2010 Haziran-Temmuz-Ağustos ANNELERİ

Başlatan ****EMOŞİNN****, 20 Aralık , 2009, 19:16:17

« önceki - sonraki »

{safişim}

kızlar biz oğluşumuzla 35 haftalık olucaz yarın siz bebek cantasıı hazırladınızmı yani hani giysileri yıkayıp cata yaptınızmı ben yapıcam ama erkenmi acaba ne zaman yapılmalı bide bebek detarjanı falan aldınızmı nasıl yıkıyorsunuz bide hangi bezi alsak daha iyi ve nasıl alıcaz kilosuna göremi

.:.Zamansız.:.

Alıntı yapılan: {safişim} - 06 Temmuz , 2010, 17:44:20
kızlar biz oğluşumuzla 35 haftalık olucaz yarın siz bebek cantasıı hazırladınızmı yani hani giysileri yıkayıp cata yaptınızmı ben yapıcam ama erkenmi acaba ne zaman yapılmalı bide bebek detarjanı falan aldınızmı nasıl yıkıyorsunuz bide hangi bezi alsak daha iyi ve nasıl alıcaz kilosuna göremi

şafişçim bence erken diil, çantan her ihtimale karşı hazırda dursun hayatım...bende 33. haftama girdim bugün. 35 gibi bende hazırlanıcam nasipse :k06:

Alıntı yapılan: CeRoXiMo - 06 Temmuz , 2010, 16:18:28
Cidden havalar ısındıkça ağırlık iki katı oluyor sanki. Tüm kan sonuçlarım, şekerim, tansiyonum normal, aşırı kilo da almadım ama ellerim ayaklarım şişti, derim gerildi, eklemlerimi bükemiyorum. Onu da geçtim ama

HAMİŞLER: 33. Haftama girdim ve son iki gündür kasıklarımda ağrı var. Hamile olmasam 1-2 saat sonra adetim başlayacak derim. Aynını yaşayan ya da bilgisi olan var mı?? Kuzucuk hareketlerinde değişiklik yok neyseki ama neden olabilir bu ağrılar ?

Perşembe doktor kontrolüm var, zaman gelene kadar çatlayacağım meraktan herhalde.

cerencim aynı durum bendede mevcut , sürekli bi ağrı ise korkmana gerek yok tatlım :opucuk:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: CeRoXiMo - 06 Temmuz , 2010, 17:24:13
Sağolun arkadaşlar. adet ağrısı gibi ama bebişkonun başı aşağıda değil neyse,
sağlı sollu yaydı kendini:)
Doktorumu da aradım, panikleme doğuma hazırlık ağrılarının başlaması normalmiş
33haftalarda dediğiniz gibi. Eğer ağrılar kesik kesik olmaya başlarsa zamana tut,
acil nst ye gel dedi. Ben sürekli var diyince sakinleş, meraklanma perşembe günü
bakacağız zaten, doğum sancısı değiller dedi. HAyırlısı, inşallah kuzucuk erken
gelmeye kalkışmaz. 
haftalardır bu ağrıları çekiyorum normalmiş korkma canım bende 36 +2 olcam yarın ama genede dr git derim
can dediklerim....

CeRoXiMo

[/quote]

cerencim aynı durum bendede mevcut , sürekli bi ağrı ise korkmana gerek yok tatlım :opucuk:

[/quote]

Ağrı sürekli olduğu için doktor rahat davrandı, kesik kesik olursa nst ye gidiyorum zaten. Anladığım kadarıyla bu ağrılar normalmiş, komşumda korkmuş nasıl anlicam/ ayırt edicem peki doğum sancısını diye, ÖYLE BİR ANLADIM Kİ :) diyor :)

Alıntı yapılan: CeRoXiMo - 06 Temmuz , 2010, 20:56:24

Ağrı sürekli olduğu için doktor rahat davrandı, kesik kesik olursa nst ye gidiyorum zaten. Anladığım kadarıyla bu ağrılar normalmiş, komşumda korkmuş nasıl anlicam/ ayırt edicem peki doğum sancısını diye, ÖYLE BİR ANLADIM Kİ :) diyor :)

evet herkez öyle diyor öyle bir anlarmışızki :ehi:

elif35

Alıntı yapılan: {safişim} - 06 Temmuz , 2010, 17:44:20

ben nasip olursa haftaya hazırlıycam canım çantamı kıyafetlerini sabun tozuyla yıkıycam elde makineye atmak istemiyorum dalanın sabun tozunu aldım konulcak kıyafetlere de hastane çantasına ne konulur başlığı varya ordan bak istersen bilgisi olan yazmış herşeyi detaylı şekilde aklına yatanı koy bez olarak ben molfix alıcam çoğu kişi onu tavsiye etti kilosuna göre alıcaksın ben molfixin 2 numarası ile başlıycam 3-6 kilo arası ama diğer bezlerde kaç kilo sınırları bilmiyorum  :dontknow:

{safişim}

elif35

ne demek canım benim nasıl gidiyor hamilelik dersler sınavşar bitti rahatladık dicem ama bu sefr de bu yaramazlar büyüdü rahat vermiyorlar ben çok ağırlaştım ve üşangeç oldum canım hiç bişey yapmak istemiyo  :( sende öylemisin

{safişim}

Alıntı yapılan: elif35 - 07 Temmuz , 2010, 12:13:35
ne demek canım benim nasıl gidiyor hamilelik dersler sınavşar bitti rahatladık dicem ama bu sefr de bu yaramazlar büyüdü rahat vermiyorlar ben çok ağırlaştım ve üşangeç oldum canım hiç bişey yapmak istemiyo  :( sende öylemisin
aynen canım ya zaten sıcak bide kocaman göbekle hiç çekilmiyo  :cildir: valla ben evde iç camaşırlarımla dolaşıyorım aslında pek dolaşmıyorum yatıyorum  :laughing7: ayaklarım şiş aşırı değil ama tabanlarım ağrıyo  :tongue3:
bu arada bir şey öğrendim eğer göğüsümüzle karnımızın arasına 4 parmağımız rahat bir şekilde girebilirse bilinki bebek aşağı inmiş demekmiş buda doğuma delaletmiş valla öyle düşük bir cümle oldu ki inş anlatabilmişim

ayyy safiş benim elim sığıyor kız ne olcek :ehi:

{safişim}

Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 07 Temmuz , 2010, 17:41:19

valla mız dur daha sen bizden sonrasın tut ecik  :ehi: :ehi: :ehi:

Alıntı yapılan: {safişim} - 07 Temmuz , 2010, 17:46:49
Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 07 Temmuz , 2010, 17:41:19

valla mız dur daha sen bizden sonrasın tut ecik  :ehi: :ehi: :ehi:

:ehi: tutuyim dimi

şaka bir yana oldum olası öle karnım benim tatlım aşağıda duruyor..zaten bebekte hep aşağıdaydı..tembel bizim kız yerleşmiş erkenden aşağılara :ehi:

arzuhatem

bende denemek istiyom ama anlamadım:D nasıl  yapıcammm :))
canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn

göğsünle karnının arasına elini koy arzucum bak bakalım kaç parmağın sığıyor :d

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

aaaaa benim bırakın tek elimi nerdeyse iki elim gircekkkk   :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM