gel dedi bakalım hayırlısı bebişim ne zamn gelmeye tam karar vericek 3 gun içindede gelebilirmiş haftasınıda doldurabilirmiş  :k06: :k06:

canım benim allah kurtarsın,demek geliyor bebiş :k06:
amin canımm inşallahh hayırlısıyla biran önce gelsee  :binkybaby: cok heycanlıyım  :hello2:

Dilek&Yusuf

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

offf kızlar cok kötüyümmm  :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:
bugun fark ettim iki tane basur memesi cıkmıs canım cok yanıyo  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

arzuhatem

gçmiş olsun canım  o bende de var bayadır biliyosunn ama yapacak bişey yokmuş normalmişş
canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn