2010 Haziran-Temmuz-Ağustos ANNELERİ

Başlatan ****EMOŞİNN****, 20 Aralık , 2009, 19:16:17

« önceki - sonraki »

elif35

benimde 6 haftam kaldı yaa zaman ne kadar çabuk geçti hiç anlmadım inşallah doğum masasındada hiç anlamam nasıl doğurduğumu çıkmamla inmem bir olur inşallah  :ehi: :ehi:

.:.Zamansız.:.

Alıntı yapılan: elif35 - 24 Haziran , 2010, 11:33:15
benimde 6 haftam kaldı yaa zaman ne kadar çabuk geçti hiç anlmadım inşallah doğum masasındada hiç anlamam nasıl doğurduğumu çıkmamla inmem bir olur inşallah  :ehi: :ehi:

inşallah inşallah :ehi:

kekiklikeklik

Merhabalar kızlar bende yeni katıldım aranıza 28+1 hamileyim kısmetse eylül başı benim oğlumda geliyor ama artık dayanacak sabrım kalmadı  gelsin artık...

****SeRaP-27****

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 22 Haziran , 2010, 17:48:51
merhaba kızlarrr  :opucuk:
bugun doktor kntrolumuz vardı oglusumu gördümmm 2.251 gr olmuss tosun pasam 33 haftamıza girdik 1 hafta önde gidiyo gelişimi masallah  :nazar: hersey yolunda basınıda asagı ya cevirmiş öle kafasını sallıyodu.... nst mize girdek cok sukur sancımızda cıkmadı kalp atıslarıda cok ii dedi allahım sana şukurler olsun  :amin: :amin:

ayyy canım benim sağ salim zamanında sağlıkla gelsin inşallah
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

Pınar86

Kızlar bugün doktor teyzemize gittik 39 haftalık olduk NST olduk şükür herşey iyi doktorum ağrılar oluyor dimi dedi evet dedim o bile görünüyormuş tuhaf geldi bana :)

Hım bide pelvik muayenesi yaptı cok tuhaftı ya acı hissetmedim ama tabi bir el girince insan tuhaf oluyor 2 santim acılma varmış oğlumun başı çatıya geliyormuş :)

Sizce 2 santim acıklık iyimi? doktorum iyi dedi ama sizdende bilgiler almak istiyorum?

Bir sorun olmazsa oğlum inşallah haftaya doğacak inşallah gecikmez :)
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: ****SeRaP-27**** - 24 Haziran , 2010, 16:54:42
Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 22 Haziran , 2010, 17:48:51
merhaba kızlarrr  :opucuk:
bugun doktor kntrolumuz vardı oglusumu gördümmm 2.251 gr olmuss tosun pasam 33 haftamıza girdik 1 hafta önde gidiyo gelişimi masallah  :nazar: hersey yolunda basınıda asagı ya cevirmiş öle kafasını sallıyodu.... nst mize girdek cok sukur sancımızda cıkmadı kalp atıslarıda cok ii dedi allahım sana şukurler olsun  :amin: :amin:

[/quot

ayyy canım benim sağ salim zamanında sağlıkla gelsin inşallah
amin tatlımm hep beraber inşallahhh  :amin: :amin: :amin:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

elif35

inşallah canm geç gelmez en kısa zamanda kavuşursun yavruna darısı başımıza inşallah  :amin:

Pınar86

Alıntı yapılan: elif35 - 24 Haziran , 2010, 23:35:17
inşallah canm geç gelmez en kısa zamanda kavuşursun yavruna darısı başımıza inşallah  :amin:

İnşallah canım teşekkür ederim, Allah hayırlısıyla hepimizi kurtarsın  :amin:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

NaZ 1986

hosbulduk kizlar
ay sizlerin az kalmis dogumlariniza benim daha 14 haftam var
gecmiyor bir türlü zaman cabucak gecsede alsam bebisimi kucagima
öpüyorum sizleri  :opucuk: tanistigimiza memnun oldum arkadaslar

elif35

son zamanlar zor geçiyo derlerdi de inanmazdım gerçekten soğruymuş sanki hiç zaman geçmek bilmiyor bana  :caca: geçse de kızıma kavuşsam  :binkybaby:

Alıntı yapılan: elif35 - 25 Haziran , 2010, 11:22:31
son zamanlar zor geçiyo derlerdi de inanmazdım gerçekten soğruymuş sanki hiç zaman geçmek bilmiyor bana  :caca: geçse de kızıma kavuşsam  :binkybaby:

bendede geçmiyor aramızda 1 ay var elif sen doğurmadan valla doğurmam :ehi:

elif35

vallaha mügede öyle diyordu öznurdan sonra yapıcaktı ama cimcimesi erken davrandı öznuru değil babasını bile beklemedi zilli  :ehi: :ehi: bakalım ben bir doğurayım memnun kalırsam sana derim doğur yada doğurma diye  :ehi: :ehi:

Alıntı yapılan: elif35 - 25 Haziran , 2010, 11:37:18
vallaha mügede öyle diyordu öznurdan sonra yapıcaktı ama cimcimesi erken davrandı öznuru değil babasını bile beklemedi zilli  :ehi: :ehi: bakalım ben bir doğurayım memnun kalırsam sana derim doğur yada doğurma diye  :ehi: :ehi:

evet evet ona göre davranıyım canım :ehi: doğurma dersen bi yolunu bulur içime kaçırırım :ehi: :ehi:

elif35

şaka bir yana ara ara kasığıma ağrı girdikçe çok tırsıyorum aklıma geliyor sonra unutmaya çalışıyorum çok düşünürsem doğuramam şimdi temmuzun 5ini bekliyoruz bakalım çatı muayenemiz olcak normal yapabilcemmi belli olucak inşallah sezeryan olmam gerçi ben bu inşallah sezeryan olmam lafını kırktan fazla söyledim bir şeyi kırk kere söylersen olurmuş  :ehi: :ehi:

Alıntı yapılan: elif35 - 25 Haziran , 2010, 11:42:12
şaka bir yana ara ara kasığıma ağrı girdikçe çok tırsıyorum aklıma geliyor sonra unutmaya çalışıyorum çok düşünürsem doğuramam şimdi temmuzun 5ini bekliyoruz bakalım çatı muayenemiz olcak normal yapabilcemmi belli olucak inşallah sezeryan olmam gerçi ben bu inşallah sezeryan olmam lafını kırktan fazla söyledim bir şeyi kırk kere söylersen olurmuş  :ehi: :ehi:

:ehi: bende öle istiyorum bakalım ama ayrıyettende hafif hafif tırsıyorum..hem sezeryandanda korkuyorum, hem normal doğumdan ..ne yapıcağımı bilmiyorum  :y25:
bunalımdayım sanırım :ehi: allahım dengem sapıttı ..biri beni durdursun  :ehi: elif saçlarımı tara  :ehi: