2010 Haziran-Temmuz-Ağustos ANNELERİ

Başlatan ****EMOŞİNN****, 20 Aralık , 2009, 19:16:17

« önceki - sonraki »

sugarwoman

Benim nickm aynı zten ayrıca uzun zmndr grmyrum oraya daha dğrusu grmyrum.Eymen çağan olmasından hatıradım seni.Hem orda fot.grmştüm o zmn kapalı değildinn.Hem hatırladığım kdryla mercimekle ilgili sıkıntıların olmuştu...........

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

slmm kızlarr nereye kayboldunuzzzzz  :wave: :wave: :wave:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

.:.Zamansız.:.

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

nasılsınnn bebişinn nasıl bakalımm ne kadalık oldunuzz

.:.Zamansız.:.

bugün tam 26 hafta bitti sibosum , ama miğde yanmaları beni deli edicek  :cildir:

bebişimde iyi teyzesi maşallah kıpır kıpır  :occasion14:

sen nasılsın tatlım? bebişin nasıl?

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

ohhhh masallahhh kıpır kıpır olsun annesiii  :k06: :k06: :k06:
benimkide ii cok skür hersey yolun da gidiyo
bizde 29 haftalık olduk  :k06: :k06:  az kaldı doguma

{safişim}

merhaba sibel nasılsın demicem iyi olduğuna sevindim maşallah 29 haftaya geldik hazırlıklar asıl yapıyormusun bişeyler 

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

artık yapmaya basladık canımm yatagımız geldi kurudk odaya park yatak hediye aldı teyzem bebişime  :k06: :k06: bi kactane zıbın mevlüt takımı onlar alındı 2 hafta sonrada hastane cıkıs takımını cantasını falan alıcaz ölee işte  :k06: :k06:
sen biseyler aldın mı ??? yaa ben ne alacagımı sasırıyorum bazen  :suclu: :suclu:

{safişim}

canım bede artık yavaş yavaş başlıcam artık cünkü ağırlaşmaya başlıyorum sanıırım nefes almakta zorlanıyorum bebişinin beşiği hayırlı olsun  mışıl mışıl uyuyup büyüsün inş  :amin: :amin: :amin: ben çarşıya çıktığımda giysilerinin hepsini alıcam inş beşiğide eşimle alıcam allah asip ederse ama normal beşik alıcam bu hafta sınavım var inş geçersem rahat rahat doğurucam ama bana bazen zaman hiç geçmiyo hep evdeyim ve çok sıkılıyorum oğluşum olsada onunla ilgilesem   :laughing7: :laughing7: :laughing7: :k06:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

amin canımm ben cıktıgımda tek tük aldımm bazen banada zaman gecmiyomus gibi dusunuyorumda aslında geriye bakarsak cok cabuk gecmiş zaman 10 haftalıkken ne zamn gecer zaman dyodum simdi 10 haftamız kaldıı  :k06: :k06: :k06:
cok kıyafet almıcam zaten cok cabuk buyuduklari için hediyede cok geliyo şimdidn almaya baslamıslar kuzenler falan  :hello2:

elif35

Alıntı yapılan: {safişim} - 25 Mayıs , 2010, 19:10:43
canım bede artık yavaş yavaş başlıcam artık cünkü ağırlaşmaya başlıyorum sanıırım nefes almakta zorlanıyorum bebişinin beşiği hayırlı olsun  mışıl mışıl uyuyup büyüsün inş  :amin: :amin: :amin: ben çarşıya çıktığımda giysilerinin hepsini alıcam inş beşiğide eşimle alıcam allah asip ederse ama normal beşik alıcam bu hafta sınavım var inş geçersem rahat rahat doğurucam ama bana bazen zaman hiç geçmiyo hep evdeyim ve çok sıkılıyorum oğluşum olsada onunla ilgilesem   :laughing7: :laughing7: :laughing7: :k06:

kız aynı ben heee bende evde tıkılı kalmaktan bunladım millet haldır haldır geziyo ben evde ders çalışıyorum 1-2 saat çıksam bir yere içim içimi yiyiyor diyorum ki burda gezene kadar 4-5 ünite daha çalışırdım şu sınavlar bir geçsin hele yapacak işlerim o kadar birikti ki anlatamam yaaaa doğuma kadar anca bitircem sanırım  :cildir:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

elif35

he vallaha kız beynimin durduğunu hissettim bir an benimki de yok akşam da dizim var dedim o başlayana kadar takılayım biraz

°o.O євяυ O.o°

ayy bnm bebişimde azcık büyüse de alsam bütün eşyalarını :k06:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

haydibebeğim

kızlar bebişim 27 haftalık oldu :)
perşembe günü dr daydık,3 boyutlu ultrasonla kızıma baktı dr amcası bebişim 980 gram olmuş.dr normal dedi,merak ettim sizinkilerin kilosu ne oldu?şeker yüklemem normal çıktı,ama kan değerlerim çok düşükmüş.