2010 Haziran-Temmuz-Ağustos ANNELERİ

Başlatan ****EMOŞİNN****, 20 Aralık , 2009, 19:16:17

« önceki - sonraki »

CeRoXiMo

Ben daha 27 haftamdayım bebek iri demeye başladılar  :amin:. Ultrason cihazı kilo ölçmez ,
tahmin yapar ki bu tahminlerin çoğu zaman yanlış olduğunu gördüm. 4kiloyu geçti
çok zor doğuracaksın diyip aldıkları sezeryandan 3,450kg çıktı bebecik. Doktorlar
kendilerini riske etmemek için her zaman en kötü senaryoyu yazarak onu anlatırlar.
Biz de kendimizi sürekli hasta, eksik, işe aramaz hissederiz. Nedir bunun çıkış yolu
bilmiyorum. Ben de senin gibi sezeryandan korkanlardanım safişim , bakalım son
haftalarda bana neler söyleyecekler???

elif35

bende bugün sağlık ocağına gittim doktor dediki bana ultrasonda söylenen kilolara inanmayın dedi tahmini değerler onlar dedi karnıma baktı sana diyim mi ben dedi sen 3400-3500 arası doğum yapıcaksın bak görürsün dedi bakalım doğru çıkçak mı

****SeRaP-27****

banada dr um 3250 3500 arası doğar bebiş dedi bakalım ne olcak
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

****SeRaP-27****

ya bebeğin aşağıda olması problemmi kızlar
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

haydibebeğim

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 03 Haziran , 2010, 22:26:03
demekki normal güzelimm hele 26 haftalıktım 3 gun hareket etmemişti cok korkmustum kasık agrımda olmustu doktora gittim doktor ohhh pasanın keyf yerinde tekme atmaz tabi demişti bacak bacak ustune atmıs öle yatıyodu  :k06: :k06:

ohhh gel keyfim gel :k06: :k06: :k06:
Alıntı yapılan: elif35 - 04 Haziran , 2010, 01:29:33
bende  2 gün öncesine kadar dönüşlerini ve hareketini hissediyordum ama dünden beri sağ boşluğuma öyle bir vuruyorki arada nefesimin kesildiğini hissediyorum bir an daha 2 ay var ve daha da büyüycek o zaman ne yaparım bilemiyorum heralde doğuma gerek kalmadan kendi kendine karnımı delip çıkar  :ehi:
:toothy10:

elif35

Alıntı yapılan: ****SeRaP-27**** - 04 Haziran , 2010, 16:49:38
ya bebeğin aşağıda olması problemmi kızlar

bebeğin aşşağıda olması sana rahatsızlık verir yürürken kasılman çok oluyor kolay kolay eğilip bişey alamıyorsun tabi doktorlara göre de erken doğum olma riski oluyor mesela normalde bebekler diyelim ki 34-35 haftalıkken aşşağıya iniyorsa ve senin bebeğin ondan öncesinden beri aşşağıdaysa erken doğum belirtisi kabul ediliyormuş doktorum öyle dedi benimkide aşşağıda midem bomboş doktor dedi daha 31 haftalık mide bomboş dedi dedim ben kaldığım ilk günden beri bebek hep aşşağıdaydı kasıktaydı dedim hemen nst'ye gireceksin dedi Allah'tan onda bişey çıkmadı artık daha sık geliceksin dedi 21'inde tekrar gidicem inşallah erken doğum olmaz  :amin:

{safişim}

kızlar merhaba ben siteye girmekte zorlanıyorum çok zor giriyo bekle bekle :cildir:  :cildir: :cildir: çok giremedim nasılsınız bacılar biz perşembe günü bebiş için hazırlık yaptık herşeyi aldık sayılır park yatak aldık kurtdu hemen babası gidip gidip bakıyoruz oğlumun yatagına çok güzel şeyler aldık çok mutlu oldum :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:  ama korkularda beni bırakmıyo bugün rüyamda sezeryan olduğumu gördüm ayyyyyy çok korktum :y25: :y25: ama bebişimizi görmedim ben çok korkuyorum allahım nasıl doğum yapıcaz bize yardım et  bebişe  kavuşmakta istiyorum of anam ne zormuş ne geçmez haftalarmış
elifcim benim doktor bi garip herşey iyi diyo bi kilo problemimiz var ben biraz karbonhitrat tükettiğimden bebişim çok kilo almış ama kuzuma e diğim annem yeme mi değim anne karnında diyetmi olur
bu arada çok oldu ama hareketlerim kısıtlandı artık bede evde yavaş yavaş işlerimi bitirmeye çalışıyorum hoş iş hiç bitmmezde baya zorlanıcaz arkadaşlar yavaş yavaş ağırlaşıyoruz ama bu zorluk ne kadar olursa o kadarda güzel olacak hadi inş  :amin: :amin: :amin:

н∂vv∂ ツ

ay bende zor girdim foruma
girmio bi türlü
iyi günlerde kullanın cicilerinizi
bende almaya başlayacam artık
içim içime sığmıo yaaaaa    :muzz: :muzz: :muzz:

Uploaded with ImageShack.us

elif35

safişçim ne güzel herşeyi almışsınız biz 15 inden sonra gidicez eşim maaşını alınca listem biraz kabarık ama bakalım ne kadar harcayacağız ben de dün kapı süsünü yaptım kızımın,kalan tüllede cibindirik yapıcam netten modellre bakıyordum bende... sen ekmeği kes şekerli,tuzlu çok yeme yeter doktora da bakma bana da dedi kilolu diye olucak artık bişekilde çıkacaklar oradan çaresi yok  :k06: bende geçen hafta doğum yaptığımı gördüm normal doğum ama bende bebeği göremedim o kadar kolay oldu ki doğumum içimden diyorum Allah'ım doğum bu kadar kolaymı ben boşuna korkmuşum diyordum uyandım dedim inşallah gerçekte de öyle kolay olur doğumum bir varmış bir yokmuş gibi bende korkmuyo değilim ama napalım.ben de ağırlaştım temizlik yapılıcak,alışveriş,inanır mısın geçen hafta banyoyu ovdum yavaş yavaş aannnaammmm bütün gece bel ağrısından öldüm dedim koca ev nasıl temizlencek kadın falan tut diyolar ama ben istemem öyle evde temizlikçi falan annemle yavaş yavaş hallaedicez artık kıyamam o da yoruluyor ama napayım ablam falan yok o gelcek artık  :sad1:

evet site 4 gündür çok yavaş bende sinir oluyorum düzeltsinler artık  :caca:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

mide bulantılaım yine basladıııı  :igrenc: :igrenc: :igrenc: sabahları birsey yiyemiyorumm  :-ooo
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

elif35

kız safiş aldık diyorsun herşeyini bebişlerimizin cicişleri bölümüne eklesene bakalım merak ettim ben de alayım ekliycem hep resimlerini

Dilek&Yusuf

SEHER YILDIZI

kizla bende  6aylik hamileyim ama henuz  biseyler yapmadim ne  yapmama lazim bana  biraz  akil verin kutfen frnasada  yanlizizm annem ve  kiz  kardeslerim tr'deler bana  lutfen cvp yazin

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

elif35

Alıntı yapılan: SEHER YILDIZI - 09 Haziran , 2010, 20:58:28
kizla bende  6aylik hamileyim ama henuz  biseyler yapmadim ne  yapmama lazim bana  biraz  akil verin kutfen frnasada  yanlizizm annem ve  kiz  kardeslerim tr'deler bana  lutfen cvp yazin

alışveriş için mi yardıma ihtiyacın var ne alıcağını mı bilmiyorsun  :dontknow: