tekrar hamileyim Allaha şükür

Başlatan ****EMOŞİNN****, 20 Aralık , 2009, 15:58:24

« önceki - sonraki »

****EMOŞİNN****

arkadaşlar hamileyim 3 ay önce kürtaj olmuştum bebeğim karnımda ölmüştü çok üzülmüştüm ama Rabbim yeniden nasip etti inşallah bu sefer sorun çıkmaz dualarınızı bekliyorum Allah tüm isteyenlere nasip etsin :nazar: :nazar: :nazar:

ஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷeFSuNLuƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐ

canım rabbim gönlüne göre hayırlısını nasip eylesin hayırlı olsun  :nazar: :amin: :amin:

Uploaded with ImageShack.us

****EMOŞİNN****

βαlκιz

hayrlı olsunn inşallah bu sefer bebegini sağ salim kucağına almak nasip olurr  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

SiRiNe

Hayirli olsun arkadasim Rabbim bebisini sana bagislasin  :amin: :amin:

EMEL 26

hayırlı olsun adaşım bu sefer kucagına alırsın inşallah allah size bagışlasın bebişini :amin: :amin: :amin:
:nazar:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

betüs26

canım çok seindim allah büyük gördün mü hepimize yeniden nasip etti inşallah diğer arkadaşlarada isteyen herkeze verir yüce rabbim canım bu sefer daha kontrollü ol diğer bebişini kaybetme sebebin bellimi sorunu bilki tedavinide ona göre yap bak bende kan pıhtılaşması çıktı hergün iğne vuruyoruz ki ben çok doktorlara gittim aynı tahlilleri kaç kez tekrarladım şimdi gittiğim prof en sonunda buldu kan pıhtılaşması varmış  birde bebek aspirini alıyorum her ikiside kani sıvılaştırmak için allah hepimizin bebeğini kucağımıza almayı nasip etsin tebrikler canım :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :flowers: :flowers: :flowers:

✿گสЯเ_ќĮż✿

EMOŞIN TEBRİKLER CNM.ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN :flowers: :flowers: :nazar: :nazar:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

****EMOŞİNN****

ARKADAŞLAR HEPİNİZE DİLEKLERİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM İYİKİ VARSINIZ  :love7: :love7: :love7: :love7: :love7:

****EMOŞİNN****

Alıntı yapılan: betüs26 - 20 Aralık , 2009, 19:13:12
canım çok seindim allah büyük gördün mü hepimize yeniden nasip etti inşallah diğer arkadaşlarada isteyen herkeze verir yüce rabbim canım bu sefer daha kontrollü ol diğer bebişini kaybetme sebebin bellimi sorunu bilki tedavinide ona göre yap bak bende kan pıhtılaşması çıktı hergün iğne vuruyoruz ki ben çok doktorlara gittim aynı tahlilleri kaç kez tekrarladım şimdi gittiğim prof en sonunda buldu kan pıhtılaşması varmış  birde bebek aspirini alıyorum her ikiside kani sıvılaştırmak için allah hepimizin bebeğini kucağımıza almayı nasip etsin tebrikler canım :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :flowers: :flowers: :flowers:

CANIM ÇOK SAĞOL İNŞALLAH RABBİM DİLEYEN HERKESE NASİP ETSİN. ÖNCEKİ BEBEĞİMİN NEDEN ÖLDÜĞÜNÜ BİLMİYORUM DOKTORUM İLK 3 AY ANNE KARNINDA ÖLÜM YADA DÜŞÜK OLABİLİR DEMİŞTİ.ŞİMDİDE ÇOK KORKUYORUM ALLAHA EMANET HEPİMİZİN BEBİŞLERİ .BÖYLE ACILARI  KİMSEYE YAŞATMASIN RABBİM.  :amin: :amin: :amin: :amin:

Balböceği

<aaaa ne guzel cok sevindim emosinnn dualarimiz seninle  :opucuk:

ceylin eslem

gözün aydınarkadaşım. ne güzel allahım seni çok fazla bekletmedi hemen verdi.darısı benimde başıma olsun( kürtaj olalı 16 ay oldu  :crybaby2: )

****EMOŞİNN****

Alıntı yapılan: ceylin eslem - 20 Aralık , 2009, 21:03:02
gözün aydınarkadaşım. ne güzel allahım seni çok fazla bekletmedi hemen verdi.darısı benimde başıma olsun( kürtaj olalı 16 ay oldu  :crybaby2: )

sağol canım inşallah Rabbim sanada nasip etsin  :amin: :amin:

Demet_dk

inşallah sorunsuz bi hamilelik geçirirsin ve sağ salim kucağına alırsın  :amin:

Dilek&Yusuf

tebrik ederm inş. kucağına alırsın sağ salim :amin: