2010 Haziran-Temmuz-Ağustos ANNELERİ

Başlatan ****EMOŞİNN****, 20 Aralık , 2009, 19:16:17

« önceki - sonraki »

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

saol canımm sizin boylarda masallahh e haliyle cocukta uzun olur  :k06:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

{safişim}

kızlar bu arada benim mide açayip yaniyo çok kötü dün  bi küçük açı biber yemiştim ama 1 saat açısı geçmemişti midem bu yüzdenmi yaniyo acaba sıcak bişeyler içince daha fena oluyo reşmen ateş varmış gibi sizce ne yapayım ne iyi gelür :cildir: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

elif35

Alıntı yapılan: {safişim} - 03 Nisan , 2010, 18:09:36
kızlar bu arada benim mide açayip yaniyo çok kötü dün  bi küçük açı biber yemiştim ama 1 saat açısı geçmemişti midem bu yüzdenmi yaniyo acaba sıcak bişeyler içince daha fena oluyo reşmen ateş varmış gibi sizce ne yapayım ne iyi gelür :cildir: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

bende de aynısı var canım benim ya bardak bardak su içsem kesilmicek gibi oluyo yanma gibi değişik bişey oluyo bana diyorlar ki bebek saçlanıyordur ondan bir bilgim de yok 18 inde şeker yüklemesi için gidicem sorucam doktoruma neden oluyor diye çok acayip oluyo bazen  :igrenc:

Shadowqueen

Selam kızlar bende 12 hafalık hamişim ve ikili test sonuçlarımda çok iyi çıkmış. Gelişimimiz böyle devam eder sorun çıkmazsa bende Ekim annesi olacağım. Umarım tüm hamişlerin bebişleri hayırlısı ile doğar. :amin:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

gözün aydın canım sorun cıkmamasına cok sevindim rabbim kucagına da almayı naip etsin inşallahh  :amin:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

arzuhatem

merhaba canım bende cuma günü girdim ikinci düxey ultrasona çok şükür bi sorun çıkmadı herşey yolundaa allahıma şükürler olsun
canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn

elif35

Alıntı yapılan: shadowqueen - 06 Nisan , 2010, 15:05:43
Selam kızlar bende 12 hafalık hamişim ve ikili test sonuçlarımda çok iyi çıkmış. Gelişimimiz böyle devam eder sorun çıkmazsa bende Ekim annesi olacağım. Umarım tüm hamişlerin bebişleri hayırlısı ile doğar. :amin:

kız nerelerdesin sen gözükmüyon ne zamandır merak ettim

Shadowqueen

Alıntı yapılan: yağmur10 - 06 Nisan , 2010, 16:39:05
Alıntı yapılan: shadowqueen - 06 Nisan , 2010, 15:05:43

kız nerelerdesin sen gözükmüyon ne zamandır merak ettim

Canım benim hep evlerdeyim valla hamileliğim biraz zor geçiyor gibi kafamı yerinden kaldırınca midem bulanıp başım dönüyor o yüzden hiçbirşey yapamıyorum. İnternet baş ucumda ama girince gözlerim çok ağrıyor fena oluyorum ondan epeydir yokum. Bende sizleri çok özledim ve merak ediyorum aslında. Sn ve bebiş nasılsınız herşey yolunda mı? Öpüyorum canım

elif35

bebeiş çok iyi maşşalahı var kıpır kıpır teyzesi oynak bir kızım olucak inşallah bu aydan sonra yavaş yavaş rahatlarsın bede öyleydim kafamı kaldıramıyorudm durmadan uyuyordum hiç bişey gelmiyordu içimden bulantım falan çok oluyordu kusmaktan artık kan geliyordu boğazımdan ama hepsi geçti çok şükür seninde geçer inşallah en kısa zamanda

elif35

annelerrrrrr nerdesiniz yaaaaa kimse buraya yazmıyo neler yapıyorsunuz hazırlıklrınız nasıl gidiyo anneler konuyu es geçmeyelim doğum geliyor duygular nasıl?

{safişim}

[/pre][/pre]
Alıntı yapılan: elif35 - 13 Nisan , 2010, 14:09:08
annelerrrrrr nerdesiniz yaaaaa kimse buraya yazmıyo neler yapıyorsunuz hazırlıklrınız nasıl gidiyo anneler konuyu es geçmeyelim doğum geliyor duygular nasıl?
canım iyiyiz ben oğluşumla yaramaz bana ders çalıştırmıyo  :caca:  :caca:tekmeliyip duruyo baba gelince duruyo senin cimcime babaya şimdiden kur yapıyomuş bizimkide babayı hissedince duruyo şimdi bi o tarafa bir bu tarafa tekmeliyo canım sen isim buldunmu bu arada  :dontknow:
artık büyüyoruz ben daha dün gibi hatırlıyorum hamiş haberlerimizi yazdığımızı mşalllahhh  :nazar: :nazar: :nazar: 6 aya girdik bile  :basardim: :basardim: az kldı desekte daha çok var ya bende yavaş yavaş doğum korkuları başladı ne yapcaz  :ehi: :ehi: :ehi: :tongue3: :tongue3: :icon_pale:[/font][/font]
[/color]

elif35

yağmur olucak büyük ihtimalle ama daha kesin değil.evet benim kız babasına şimdiden aşık o geldimi kıpır kıpır oluyor ben bile şaşırıyorum....doğum korkusunu sorma gitsin nasıl olcak napçm bilmiyorum aklıma geliyo bazen de ödüm kopuyo Allah yardım eder desem de içimde korku hep var acıya dayanıksız birisi olarak napçam bilmiyorum  :y25: hazırlıklar başladı mı alışveriş falan oğluşuna ciciler almaya başlamışsın az az hayırlı olsun iyi günler de giysin inşallah

{safişim}

Alıntı yapılan: elif35 - 13 Nisan , 2010, 17:42:59
yağmur olucak büyük ihtimalle ama daha kesin değil.evet benim kız babasına şimdiden aşık o geldimi kıpır kıpır oluyor ben bile şaşırıyorum....doğum korkusunu sorma gitsin nasıl olcak napçm bilmiyorum aklıma geliyo bazen de ödüm kopuyo Allah yardım eder desem de içimde korku hep var acıya dayanıksız birisi olarak napçam bilmiyorum  :y25: hazırlıklar başladı mı alışveriş falan oğluşuna ciciler almaya başlamışsın az az hayırlı olsun iyi günler de giysin inşallah
yamur güzel isim hayırlısı olsun ben daha bişi almadım canım aldığım şeyler kendimeydi :laughing7: :laughing7: oğluşa bişi almadık oturduğumuz yerde bi bebek mağzası var belki ordan herşeyi toptan alıcaz galiba çok güzel bir beşik vardı hemmde uygundu fiyatı beşiği yatağı uyku seti bide yanında küçük bir dolabı 300 milyondu ama bişeyler yaparız dediler ama belki daha uygun fiyatada vardır valla buralarda 5 milyona bile tulumlar var alsammı almasam mı kararsızım açıkcası onlardan kalitelimidir acaba diye düşünüyorum daha erken benim okul staj mayısın sonunda bitiyo artık ondan sonra yapıcam artık hayırlısı bakalım canım  :opucuk: :wave: :wave: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :hello: :hello:

betüs26

safiş canım sen hangi şehirdesin ne kadar ucuzmuş beşik 1 000tl büyüyebilenler hemde tek olanlar yani bilmiyorumda beyendiklerim öylekıyafetle ne kadar istersen bulabilirsin çok ucuzuda var çok pahalısıda ama beşikte çok zorlanıyorum ben hala alamadım o yüzden

elif35

betüşçüm çok pahalıymış orda beşikler 1000 tl beşik mi olur burda genç odası takımı 1000 tl falan sadece beşikler 350 falan ben bebek odasını yapmıycam yaşına gelene kadar oda yapmıycam şimdilik sadece sepet beşiklerden alıcam yeni çıkmış çok da uygun 1.5 yaşına kadar yatabilir rahatlıkla seneye yaza da genç odası alıcam bebek odası yapmıycam 130 milyon burda sepet beşikler alıncak bu ay sonunda resmini eklerim buraya