2010 Haziran-Temmuz-Ağustos ANNELERİ

Başlatan ****EMOŞİNN****, 20 Aralık , 2009, 19:16:17

« önceki - sonraki »

elif35

kız sen trabzonda değilmisin orası serin olur sen rahatsın biz buralarda yanıyoruz vallaha

Dilek&Yusuf

trabzon deyip geçme bacım burda nem fazla o boğuyor insanı nefes alınmıyor hiç.hem sıcak buralarda ısı+nem yani ;)

.:.Zamansız.:.

yanıyorum anammmm  :y25: ayaklarımda dokmak gibi oldu  :ehi:

CeRoXiMo

Hehe gel benim ayakları gör:) Göbeğimi foto çeker dururdum, artık ayaklarımı da çekiyorum:)
Biraz ayakta kalıyım hava basılmış tekerlek gibi  :-ooo

°o.O євяυ O.o°

Alıntı yapılan: CeRoXiMo - 15 Temmuz , 2010, 19:55:14
Hehe gel benim ayakları gör:) Göbeğimi foto çeker dururdum, artık ayaklarımı da çekiyorum:)
Biraz ayakta kalıyım hava basılmış tekerlek gibi  :-ooo
:k06: :k06: :k06:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

elif35

şükür benim şişkinliğim yok hiç ne ayağım ne de elim şişmiyor sadece yanıyorum bunalıyorum o kadar o yüzden de uyuyamıyorum sabah da saf saf dolanıyorum evde  :laughing7:

Dilek&Yusuf

nbr elifcik nasılsn bakalm bebiş nasıl msnyi açsana az

.:.Zamansız.:.

Alıntı yapılan: elif35 - 16 Temmuz , 2010, 10:44:07
şükür benim şişkinliğim yok hiç ne ayağım ne de elim şişmiyor sadece yanıyorum bunalıyorum o kadar o yüzden de uyuyamıyorum sabah da saf saf dolanıyorum evde  :laughing7:

ayy elifçim şişme zaten..sanırım evdsin diye rahatsın sen biraz daha.çalıştığımızdan sanırım bizimde kötü bişiy..ayaklar böle kocaman oluyor parmaklar bir kadar kalıyor :ehi: gürsen komedi :ehi:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 15 Temmuz , 2010, 17:23:22
yanıyorum anammmm  :y25: ayaklarımda dokmak gibi oldu  :ehi:
:BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:
bendeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :director: :director: :director: :director: :director: :director: :director:
Alıntı yapılan: elif35 - 16 Temmuz , 2010, 10:44:07
ne mutlu sana arkadaşım
saf saf dolaşmak koca koca ayaklarla dolaşmaktan iyidir
can dediklerim....

elif35

ewet yaa şişmesin diyo zaten herkes tuzlu hamurişi yemiyorum belki onun etkisi vardır ama şükür diyorum tekrar popomu kaşıyayım da nazar değmesin  :ehi:

CeRoXiMo

Kaşııııı, çok kaşı hem de, ben de tuzu asla asla yemiyorum, zaten astımım var tuz yasak yıllardır ama bu mubareklerin şişecekleri varsa şişiyorlar, benimki siyatiktenmiş, sinirler damarlar sıkışıp kan akışı azalıyormuşda bilmemne:( 47 gün, yaa sabır.

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

kızlar dun gece saat 02:35 itibariyle sancılarım basladı saat 4:30 a kadar her 15 dk da bir yokladı sonra uyumusum 6 da gene basladı 7 ye kadar dedim en iyisi bi doktora gidiyim ne olup ne bitiyo anlıyım diye doktor alttan muane etti 2 cm acılma varmıs  :-ooo 4 cmden sonra hastaneye yatıs yapılıyomus onun için eve yolladı bebişim 3.137 gr olmus kilosu gayet ii dedi eliyle gene yuzunu kapamıstı gstermiyo bu cocuk kendini bize nst ye girdim agrılarım cıktı eger agrılar sıklasırsa su gelirse hemen gel dedi bakalım hayırlısı bebişim ne zamn gelmeye tam karar vericek 3 gun içindede gelebilirmiş haftasınıda doldurabilirmiş  :k06: :k06:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

elif35

kız ceren senin karnında aynı benim karnım gibi sana hiç karnın sivri erkek olcak diyorlar mı  :BangHead:

CeRoXiMo

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 17 Temmuz , 2010, 14:09:14
kızlar dun gece saat 02:35 itibariyle sancılarım basladı saat 4:30 a kadar her 15 dk da bir yokladı sonra uyumusum 6 da gene basladı 7 ye kadar dedim en iyisi bi doktora gidiyim ne olup ne bitiyo anlıyım diye doktor alttan muane etti 2 cm acılma varmıs  :-ooo 4 cmden sonra hastaneye yatıs yapılıyomus onun için eve yolladı bebişim 3.137 gr olmus kilosu gayet ii dedi eliyle gene yuzunu kapamıstı gstermiyo bu cocuk kendini bize nst ye girdim agrılarım cıktı eger agrılar sıklasırsa su gelirse hemen gel dedi bakalım hayırlısı bebişim ne zamn gelmeye tam karar vericek 3 gun içindede gelebilirmiş haftasınıda doldurabilirmiş  :k06: :k06:

;Ohhhh hayırlısı, minik bir kuzu daha geliyor maşallah. Sancılar çok sıklaşmadan gitme hastaneye suyun gelmedikçe tabi. Erken gidersen sabırsız doktor tayfası çabuk olsun diye basıveriyor suni sancıyı. Ayyyyy ne heyecanlı, sancılar mancılar, Ahh o günlere gelmenin hayalini kuruyorum.

CeRoXiMo

Alıntı yapılan: elif35 - 17 Temmuz , 2010, 14:09:59
kız ceren senin karnında aynı benim karnım gibi sana hiç karnın sivri erkek olcak diyorlar mı  :BangHead:

Aman sorma hep aynı muhabbet, pipi bulamadık diye açıklamaya çalışmıyorum artık, herşeyi pembe aldık erkek çıkarsa pembiş pembiş giyer diye dalgaya vuruyorum uzun zamandır. Hahayyyttt Dert mi anlatıcam:)