2010 Haziran-Temmuz-Ağustos ANNELERİ

Başlatan ****EMOŞİNN****, 20 Aralık , 2009, 19:16:17

« önceki - sonraki »

{safişim}

Alıntı yapılan: betüs26 - 13 Nisan , 2010, 22:38:10
safiş canım sen hangi şehirdesin ne kadar ucuzmuş beşik 1 000tl büyüyebilenler hemde tek olanlar yani bilmiyorumda beyendiklerim öylekıyafetle ne kadar istersen bulabilirsin çok ucuzuda var çok pahalısıda ama beşikte çok zorlanıyorum ben hala alamadım o yüzden
canım betüşüm ben ankarada oturuyorum burada bir mağazada vardı ve de çok güzeldi ayrıca burda mobilyalar yapan satan dükkanların olduğu bir yer var belki duymuşudur siteler orada belki daha uygundur benim gördüğüm beşik çok güzeldi ve de çocuk 3 yaşına gelene kadar kullaabilir gibi geliyo baa hayırlısı ama 1000 tl çok fazla boşuna alma ama bir beşik içi canım. :opucuk: :opucuk:

betüs26

CANLARIM BİLİYORUM O YÜZDEN Bİ TÜRLÜ ALAMIYORUM KARARSIZIM ÇOK PAHALI YAA  ABARIK BUNLAR ODA TAKIMLARI DESEN SORMAYIN 2 000 3 000 TL HATTA DEDİM Kİ YA BU NE BÖYLE DEDİM BİZ YATAK ODALARIMIZI BU KADARA ALMADIK DEDİM ADAMDA BEBEKLER HERŞEYDEN DAHA ÖZELDİR DEDİ ÖYLE AMA GÜNAH VALLA YA RESMİNİ GÖNDERİN BANA TAMAM MI
BAKALIM İYİCE ARAŞTIRICAM BENDE BU HAFTA NASİPSE

{safişim}

kızlar nerlerdesinz nasılsınız nasıl gidiyo hayat şeker yüklemesi yaptırdınızmı nasıl oluyo herkez çok kötü felan diyo ne yapıcaz ya benim mide çok hassas  :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc:

gülfer

valla ya napcaz bende çok korkuyorum hemen çıkartırım ben  :igrenc:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

ben pazartesi gunu yaptırıcagım ve şimdiden midem bulanmaya basladı  :igrenc: nasıl içiçem yaa ben sekeri hiç sevmem kii tatlı bile yemem  :sad1:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

betüs26

valla bence kötü bişey baya ya iğrenç hatta limonda alın yanınıza bana birisi söyledi onu limonla daha iyi oluyomuş ama her yerde farklı yapıyolar biz eczaneden glikoz aldık suya karıştırdık aç karnına onu içtim bide 2 saat orda bekledim evim yakın olmasına rağmen göndermediler yürümemek gerekiyomuş ayy çok şükür geçti gitti çok sıkıldım midem o haldeyken 2 saat bekle bide

gülfer

betüşcüm naptın sen ya  ;D ben iyice korktum şimdi yaptımasak olmazmı  :suclu:

betüs26

canım korkulacak bişey yok lütfen abarma ben şekerli su olayındab bahsediyorum miğde bulandırıcı sadece acı veren bişey değilki  rahatol gülfercim insanlar hamileyken daha ne acı veren şeylerle uğraşmak zorunda kalıyor bu sadece mide açısından kötü korkma yanii ;)

arzuhatem

bende  hafta sonra yaptrıcam dr.biraz zorlanıcaksın içerken dedi ama okadar kötü değil dedi
labaratuvardan yanına limon veriyorlar dedi onu kat dedi acaba aç karnıma gidicem bilginiz varmı arkadaşlar
canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn

gülfer

aç karnına gidiliyo önce kan alıyolar sonra şekerli suyu içiyosun 2saat sonra tekrar kan alıyolar

bildiğim kadarıyla yanlış söylediysem düzeltin kızlar

elif35

ben az önce geldim kızlar şeker yüklemesi yapıldu bugün bence o kadar kötü değil bana hep gelinler falan deidler işte çok iğrenç miden bulanıyor falan diye tiksinmiştim ama o kadar kötü gelmedi bana zorlanmadım 2 seferde koca bardağı bitirdim 1 saat bekliyorsun sonra kan veriyorsun sınırı 140 oluoymuş benim 109 çıktı çok şükür bundan da yırttım artık tahlil mahlil kalmadı aç karnına içiliyor o sakın bişey yemeyin kanı verene kadarda yemek yasak kan verin sonra benim yaptığım gibi tıka basa yiyin  :ehi: :ehi:

arzuhatem

teşekür ederim kızlar yaa aç gidiyim ozaman bakalım ne olucakk  :)
canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

slm kızlarr bugun doktora gittim 24 haftalık bugunn  :nazar: :nazar: :nazar:
bebişimizin gramı 675 olmus yaklasık 30 cm kadar doktorumuz cok hareketli bi bebek dedi eliyle hep yüzünü kapadı doktor ugrastı actırmak için ve sonunda basardı ellerini yüzünden cekti oyy yavrumm her yeri nasılda belliydi 3 boyutluda renkli gördümm bebişimi agzını sürekli acıp kapıyodu annesi bak seninle konusuyo bebişin diyoo cok güldük babamızla  :ehi: :ehi: :ehi: :k06: :k06: :k06:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 19 Nisan , 2010, 20:24:41
slm kızlarr bugun doktora gittim 24 haftalık bugunn  :nazar: :nazar: :nazar:
bebişimizin gramı 675 olmus yaklasık 30 cm kadar doktorumuz cok hareketli bi bebek dedi eliyle hep yüzünü kapadı doktor ugrastı actırmak için ve sonunda basardı ellerini yüzünden cekti oyy yavrumm her yeri nasılda belliydi 3 boyutluda renkli gördümm bebişimi agzını sürekli acıp kapıyodu annesi bak seninle konusuyo bebişin diyoo cok güldük babamızla  :ehi: :ehi: :ehi: :k06: :k06: :k06:

ne güzel cnm insallah saglicakla kucagina alirsin bebisini ...cinsiyeti belli mi cnm ??

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

amin canım cok saol  bebişimiz erkek olucak allahın izniyle  :amin: :amin: :nazar: