2010 Haziran-Temmuz-Ağustos ANNELERİ

Başlatan ****EMOŞİNN****, 20 Aralık , 2009, 19:16:17

« önceki - sonraki »

elif35

geçen rüyamda doğurduğumu gördüm işte masaya çıkmamla doğurmam bir oluyor diyorum bu kadar kolaymıydı ya doğurmak ben boşuan korkmuşum sabah kalktım ayyy dedim inşallah gerçekte de öyle olur diye dua ettim...eşimin aile yakını var da bir teyze onun gelini doğum yaptı geçen cumartesi günü benim yapıcağım hastanede sancısı 10 dakiakda bir olana kadar evde çekmiş az az sancı sonra hastaneye gitmiş 10 dakkada doğurmuş oohh dedim ne güzel ya çok memnun kalmış hastaneden de hiç anlamadım diyormuş çok ilgilendiler diyormuş o yönden biraz rahatladım ama benimkinin onun gibi olucağı ne malum diye kendi psikolojimi kendi elimle bozdum  :ehi: :ehi:

.:.Zamansız.:.

Alıntı yapılan: elif35 - 25 Haziran , 2010, 11:50:36
geçen rüyamda doğurduğumu gördüm işte masaya çıkmamla doğurmam bir oluyor diyorum bu kadar kolaymıydı ya doğurmak ben boşuan korkmuşum sabah kalktım ayyy dedim inşallah gerçekte de öyle olur diye dua ettim...eşimin aile yakını var da bir teyze onun gelini doğum yaptı geçen cumartesi günü benim yapıcağım hastanede sancısı 10 dakiakda bir olana kadar evde çekmiş az az sancı sonra hastaneye gitmiş 10 dakkada doğurmuş oohh dedim ne güzel ya çok memnun kalmış hastaneden de hiç anlamadım diyormuş çok ilgilendiler diyormuş o yönden biraz rahatladım ama benimkinin onun gibi olucağı ne malum diye kendi psikolojimi kendi elimle bozdum  :ehi: :ehi:

ayy ayy hepimize hepimize aynı canım ..bende istiyorum öyle doğum zaten bende sancılarımın dakikası azalana kadar gitmem gibime geliyor inşallahda öyle olur suni sancı korkusu var birde :ehi: ne tırsıkmışız yaw :ehi:

elif35

herkes aynısını söylüyo sancıyı evde çekin yoksa dayıyorlar suni sancıyı ananız ağlar diyorlar verdikleri teselliye bakarmıısn dengesizlerin  :k06: :k06: işte benim acı eşiğim düşük acıya dayanıksızım biraz nasıl olucak çok merak ediyorum heralde hastaneyi yıkarım çığlıklarımla aaaayyyyyyyyyy geliyooooooo diye  :k06: :k06:

{safişim}

kızlar sohbete bende katılayım ben bugün doktora gittim bebeğin durumu iyiydi şükür yüzünü azda olsa gördüm çok mutlu oldum bu ay hiç kilo almamışım ama bebek 300gr almış 33 hafttalığız bebişim 2230 gr olmuş 2 hafta sonra tekrar gitcez baklım ne olacak nstyede bağlandım iyi çiktı inş sancım hep 11 di bu arada  :nazar: :nazar: :nazar: bugün sıavlarımda açıklaır geçersem değmeyin keyfime  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Alıntı yapılan: {safişim} - 25 Haziran , 2010, 14:57:36
kızlar sohbete bende katılayım ben bugün doktora gittim bebeğin durumu iyiydi şükür yüzünü azda olsa gördüm çok mutlu oldum bu ay hiç kilo almamışım ama bebek 300gr almış 33 hafttalığız bebişim 2230 gr olmuş 2 hafta sonra tekrar gitcez baklım ne olacak nstyede bağlandım iyi çiktı inş sancım hep 11 di bu arada  :nazar: :nazar: :nazar: bugün sıavlarımda açıklaır geçersem değmeyin keyfime  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

gözün aydın safişim :hello2: umarım hersey ıstedıgın gıbı devam eder arkadasım :opucuk:

{safişim}

sağol caım :opucuk: :opucuk: :opucuk: inş hepimizn öyle olur sağ sağlim doğururuz :amin: :amin: :amin:

elif35

vallaha kız ne zaman  açılıcaklar şu sonuçları yaa meraktan ölcem yaaa :caca: :caca: 

bu arada maşşallah oğluşuna benim temmuzun 5 inde kontrolüm bakalım benim cimcime ne kadar olmuş  :binkybaby:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

masallahhh bebişine canımm  :nazar: :nazar: artık kntroler 15 de bir sıklastııı bebişimizi yakın zamnlarda görücezzz  :hello2: :hello2:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

{safişim}

elif inş sınavlarda geçmişizdir canım rahat bir nefes alırız iş  :nazar: :nazar:
sibel bebişlere yaklaşıyoruz artık kucaklarımızda olduklarııda görürüz inş  :nazar: :nazar:
allahım olmayanlarada en yakın zamanda nasip etsi inş :nazar:  :nazar:

elif35

amin canım Rabbim olmayanlara da nasip etsin bu duyguyu inşallah  :amin:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 25 Haziran , 2010, 15:07:06
sırtım ağrıyor  :cildir: :cildir:
benim ağırmayan yerim yok en çokta kasıklarım ve gezemiyorum artık
allahım yardım et :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
can dediklerim....

Alıntı yapılan: ♫♥♪NeRmİn♫♥♪ - 28 Haziran , 2010, 13:36:35
Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 25 Haziran , 2010, 15:07:06
sırtım ağrıyor  :cildir: :cildir:
benim ağırmayan yerim yok en çokta kasıklarım ve gezemiyorum artık
allahım yardım et :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

az kaldı nermincim sabret :opucuk: benim daha 2 ayım var :cildir:

{safişim}

kızlar bendede bazen kasıklarımda kasılmalar oluyo  :cildir: bu hani ay sancılarımı bilmiyorum kasığım taş gibi oluyo az birşey yürüsem belim ağrıyo   :-\ev işi fala yavaş yavaş yapıyorum kendimi hala hamile olarak görmeyip   :laughing7: :laughing7:eskisi gibi herşeyimi yapmaya çalışıyorum ama belim izi vermiyo tabi allahtan temizliğimi bitirdim çantaları hazırlamak kaldı allahım hepimizi kurtarsın :amin: :amin: :amin:

elif35

benim evi görmeyin vallaha her yer her yerde vitrinleri falan boşalttım dantellerimi yıkadım ütüledim okulda sınavlar başladı temmuzun 10 unda falan badana temizlik yapılcak annemle eşim yapıcak bende yavaş yavaş ufak tefek işleri yapıyorum  artık napayım içim durmuyor halılar yıkanıp badana oldumu tamam bende bu arada eşyaları yıkar çantaları hazırlarım temizliğe yardım edemiycem için onu yapıcam vee iş kızımı beklemeye kalıcak çok heyecanlıyım az kaldıı  :muzz: :muzz: :muzz: