2010 Haziran-Temmuz-Ağustos ANNELERİ

Başlatan ****EMOŞİNN****, 20 Aralık , 2009, 19:16:17

« önceki - sonraki »

.:.Zamansız.:.

canım bende 30. haftamdayım 28. hafta bitiminde gitmiştim doktoruma 32. haftamda hem muayne hemde rapor için gidicem bakalım. 4. ayımdan sonra hep 3 haftada yada ayda bir çağırdı tatlım ...

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

22 Haziran , 2010, 17:48:51 #856 Son düzenlenme: 22 Haziran , 2010, 20:55:37 '''''''sibel''''''
merhaba kızlarrr  :opucuk:
bugun doktor kntrolumuz vardı oglusumu gördümmm 2.251 gr olmuss tosun pasam 33 haftamıza girdik 1 hafta önde gidiyo gelişimi masallah  :nazar: hersey yolunda basınıda asagı ya cevirmiş öle kafasını sallıyodu.... nst mize girdek cok sukur sancımızda cıkmadı kalp atıslarıda cok ii dedi allahım sana şukurler olsun  :amin: :amin:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 22 Haziran , 2010, 17:48:51
merhaba kızlarrr  :opucuk:
bugun doktor kntrolumuz vardı oglusumu gördümmm 2.251 gr olmuss tosun pasam 33 haftamıza girdik 1 hafta önde gidiyo gelişimi masallah  :nazar: hersey yolunda basınıda asagı ya cevirmiş öle kafasını sallıyodu.... nst mize girdek cok sukur sancımızda cıkmadı kalp atıslarıda cok ii dedi allahım sana kucurler olsun  :amin: :amin:

oyyy oyy maşallahh sibelcim ..herşey yolunda olmasına sevindin :nazar:
rabbim sağlıcakla kucağınada almayı nasip etsin canım benim :opucuk: hazırlıklar nasıl gidiyor tatlım?

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

aminn canım cümlemiz inşallahhh  :amin: :amin:

hazırlıklarımız bitti cok sukur yıkandı utulendi hersey herseyimiz hazır bi cantamız hazırlanıcak  :hello2: :hello2:

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 22 Haziran , 2010, 17:58:51

hazırlıklarımız bitti cok sukur yıkandı utulendi hersey herseyimiz hazır bi cantamız hazırlanıcak  :hello2: :hello2:

ohh ne güzel yaa benim bi dolu işim var valla :s nasıl bitiricem bilmiyorum bu hafta boya yaptırcam :(

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

oyyy bizim cok sukur boya derdimiz yok onun için derdimiz yok rahatım o konuda  ;)

can yine cannnn

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 22 Haziran , 2010, 17:48:51
merhaba kızlarrr  :opucuk:
bugun doktor kntrolumuz vardı oglusumu gördümmm 2.251 gr olmuss tosun pasam 33 haftamıza girdik 1 hafta önde gidiyo gelişimi masallah  :nazar: hersey yolunda basınıda asagı ya cevirmiş öle kafasını sallıyodu.... nst mize girdek cok sukur sancımızda cıkmadı kalp atıslarıda cok ii dedi allahım sana kucurler olsun  :amin: :amin:

OH OH MAŞALLAH SİBELİM  :nazar: :nazar: :nazar:
HAYIRLI DOĞUMLAR OLUR İNŞALLAH
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
can dediklerim....

CeRoXiMo

30. haftadayız, şimdiye kadar 4 haftada birdi kontroller , artık 2 haftada bir olacakmış. Sevmiyorum pek randevuları ama kuzucuğu görmek iyi geliyor:)

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

elif35

Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 22 Haziran , 2010, 18:01:25
Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 22 Haziran , 2010, 17:58:51

ohh ne güzel yaa benim bi dolu işim var valla :s nasıl bitiricem bilmiyorum bu hafta boya yaptırcam :(

ay boya deme eşim yapıcak ama dedik bu hafta yapalım aksine burda da yağmur başladı bardaktan boşalır gibi yağıyor bu hafta yağmurluymuş bugün akşam alışverişe çıkıcaktık eşim erken gelecekti yağmur başlayınca biizm alışveriş yattı   :crybaby2: kaç kere niyetlendik alışveriş bitsin ben yavaş yavaş yıkıyyaım oturduğum yerde ütülerim dedim ama nasip olmadı bir türlü belki pazar günü hava güzel olursa çıkarız hepsi bitsin de topluyayyım bir çantam kalsın hazırlamaya  :muzz:

NaZ 1986

merhaba kizlar allah bebislerinizi sag salim kucaginiza almayi nasip etsin insallah
ben araniza yeni katildim bende 26 haftalik hamileyim

can yine cannnn

Alıntı yapılan: NaZ 1986 - 23 Haziran , 2010, 13:23:13
merhaba kizlar allah bebislerinizi sag salim kucaginiza almayi nasip etsin insallah
hoşgeldin tatlım  :opucuk: :opucuk:
can dediklerim....

CeRoXiMo

Alıntı yapılan: NaZ 1986 - 23 Haziran , 2010, 13:23:13

Hoşgeldin:) İnşallah sen de bebişini sağlık sıhhatle kucağına alırsın.

NaZ 1986

hosbulduk arkadaslar...
amin insallah ceroximo. senin bebis varmi?

CeRoXiMo

10 hafta kaldı canım, beklemedeyiz kızımız için.