2010 Haziran-Temmuz-Ağustos ANNELERİ

Başlatan ****EMOŞİNN****, 20 Aralık , 2009, 19:16:17

« önceki - sonraki »

Dilek&Yusuf

benimde 10 kasım nasılsn geçtmi mide bulntıların iyimisin?

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

gecmişti canım ama yeniden basladı yarın doktora gidicem bakalım ne dicek  :dontknow: :dontknow:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

Dilek&Yusuf

hayırlısı bakalm yazarsın doktor ne dedi diye

CeRoXiMo

29. hafta ve mide bulantıları bende ilk kez başladı, herşey normal ,
yemeği bir seferde yememem ve yemek sırasında konuşmamam
gerekiyormuş, Ne kadar çok yersem o kadar midem bulanıyor,
ne kadar konuşur hava yutarsam da o kadar gazım oluyor.
Sıkıştırdım kızanı içerde  :occasion5:

elif35

çok şükür ben rahatım o konuda ama bende de aşırı bir baş ağrısı oluyo şu 3-4 gündür başımı kaldıramıyorum sıcaların etkisimi bilmiyorum 21 inde kontrolüm var sorucam doktoruma

****SeRaP-27****

kızlar ya şu kasılmalarla ilgili bilgisi olan var mı
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

CeRoXiMo

HAngi kasılmalar canım, doğum belirtisi olanlar mı,
Enfeksiyon belirtisi, offf daha çok kasılma var...

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

selammm kızlarrrrrr rüzgarın annesi geldiii  :k06: :k06: :k06:
biliyorsunuz muayneye gıttıgım gun acıl sezeryanla doguma alınmıştım 35.haftam biterken suyum bıttıgı ıcın..zaman ne kadar cabuk gecıyor ruzgar bey 2 gun sonra 1 aylık oluyor  :hieyt:.dogdugunda 2540 gr dı 1 haftalık küvöz sonrası eve geldıgımızde 2200 gr a dusmustu :(..ama çok sukur sımdı normalde dogacagı kıloya erıstı 3200 civarındayız  :occasion5:şimdi geriye dönüp bakıyorumda ne kadar cabuk gecmıs hamılelık aslında bize hıc oyle gelmıyor ama bebekler dogduktan sonra gunler daha da hızlı geçmeye baslıyor :) bugun dr kontrolüm vardı aslında 20.günde gıtmem gerekıyordu ama oglanın sarılıgı uzadı erken dogan bebeklerde 1 aya kdr uzarmış.gittiğimde en son ultrasonda oglumun sarısın olacagını soylemişti dr ve bu aksam alalım kararını vermıstı o kdr tuhaf seyler hıssettımki..hele ultrasonda rahmimi bomboş görünce sadece dikişlerim görunuyordu..36 hafta tasıdıgım canım canparçam artık kollarımda hala varlıgına akıl sır erdıremıyorum ınanamıyorum koklaya koklaya bıtıremıyorum içime sokasım gelıyor halbukı yenı cıkardım dısarı ama olsun  :ehi:annelik..beni anne yaptığı için önce rabbime sonrada ogluma sukurler olsun..ıyı ki benim oglum olmuş iyi ki yapmışım iyi ki benim sonsuza kadar..anne olduktan sonra otomatıkman butun duygularınız ve dusunme tarzınız degısıyor oncelıgınız yavrunuz oluyor aç mı altı kirli mi gazı cıktı mı uyudu mu kalktı mı vb..uykuya cok ıhtıyacınız oldugu anda bile bzn onu ızlemeye doyamıyorsunuz başından ayrılamıyorsunuz nefes alıp verişleri rüyasında melekleri görüp tebessüm etmesi dünyadaki herşeye bedel oluveriyor..bir ağlamak ancak bu kadar yürek sızlatır bu kadar can acıtır sanki bir yerınızden birşey koparıyorlar ama yıne aglamasınında gulmesınınde ılacı devası anne oluyor..ne kutsalmış ne mühimmiş ne sevgi dolu bir duyguymuş erişilmesi güç kavuşunca bıkılmayacak tatta zevkli..kimse anne olmadan ben birini cok sevıyorum demesın bu kişi eşiniz dahi olsa emin olun böyle bir karsılıksız saf sevgiyi anca ANNE olunca anlayacaksınız..hamılelıgımde annem yanımda degıldı ve eksıklıgını hep hıssettım.degerını daha ıyı anladım çok ihtiyacım vardı yaşım konumum n olursa olsun o benım ANNEM...hayatım boyunca ona ıhtıyac ve muhtac olacagım tek varlık bebeklikten koca kadın olana kadar ömrümün son nefesine kadar...cok duygulandım paylaşmak istedim hemde uzun zamandır girmıyordum bakınayım dedım nabızlarınızı yoklıyım :)
allahım evlad sahıbı olmak ısteyenleri tez zamanda yaşatsın bu muhtesemliği..bebegını kucagına almaya gun sayan anne adaylarınada rabbim bir avazda sag salim zamanında kurtarsın.bebekleri olan anneleri de allah birbirlerinden ayırmasın uzun ömürler versin..
hepinizi kocaman öpüyorum.. :flowers: :love9: :opucuk: :wave:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

hoşgeldın gozdecım
yazdıklarını okudum çok etkılendım rabbım ınsallah banada ısteyen herkese de nasıp eder  :amin: :amin:
allah yavrunu bagışlasın  :amin: :amin:
gozdecım ruzgarı op benım için kokla  :opucuk: :opucuk:

meliss

gözdemmmm burdada buldum seni :k06: :k06: yerim ben o paşa rüzgarı oyy  valla ısırasım geldi :k06:
BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

Pınar86

Canım benim hoşgeldin daha 1 ay öncesine kadar gece seninle konuşuyorduk bebişi konuşuyorduk sonra bir baktım bebişin erken gelmiş profilde gördüm cok tatlı bebeğin maşallah korusun Rabbim onu  :amin: :nazar:
O kadar güzel ifade etmişsinki kendini ne güzel :) Rabbim herkese nasip etsin  :amin: darısı tüm anne adaylarına ve isteyenlere  :amin:
Allah'ım korusun hep sizi yavrunla  :amin: :opucuk:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

elif35

ayyy ne güzel yaa pınar çok az kaldı senin sen doğurdun mu 1 ay sonra da ben doğurcam inşallah ama bak ne kadar güzel bir zamana denk geliyo mübarek üçaylarda olucak inşallah Rabbim her daim onları da doğdukları mübarek ay gibi mübarek kılsın inşallah  :amin:

.:.Zamansız.:.

kızlar bugün iyi değilim :(  göğüs kafesimde ağrı vardı sabah gaz sancısı gibi midemede vurdu, şimdide sırtıma yapıştı ağrı otururken zorlanıyorum :( benim gibi olan varmı :y25:

elif35

Allah Allah soğuk bişeylermi yedin yada içtin gaz olabilir bence

.:.Zamansız.:.

Alıntı yapılan: elif35 - 14 Haziran , 2010, 14:30:32
Allah Allah soğuk bişeylermi yedin yada içtin gaz olabilir bence

banada gaz gibi geliyor dün üşüttüm sanırım :(
evi temizledim ceyranda kalmış olabilirim :y25: