2010 Haziran-Temmuz-Ağustos ANNELERİ

Başlatan ****EMOŞİNN****, 20 Aralık , 2009, 19:16:17

« önceki - sonraki »

****SeRaP-27****

yeliz ne zaman doğurcan kızzz bende belki eylül belki ekim annesi olcam kız ya benimki gününü tam doldurmaz kızlar daha erken gelir diyorlar öyle olursa eylül sonu doğum allah nasip ederse seninde erkekmiş bebişin allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin canımmmm  :flowers:
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

Pınar86

ay bugün tam 33 haftalık oldum :) erken doğum falan düşünmeye başladım. evde tek başımayım inşallah ya sabah erken başlar yada gece. birde inşallah Rabbim cok sıkıntı yaşatmaz bana hastaneye giderken ılık bir duş ve gusul abdesti alıp gitmeyi nasip eder  :amin:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

elif35

yok kız alakası yok bence baksana müge erken doğum yaptı 33 haftada,sivaslımda kıyamam hala bekliyo doğurcam diye o bence bebekle alakalı bişey vakti ne zamansa o zaman doğarlar...ben adete göre 12 ağustos oluyom ama ultrasonda 3 ağustos dedi sanki bana temmuz sonu gelcek ağustosa kalmıcak gibime gliyor bakalım ciimcime ne zaman teşrif etçek aramıza

elif35

Alıntı yapılan: Pınar86 - 13 Mayıs , 2010, 14:45:23
ay bugün tam 33 haftalık oldum :) erken doğum falan düşünmeye başladım. evde tek başımayım inşallah ya sabah erken başlar yada gece. birde inşallah Rabbim cok sıkıntı yaşatmaz bana hastaneye giderken ılık bir duş ve gusul abdesti alıp gitmeyi nasip eder  :amin:

aynı şeyi bende istiyorum pınarcım abdestli gitmeyi çok istiyorum ben ama bakalım inşallah nasip olur...ben bir de bebeğim için hatim indiriyorum 20. cüzde kaldım sınavlarım girdi araya mayıs sonunda sınavlarım var onları da verdimmi inşallah doğuma kadar hatim edip namazını da kılarım erken olmasından bende o yüzden korkuyorum hatimimi bitiremem diye inşallah rabbim bitirmeyi nasip eder de bebğimi hatimiyle bir kucağıma alırım  :amin:

****SeRaP-27****

orasıda ole yaa benim doğum en geç 5 ekim bakalım hayırlısı artık
pınarcım inşallah dediğin istediğin gibi olur doğumun allah hepimize oylesini nasip etsin  :amin:  :amin:  :amin:
seninde elifçim :)
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

Pınar86

Alıntı yapılan: elif35 - 13 Mayıs , 2010, 14:45:58
yok kız alakası yok bence baksana müge erken doğum yaptı 33 haftada,sivaslımda kıyamam hala bekliyo doğurcam diye o bence bebekle alakalı bişey vakti ne zamansa o zaman doğarlar...ben adete göre 12 ağustos oluyom ama ultrasonda 3 ağustos dedi sanki bana temmuz sonu gelcek ağustosa kalmıcak gibime gliyor bakalım ciimcime ne zaman teşrif etçek aramıza

inşallah hayırlısı ile kucağımıza alırız canım  :amin:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 10 Mayıs , 2010, 20:51:28
benimde cok asagıda bası o baskı yapıyo kasıklara benim 5 ayımdan beri asgıda bebiş  :-ooo onun için korkuyoruz erken dogum olabilir demişti doktorumuz rabbim bebişlerimizi korusun  :amin: :amin:

oy oy oy kıyamam ne kdr guzel seninkinin başı aşağıda :( benim oglan keyfine düşkün cıktı şimdiden valla :) sokmuş kafayı annesinin memesinin altına bıraksan şimdiden emcek sanki  :ehi:  :ehi: artık canım acıyor tekmelerinden ama karnımdan resmen poposu başı farkediliyor o kdr tatlı kiiiiii :) sürekli konuşuyorum ve söylediklerime tepki veriyor kafayı geliyor sokuo elimin altına :)resmen bu hafta karnımın aşağıya dogru indiginide farkettim bir basket topu aşağıya dogru ılerlıyor  :ehi:
bu arada kızlar dr umu degıstım..dogumu ist da dusunmuyordum ama burda olmasına karar verınce karşı komsum opr dr ilknur aköz e basladım dun daha evde agırladım da konustum resmen aşıkkk oldummm kadınaaaaa..hayatımda bu kdr rahatlatıcı anlayışlı tatlı bir bayan dr gormedım..medical park göztepe de sezeryan olcak inşşalhh..yarın gidicem hastaneye kontrole iyi oldu oglumu ozlemiştimmm :) giriyim bi 4 boyutluya göstersin kendinii velettt  :ehi: en son yani gecen hafta 2550 gr dı bakalım 2700 ü geçmiş mi :)  öpüyorum hepinizi önce kendinize snr otomatikman bebişlerinize cooook cooook iyi bakınnnnnn sakın kafanıza tokadan başka birşey takmayınnn relax olunnn hayatımızın en güzel gunlerini kendinize zehir etmeyinnnnnnn başbaşşşşş  :wave:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

evet canım doguma hazır sekilde duruyo amann haa dogmasın daha 27+3 rabbim korusunn  :amin: dogum zaman gelincede dönü verirmiş  :ehi: :ehi:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

Dilek&Yusuf

mrb sibelcim nasılsın nasıl gidiyor hamilelik?oğluşun ne durumda?

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

mrb canımm cok sükür ii olmaya calısıyorum bahar nezlesi oldumm halsizimm  :honk: oglusum cok sükür iyi  :hello2: :nazar: sen nasılsınn bebiş ne kadarlık oldu

Dilek&Yusuf

26+2 senin bebişle bi hafta var aralarında.çok geçmiş olsun dikkat et kendine bende 2 gündür çok halsizim bacaklarımda çok ağrıyor

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

saol canımmm benimde öle bacaklarım agrıyo ne kadar olmus bebişin kilosu falan yakında gittin mi doktora

°o.O євяυ O.o°

ayy bnde grip oldum yaa  :crybaby2: kızlar bişe sorcm tetanoz aşısı tüm hamilelklerde yapılıo mu korktum ben acır bide :y25:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

Dilek&Yusuf

yakında gitmedim ama salı günü gitcm senin bebeğin durumu nasıl?
tetanoz aşısı yaptır bence bak mesela bugün ayağıma çivi battı ama korkmadm çünkü aşı olmuştum doğumda falan için rahat olur yani çokta acımıyor

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9: