2010 Haziran-Temmuz-Ağustos ANNELERİ

Başlatan ****EMOŞİNN****, 20 Aralık , 2009, 19:16:17

« önceki - sonraki »

Dilek&Yusuf

ilk bebişmi seninde bide çalışıyomusun?

.:.Zamansız.:.

evet canım rabbim izin verirse ilk, evet çalışıyorum şu an iş yerindeyim canım
sen çalışıyormusun?

Dilek&Yusuf

yok çalışmıyorum neyse arkadaşm kolay gelsn sana tanıştığıma çok memnun oldum görüşürüz inşallah yine.

Alıntı yapılan: Dilek&Yusuf - 15 Haziran , 2010, 19:21:32
yok çalışmıyorum neyse arkadaşm kolay gelsn sana tanıştığıma çok memnun oldum görüşürüz inşallah yine.

saol arkadaşım, bende memnun oldum
iyi akşamlar  :wave:

Pınar86

Kızlar ben hiç kan ilacı veya demir ilacı kullanmadım vermedi doktorum. Ben küçüklüğümden beri hep kan iğnesi ve demir ilaçları kullanıyordum verir sandım doktorum vermedi gecen sorduğumdada gerek yok senin kan değerlerin normal ondan vermedim dedi  ??? ama arkadaşlarım beni korkuttular doğumda çok zor olur falan dediler sizce bir sakıncası olurmuki?
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: Pınar86 - 16 Haziran , 2010, 14:18:27
Kızlar ben hiç kan ilacı veya demir ilacı kullanmadım vermedi doktorum. Ben küçüklüğümden beri hep kan iğnesi ve demir ilaçları kullanıyordum verir sandım doktorum vermedi gecen sorduğumdada gerek yok senin kan değerlerin normal ondan vermedim dedi  ??? ama arkadaşlarım beni korkuttular doğumda çok zor olur falan dediler sizce bir sakıncası olurmuki?
bu konu cidden benide terettüdde bırakıyo bende hiç kan ilacı falan kullanamadım belki bu ay baslar doktorum benimde sordugumda aynı cevabı verdi senin kan degerin ii kullanmana gerek yok dedi  :dontknow: :dontknow:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

н∂vv∂ ツ

ya o zaman bende kullanmayayım   :suclu:
çok bulantı yapıyor   :igrenc:
benimde kan değerlerim iyi 

Uploaded with ImageShack.us

Alıntı yapılan: havuç - 16 Haziran , 2010, 16:58:05

kız seni döverim bak haa :violent1: olurmu hiç öle şey, kafana göre ilaçmı bırakılır.
doktorun ihtiyacın olduğu için vermiştir tatlım, durup dururken ilaç vericek hali yok ya
doktoruna miğde bulantısı yaptığından bahset canım, bu durumda başka bir ilaç verebilir sana  :flowers:

н∂vv∂ ツ

Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 16 Haziran , 2010, 18:09:58

kız seni döverim bak haa :violent1: olurmu hiç öle şey, kafana göre ilaçmı bırakılır.
doktorun ihtiyacın olduğu için vermiştir tatlım, durup dururken ilaç vericek hali yok ya
doktoruna miğde bulantısı yaptığından bahset canım, bu durumda başka bir ilaç verebilir sana  :flowers:

;D ama kan değerlerim iyi ondan dedim
gyno ferro sanol kullanıyorum bu hapıda çok iii diolar
değişmesini de istemiyorum
ne yardan geçebiliyorum ne serden  ;D

CeRoXiMo

Bende de kan değerleri normal ama hzlı pıhtılaşma problemi var,
kordonda phtılaşmamsı için hamileliğin başından beri 7 aydır her
gün kendime iğne yapıyorum. Alıştım artık delik deşik olmaya :)
Kan ilaçları genellikle mide bulandırıyor, doktorunuza söyleyin,
değiştirebiliorlar.
Aman diyeyim, çok dikkatli olun kan olayında, en ciddi konu bu.
Bebeğin kilosunu, doğum sonrası sağlığını çok ciddi etkiliyor.

Alıntı yapılan: havuç - 16 Haziran , 2010, 18:39:57

tatlım bende ferro sanol@duodenal kullanmaya başladım 2 haftadır içiyorum, günde iki tane banada sööölemesi ayıptır cır cır yaptı :ehi:

н∂vv∂ ツ

Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 17 Haziran , 2010, 09:55:50
Alıntı yapılan: havuç - 16 Haziran , 2010, 18:39:57

tatlım bende ferro sanol@duodenal kullanmaya başladım 2 haftadır içiyorum, günde iki tane banada sööölemesi ayıptır cır cır yaptı :ehi:
:laughing7: :laughing7:

elif35

ferro sanolların hepsi aynı galiba bende ilk içtiğim zamanlarda cır cır olmuştum şimdi bünye alıştı sanırım etki etmiyo  :laughing7:

nesemsin

arkadaşlar durduk yere ilaç ökullanmanıza gerek yok. Sonuçta doktor karar veriyor buna. Onlar daha iyi bilir tabiki.

{safişim}

kızlar nasılsınız neler yapıyorsunuz bizim cuma günü randevumuz var 30 haftalıkken  doktor 2 haftede gelin dedi ama be 3 hafta sonraya aldım sizlerin doktor radevularıız ne kadar zamanda oluyo  :dontknow: