2010 Haziran-Temmuz-Ağustos ANNELERİ

Başlatan ****EMOŞİNN****, 20 Aralık , 2009, 19:16:17

« önceki - sonraki »

elif35

bende ilk hareketlerini gördüğümde göbeğim açık dolanıyordum evde  :ehi:ama şimdi açmaya bile gerek kalmıyo vallaha elbiselerin dışından bile görünüyor artık

Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 07 Mayıs , 2010, 14:33:48
Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 07 Mayıs , 2010, 14:26:56
slmmm kızlarrrrrr
zamansız sekerim az kalmıs zıpırını görmeye benim daha 2 haftam var  görmeme pıtırcıgımı  :k06:

bu gunlerde tembelleştide eskisi  2 hafta öncesine kadar ki hareketliligi gitti yvas yavas oynamaya basladı zor hissediyorum  :sad1:

selam siboşummmm :opucuk:
tatlım birgünü birgününü tutmuyor bu zıpırların :k06:

akşam görücem canım çok heycanlıyım ben yaa :ehi: kime benziyor acep :ehi:

kız kime bnziyormuş yazsana merak ettim çooooookkkkk benimki babasına benziyor acep seninki kime benziyor?boyu kilosu kaç olmuş?

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: CeRoXiMo - 07 Mayıs , 2010, 16:52:48
Kızlarr detaylı ultrasona girdim, benim kız kıpır kıpır yine, yüzü anneye boyu babaya benziyor,, yani yuvarlak yüzlü uzun boylu, tahmini 522gr çıktı, çok iyiymiş, hiçbir problemi yok, çok rahatladık ;D
2 gün önce de 5-6 tekme üst üste attı ve dışarıdan görülüyor artık , karnım kalkıp indi resmen, şoktayım :occasion14:  Çok güzel , tekmeye başladığı an açıyorum göbüşü, bebişi seyrediyorum  :D :D

CANIM BENIM ILK ONCE HAYIRLI OLSUN BEBEGIN SAGLIKLA KUCAGINA ALIRSIN İNŞALLAH TABİ BENDE :)))) :nazar:
O İLK TEKMELERİN ZEVKİ MUHTEŞEM AMA SONRALARINDA RESMEN KARNINDAN BEBEĞİM KAFASI YA DA POPOSU GÖRUNUYOR SUAN BENDE OLDUĞU GİBİ :) 34 HAFTALIK HAMİŞİM BENDE RÜZGARI BEKLIYORUM BUGUN UYE OLDUM SİZLERLE TANISMAKTAN DA COK MUTLUYUM :)TECRÜBELERİMİZİ PAYLAŞMAK BİR NEBZE RAHATLATIYOR ANNE ADAYLARINI..
30.HAFTAYA KADAR RESMEN SEFADAYIZ GÜZEL ANNE ADAYLARI ASIL ONDAN SNR HAMILE OLDUGUNUZU ANLIYORSUNUZ :)GECE UYKULARINA ELVEDA..Kİ BENIM HAMILELIGIM COK SUKUR SORUNSUZ GECEN BİR HAMİLELİK NE AŞERDİM NE MİDEM BULANDI AMA ARTIK BU SON EVREDE KASIKLARIM ZORLANIYOR BELİMDE AGRILARIM VAR AMA BU AGRILARI BU KDR COK SEVECEGIM AKLIMDAN GEÇMESDİ HERHALDE :)30-32 HAFTALARA KDR TAVSİYEM ALISVERISLERINIZI ONEMLI KISMINI BITIRMENIZ SNR AGIRLIK BINIYOR VE YÜRÜYEMIYORSUNUZ..BENDE SANIRIM 26-27 HAFTAYA KDR BITIRMISTIM ANA ESYALARI KIYAFETLERI FILAN HOŞ BİTTİ DEMEKLE BİTMİYORKİ GÖRDUGUNUZ ANDA ALASANIZ GELIYOR :)
BGNKU KONTROLÜMÜZDE 2600 GR I GECTIGIMIZI OGRENDIK VE MUTLU OLDUK :)HAMİLELİĞİME 60 KILOYLA BASLADIM SUAN 71 KILOYUM VE 2 HAFTADIR KILO ALMIYORUM AMA OGLUM COK SUKUR FULL :)NORMAL DOGUMU DELİ GİBİ İSTEMEME RAGMEN MALESEF ( 26.HAFTADA TERS DONMUSTU AMA.. ) 38.HAFTADA SEZERYANLA DOGUMUMU YAPMAYI DUSUNUYORUM ALLAH NASİP EDERSE..
SİZLERİ ÇOOOOOK ÖPÜYORUZZZ KENDİNİZE VE BEBİŞLERİNİZE İYİ BAKINNNNN ŞEKERPARELER... :opucuk:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

gözde hosgeldinnnn aramıza
sibel ben 21 yasındayım 26+5 hamişim istanbulda yasıyoruumm ve bir oglusum olucak kısmetse rabbim sanada hayırlı dogumlar nasip etsin saglıcakla kucagımıza almayı nasip eylesin
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 08 Mayıs , 2010, 01:01:36
gözde hosgeldinnnn aramıza
sibel ben 21 yasındayım 26+5 hamişim istanbulda yasıyoruumm ve bir oglusum olucak kısmetse rabbim sanada hayırlı dogumlar nasip etsin saglıcakla kucagımıza almayı nasip eylesin

aminn canım benımmm sag salım ınsallahhhh..hoşgordum ıyı kı gelmısımmm:)))yenı arkadaslıklara ozellıkle hamiş arkadaslara ıhtıyacım varmıs :)))tşk ederım sıbelcım... :flowers:

CeRoXiMo

Gözde hoşgeldin, yazını hemen okutcağım kocama, son 1-2 ayda alırız ihtiyaçları diyor ama tek başına beğenemeyeceği kesin, ben de o zamanda oraya buraya koşturamam haliyle:) İyi demişsin. Senin kuzunun dönmesi kötü olmuş ama bu bıcırıklar bize böyle süprizler hazırlıyorlar arada, belki çılgın bir hamleyle bir daha döner :) Bu gün bizimki çok sert bir çıkışla kafasını resmen dalağıma geçirdi nefesimi kesti, daha 1kg. bile değil, biraz daha büyüyünce yandım desene :) Kolay gelsin canım sana, sağlıkla kucağına alırsın inşallah.

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: CeRoXiMo - 08 Mayıs , 2010, 04:15:13
Gözde hoşgeldin, yazını hemen okutcağım kocama, son 1-2 ayda alırız ihtiyaçları diyor ama tek başına beğenemeyeceği kesin, ben de o zamanda oraya buraya koşturamam haliyle:) İyi demişsin. Senin kuzunun dönmesi kötü olmuş ama bu bıcırıklar bize böyle süprizler hazırlıyorlar arada, belki çılgın bir hamleyle bir daha döner :) Bu gün bizimki çok sert bir çıkışla kafasını resmen dalağıma geçirdi nefesimi kesti, daha 1kg. bile değil, biraz daha büyüyünce yandım desene :) Kolay gelsin canım sana, sağlıkla kucağına alırsın inşallah.

tşk ederim canım benimmmm cumlemize inşallahhh..vallahi beşiğiydi emziğiydi battaniyesiydi ilk etaptaki "acil" listenizi bu ara tamamlayın.bebek aşağıya ınmeye baslayınca devamlı uyuyasın yatasın gelıyor hamılelıgın basındakı gibi sanki :)başı ve sonu aynı yani :)..aman gümbür gümbür hareket etsinlerde sağlıkla gelsin bebişlerrr:)şeker taramanı yaptırdın dimi aman aksatma..ztn sağlıklı anne ve baba olduktan snr ikinci düzey ult ve şeker taraması haricinde rutin kontrollerin dışında tahlıllere grk duymuyorlar,isteyen dr larda sadece para için onada dikkat edin !
şimdiden kolay gelsin sanada tatlım ikinizide öpüyorum :)  :opucuk:

elif35

ben tek tük kıyafetlerini aldım dalinin banyo setini aldım,küveti falan var,biberonları emzikleri tamam,ay başında hastane çıkışını alıcaz,beşiğini alıcaz,bana hastane için pijama alıcaz başka ne var ki alınabilcek iyice ağırlamşadan  :icon_scratch:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: elif35 - 08 Mayıs , 2010, 17:20:55
ben tek tük kıyafetlerini aldım dalinin banyo setini aldım,küveti falan var,biberonları emzikleri tamam,ay başında hastane çıkışını alıcaz,beşiğini alıcaz,bana hastane için pijama alıcaz başka ne var ki alınabilcek iyice ağırlamşadan  :icon_scratch:

valla tatlım doğum çantana koyman gereken ne varsa onları bitir..( gögus pedinden,antibaktariyel ıslak mendilinden,hastane terliklerine kadar..)battaniyeleri büyükler örüyor ama yinede almak lazım,alt açma içinde pazen variler yeterli..bebek için hediye gelir filan diyorlar ama ben duramadım aldım tabiki zıbınlarını cunku yazın en cok kolsuz ve yarım kollu çıtçıtlı bodyleri giyiyorlar.hastaneden cıkarken kullanmak ıcın ben ana kucagı aldım port bebeyi doktorlar sırt bölümünden dolayı pek tavsiye etmiyorlar ama faiş fiyatlara olanlarınkininde pek bir farkı olacağını zannetmiyorum.ana kucagını bebek arabasıyla takım halindede alabilirsin hangisi uygun olursa.beşik alma bence cunku cocugun beşikte yatacagın zaman cok kısıtlı.ben park yatak aldım çift katlı.yatagınıda aldım.daha kullanışlı hem nerden baksan 2-3 yaşına kadar kullanabilir ilk katı cıkınca.beşikle aynı fiyatta hemde..odasını hazırladım ben işte isminin yazılı oldugu tahta harfleri yapıştırdım ve çizgi film kahramanlarını :)bebek odası resmen oldu:)kapının onunde bebek cantası ve valizimiz hazır beklıyor tek eksigimiz rüzgar bey :)sanada kolaylık versın allah canikom :)  :muzz:  :opucuk:

elif35

çıtçıtlı badi falan aldı eşim ben park yatak sevmiyorum yaa hantal geliyor bana benim kendi evim bebeğimin odası var ama ben 1.5 yaşına kadar odasını yapmıycam o yüzden beşik alıcam ama o minik bambulardan falan değil kullanışlıhoşuam gitti alınca resmini eklerim baakrsınız 5li set alayım dyorum ben hepsi içinde 65 milyon bir de minik bir bavul gibi bişey almam lazım onun kendi çantası olucak da benim koyacak bir bavulum yok benim bütün sülale izmirde olduğu iiçin uzun süre gidip kalıcak bir yerim yok bavul var ama o da kocaman minik bişey alcam kendime özel pijama falan onlar alıncak 27 haftalık oldum ben daha şimdiden gece sağıma soluma dönerken akla karayı seçiyom dünde eşimle şirinyere indik annler günü için bişeyler bakalım diye sadece 2 saat ayakta kaldım eve geldim sanki biri beni dövüp dövüp bırakmış koltuğa  :ehi: dedim beni bir daha evden çıkartanın  :k06: o yüzden bedne hemen ağırlaşmadn bitirmek istiyorum izmirde çok sıcak bir şehir dayanamam hiç bu halde  :violent1:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: elif35 - 08 Mayıs , 2010, 17:46:26
çıtçıtlı badi falan aldı eşim ben park yatak sevmiyorum yaa hantal geliyor bana benim kendi evim bebeğimin odası var ama ben 1.5 yaşına kadar odasını yapmıycam o yüzden beşik alıcam ama o minik bambulardan falan değil kullanışlıhoşuam gitti alınca resmini eklerim baakrsınız 5li set alayım dyorum ben hepsi içinde 65 milyon bir de minik bir bavul gibi bişey almam lazım onun kendi çantası olucak da benim koyacak bir bavulum yok benim bütün sülale izmirde olduğu iiçin uzun süre gidip kalıcak bir yerim yok bavul var ama o da kocaman minik bişey alcam kendime özel pijama falan onlar alıncak 27 haftalık oldum ben daha şimdiden gece sağıma soluma dönerken akla karayı seçiyom dünde eşimle şirinyere indik annler günü için bişeyler bakalım diye sadece 2 saat ayakta kaldım eve geldim sanki biri beni dövüp dövüp bırakmış koltuğa  :ehi: dedim beni bir daha evden çıkartanın  :k06: o yüzden bedne hemen ağırlaşmadn bitirmek istiyorum izmirde çok sıcak bir şehir dayanamam hiç bu halde  :violent1:

bende oda yapma taraftarı degılım soyle degılım bebegımle bırlıkte aynı odada kalacagım ıcın ( eşimden nisan ayında ayrıldım...:)onun dolabı park yatagı şıfonyer takım fılan degıller ama bildigin bebek odası oldu hıcc cıkasım gelmıyor :)bak ek te park yatagın fotosunu yolluyorum cok makul bende cok ıstedım besıklerı guzeller dıye ama mantıklı olmak gerek cunku sureklı ıhtıyac cıkacak :)..25.haftadan snr donmelerde zorlanıyorsun ben gecelerı yatamıyorum artık tekmelerdende uyanıyorum yatsam:)gezmekten gelıp yataga atıyorum kendımı hemen uykuuu :)
foto makinesi video vari şeyleride bgn koydum cantaya doguma gırerken sezeryanda babaları almadıkları ıcın genel anestezide bir hemsıre cekımı yapıyormus dogum yapan bır arkadasım solemıstı...

{safişim}

canım özel olacak ama eşinden ayrıldım yazmışsın gerçekten üzüldüm bebiş için bir şans versen  :dontknow: :dontknow: :dontknow:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: {safişim} - 08 Mayıs , 2010, 19:07:31
canım özel olacak ama eşinden ayrıldım yazmışsın gerçekten üzüldüm bebiş için bir şans versen  :dontknow: :dontknow: :dontknow:

malesef tatlım böyle bir şans gerçek hayatta da resmi açıdan da artık mümkün değil..bebegımı ogrenmeden verdıgım bir karardı anca nisan ayında son buldu..baba olmayı haketmeyen bir insana bu sıfatı verecegım ama malesef o burda olmayacak korkuları ve bencilliği yüzünden..ama allahıma şükürler olsun ki dimdik ayaktayım ailem yanımda..hıcbırseyın zor olacagınıda dusunmuyorum hayatımı ogluma adayıp eksıklık asla hıssettırmeyecegım.eminim sevgi dolu bir anne sorumsuz bir babadan daha iyidir...ayrıca benım annemle babamda ayrıldılar ve o gunden snr birgun olsun ne yıyıp ıcıyorsunuz dıye arayıp sormayanda benım kendı babam..ne kdr acı aslında ama insan zorluklarla mücadele ettıkce guclenıyor..işte bu ornekler gibi olmasın diye elimden gelen özveriyi göstericem oglum ıcın...

{safişim}

canımsın benim ya gerçekten yaşadıkların zor ama herşey bizler için değilmi Allahım sana bizden 2 kat daha güç kuvvet versin canım oğluşunda bu arada çok şanslı çünkü arkasıda dağ gibi bi aesi var Allahım yardımcı olsun canım işte böyle hayat ama armağanlarıda var  :nazar:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: {safişim} - 08 Mayıs , 2010, 19:21:16
canımsın benim ya gerçekten yaşadıkların zor ama herşey bizler için değilmi Allahım sana bizden 2 kat daha güç kuvvet versin canım oğluşunda bu arada çok şanslı çünkü arkasıda dağ gibi bi aesi var Allahım yardımcı olsun canım işte böyle hayat ama armağanlarıda var  :nazar:

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM CANİKOMM..CÜMLEMİZE RABBİM GÜZEL GÖRMEYİ NASİP ETSİN...HAYATTAKİ EN BÜYÜK MUTLULUK KAYNAGIM ARMAGANIM HERŞEYİM OGLUM  :nazar:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

allah yardımcın olsun gözdee  :amin: :amin: rabbim sana guc kuvvet versinnn bebişinle cok mutlu olursunn inşallah :amin:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM