2010 Haziran-Temmuz-Ağustos ANNELERİ

Başlatan ****EMOŞİNN****, 20 Aralık , 2009, 19:16:17

« önceki - sonraki »

elif35

:ehi: :ehi: :ehi:

vallaha kız erkek gibi mi olcak yoksa bu  bilmem.bu sabahta uyandım eşim giderken anaa bir baktım sağ tarafıma dayanmış poposu da başıda belliydi yaaa şok oldum ilk defa oldu anneme anlattım ooooo daha dur iyice büyüsün o daha neler yapçak dedi bana  :toothy10: :toothy10: dedim daha şimdiden yapçağını yapıyo daha ne kaldı yapçak dedim  :toothy10:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

öhööö öhöööö öhöööööö  :k06: neler oluyo bakımm bensiz burdaaa   :k06:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

elif35

kızlarımızı çekiştiriyoruz erkek annesi noldu kıskandın mı  :ehi:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

cokkkk kıskandımmmm  :ehi: :ehi: :ehi: siz benim oglusumu nasıl almazsınız bakem aranızaa  :k06: valla buyuyunca affetmezz bunu bilesinizz biiyonn elifcimm şimdidenn terbiyesizz  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

elif35

bilmiyoz bakalım ne olcek ilerde düşünsene ilerde msn lerini alıyorlarmış bizim konuştuğumuz gibi konuşuyorlarmış bak bu benim ultrason resmim bak buda benim ki falan diye  :ehi: :ehi: :ehi: oğluna o zaman deki pipisinin göründüğü resimleri göstermesin kızıma  :ehi: :ehi:

.:.Zamansız.:.

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 28 Nisan , 2010, 17:20:57
cokkkk kıskandımmmm  :ehi: :ehi: :ehi: siz benim oglusumu nasıl almazsınız bakem aranızaa  :k06: valla buyuyunca affetmezz bunu bilesinizz biiyonn elifcimm şimdidenn terbiyesizz  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

vay edepsiz vay :ehi: benimkide dün babaya fena tekme attı şoka girdik resmen :ehi: ben gibi yaramaz olcak zillişko :ehi: ben ilerki zamanlarını dahada merak ediyorum :y25:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

söz veremem sekerimm oglumu öle tutamam benn yollar yollar sonraa aaa yanlıslıkla yollamısım der  :ehi: :ehi: :ehi:

elif35

Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 28 Nisan , 2010, 17:30:08

vay edepsiz vay :ehi: benimkide dün babaya fena tekme attı şoka girdik resmen :ehi: ben gibi yaramaz olcak zillişko :ehi: ben ilerki zamanlarını dahada merak ediyorum :y25:

benimde dün oldu eşim işten geldi elini karnıma koydu kıpırdanmıyordu öyle bir vurduki eşim ohaa dedi  :ehi: :ehi: dedim düzgün konuş kızla öğretme öyle laflar  :ehi:

elif35

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 28 Nisan , 2010, 17:31:27
söz veremem sekerimm oglumu öle tutamam benn yollar yollar sonraa aaa yanlıslıkla yollamısım der  :ehi: :ehi: :ehi:

o zaman namus elden gider alcaksınız kızımı derim bende dur bakayım ne kadar başlık istesem acaba  :k06:

Alıntı yapılan: elif35 - 28 Nisan , 2010, 17:32:57
Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 28 Nisan , 2010, 17:30:08

benimde dün oldu eşim işten geldi elini karnıma koydu kıpırdanmıyordu öyle bir vurduki eşim ohaa dedi  :ehi: :ehi: dedim düzgün konuş kızla öğretme öyle laflar  :ehi:

bencede şekerim öle arsızlaşmasınlar zaman kötü :ehi:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

dün bende dayanamadımm cok oynadıı cok acıttı canımı anneme diyom bu şimdiden böle sert vurursa ben 8 ayda ne yapcam yerimde duramam herhalde diyom  :k06: gece babası geldi pek ona oynamıyo elini karnıma koyunca duruyodu dün babsı öpüyo karnımı o vuruyo cok sasrıdım hatta tam öperken bi vurdu yüzüne anlatsam kimseye inanmıyo bu ayda daha öle vurmaz ki diyo  ::) bende diyom sizin cocuklarınız tembelmiş  :tongue3:

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 28 Nisan , 2010, 17:35:09
dün bende dayanamadımm cok oynadıı cok acıttı canımı anneme diyom bu şimdiden böle sert vurursa ben 8 ayda ne yapcam yerimde duramam herhalde diyom  :k06: gece babası geldi pek ona oynamıyo elini karnıma koyunca duruyodu dün babsı öpüyo karnımı o vuruyo cok sasrıdım hatta tam öperken bi vurdu yüzüne anlatsam kimseye inanmıyo bu ayda daha öle vurmaz ki diyo  ::) bende diyom sizin cocuklarınız tembelmiş  :tongue3:

vurur ayol niye vurmasın :ehi:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: elif35 - 28 Nisan , 2010, 17:33:41

o zaman namus elden gider alcaksınız kızımı derim bende dur bakayım ne kadar başlık istesem acaba  :k06:

aaaaaaa baslık mı kaldı kız bu devirdeee  :-ooo :k06: cok isteme valla kacırırız bak heee  :ehi:

elif35

belki kıskanmıştır kzı ne öpüyon len annemi çek o dudaklarını demek için vurmuştur belki  :ehi: :ehi: :ehi:

elif35

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 28 Nisan , 2010, 17:37:11
Alıntı yapılan: elif35 - 28 Nisan , 2010, 17:33:41

aaaaaaa baslık mı kaldı kız bu devirdeee  :-ooo :k06: cok isteme valla kacırırız bak heee  :ehi:

nayır nolamaz benim kızım yapmaz öyle şeyler dur ben karnımdayken telkinde bulunayım ona transa geçireyim kaçmak yok kaçmak yok   rocky gibi  acı yok acı yok  :ehi: :ehi: :ehi: