hamileliğinin ilk haftalarında bi belirti yaşamayan var mı?

Başlatan haydibebeğim, 19 Aralık , 2009, 23:52:52

« önceki - sonraki »

haydibebeğim

adetime 2-3 gün var ama hiç bi belirtim yok.halbuki drum çok umutluydu benden.aranızda ilk haftalarda hiç belirti vermeyen gebelik yaşayan var mı merak ettim .yumurta çatlama tarihim 5-6-7 si yani hamiş  kaldıysam o tarihlerde kalmışımdır.lütfen yardım edin kızlar ya.

Balböceği

SiRiNe

Ben cocuk istedigim o dönemde ilk 2 ay cok takmistim belirtilere hamile olmadigim halde her belirti vardi sanki bende, sonunda belirtilere kafami takmayacagim dedim hamile kaldigim ay ucuncu ay ise hic bir belirtim yoktu  adetimi bekliyordum normal adet sancim vardi ama adet görmedim. insaallah hayirli haberler alirsin arkadasim :amin:

betüs26

canım herkezin gebeliği çok farklı geçiyo hiç bir belirti yokkende hamile olabilirsin tüm hamileliği boyunca hiç bir şey yaşamayanlarda var normal hayatındaki gibi ne bir miğde bulantısı ne başka bişey değişir yani inşallah hamilesindir

haydibebeğim

inşallah kızlar ya,hamile değilsem de artık hayırlısı olsun.bugün adet olmam gerek en geç 23ünde.

мiŁenα.

canım goguste dolgunluk bel sırt agrısı harıcınde bırsey yoktu

bende bunklar oldu ....

:love9: :love7: :love9:

haydibebeğim

asya27

merhaba arkadaşlar bende çatlatma iğnesi oldum ve günümü bekliyorum 4 ocakta olmam gerekir kasıklarımda ağrım devam ediyor

gülfer

hoş geldn asyacım  :flowers: inşallah hamişsindir bende bu ay adet olmamak için dua ediyorum hayırlısı olur inşallah bizler için  :amin:

haydibebeğim

kızlar bende hiç belirti yoktu,tek belirtim uykuydu,sabah akşam uykum vardı hep bi de sık idrara çıkıodum  :k06:
ama hamileyim şu anda 5 haftalığım.ve hala sık idrara çıkmaktan başka bi belirtim yok.yani belirtilere takılmayın derim ;)

gülfer

ben hamile kaldığımda bütün belirtiler vardı en 25 mayısta adet oldum adetim bitti belirtiler hemen başladı önce mide bulantısı baş dönmesi oldu sürekli uyumak istiyodum halsizdim kasıklarım ağrıyodu ağzımda hiç tat yoktu kime anlatsam hamilesin diyodu test yapıyodum çıkmıyodu 3defa test yaptım artık yapmıycam dedim adetim 15gün geçtikten sonra test yaptım ozaman çıktı o ikinci çizgiyi tekrar görmek için nelerimi vermezdim.  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:

hapyy

psikolojik olarak belirti yaşıyorum çok kötü birşey
adet düzensizliğinden şikayetim var
öğretmenim atamalar derken eşimden ayrı yere atandım ayrıyız vs
yüzünden gecikmelerim başladı
doktora gittim yumurtalkların normal dedi

haydibebeğim

Alıntı yapılan: gülfer - 31 Aralık , 2009, 16:59:26
ben hamile kaldığımda bütün belirtiler vardı en 25 mayısta adet oldum adetim bitti belirtiler hemen başladı önce mide bulantısı baş dönmesi oldu sürekli uyumak istiyodum halsizdim kasıklarım ağrıyodu ağzımda hiç tat yoktu kime anlatsam hamilesin diyodu test yapıyodum çıkmıyodu 3defa test yaptım artık yapmıycam dedim adetim 15gün geçtikten sonra test yaptım ozaman çıktı o ikinci çizgiyi tekrar görmek için nelerimi vermezdim.  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:

kişiden kişiye değişirmiş belirtiler druma dün sordum ben de bi belirti yok dedim,kasıklarımda seyirme yok dedim,seyirme diye bişey olmaz ki dedi güldü.
gülfer sen bebeğini neden kaybettin,allah sana tez zamanlarda tekrar bebiş versin inş.

gülfer

haydi bebeğim benim sorunum tiroid hormonlarıymış dktrm 4 dedi normalde 4dün altında olması gerekiyomuş yoksa düşük olurmuş şimdi tekrar hamile kalmaya korkuyorum doktorum istersen kalabilirsin dikkat et dedi hayırlısı artık amin inşallah kısa zamanda verir allahım  :amin: