KadınLar EşLerinden NeLeri GizLer..

Başlatan Balböceği, 18 Aralık , 2009, 21:39:32

« önceki - sonraki »

Balböceği

Biz kadınları anlamak güçtür. İşte farklı düşünüp farklı söylediğimiz durumlar...

1. Kadınlar hemen hemen herşeyi ayakkabı etek eczaneden ilaçları bile kendilerini mutlu etmek için alır. Ödeme miktarını da her zaman daha az söylerler. Çoğu zaman eşinizden masrafları saklamanın doğru olmadığı söylenir. Ancak bazen kadınlar eşlerinin söylenmesine katlanamadıkları için bu tür yalanlar söylemenin yanlış olmadığını düşünür..

2. Bağlılık ve sorumluluk konusunda en az erkekler kadar titizdirler.. Kadınlar için eşleri evleninceye kadar beyaz atlı prens olsalar da sonrasında kızdıkları öfkelendikleri durumlar olabilir. Ancak çoğu zaman bu yönlerini eşlerine yansıtmazlar..

3. Modern ve özgür olsalar bile hala eşlerinin erkek olarak hayatın sorumluluklarını daha çok taşımasını isterler.. Erkekler üzerlerine düşen görevleri yerine getirdiğinde hassas davrandıklarında bu kadınları daha çok kadınsı yapar.. Gün sona erdiğinde eşinin kollarında dinlenen kadın için özgürlüğün bir anlamı yoktur..

4. Eski erkek arkadaşlarının yatakta çokta kötü olmadığını düşünürler. Ancak eşlerine her zaman onun daha iyi ve başarılı olduğunu söylerler. Eşinin de istediği budur zaten..

5. Kadınlar annelerine benzemekten çok korkarlar ancak eşlerinin anneleri hakkında olumsuz birşeyler söylemesine 'annen gibi davranıyorsun' demesine de asla katlanamazlar.. Bu nedenle eşlerinin yanında annelerinin hatalarını anlatmazlar görmezden gelirler.

6. Eşlerinin kendilerini biraz da olsa kıskanmasını üzerine titremesini isterler. Ancak çoğu zaman bunu eşlerine söylemez onların bunu farkedip göstermesini ister.

7. Kadınlar erkeklerin arkadaşlarıyla paylaştıkları itiraflarından daha fazlasını kız arkadaşlarına anlatırlar. Esas olan paylaşılanların aile arasında kalmasıdır tabi..

8. Eşlerinin yaptığı ıvır zıvır işlerin farkındadırlar ancak bunu çoğu zaman görmezden gelirler. Teşekkür ettiklerinde eşlerinin işleri yapmayacağını veya kendilerini suçlayıcı şekilde söylenmeye başlayacağını düşünürler. En iyi seçenek ise evde iş bölümü yapmak ve herkesin sorumluluğunu üstlenmesidir..

9. Kadınlar erkeklere tüm kalbiyle aşıktırlar ama bir daha ilk başlardaki gibi kalplerinin cızırdayacağını veya çarpmayacağı hüzünlü gerçeğinin de farkındadırlar. Çoğu kadın "aşk"a aşıktır çünkü. Eşlerine ilk günkü gibi aşık olmadıklarını asla söyleyemezler.

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

sigara ve paradan hariç bişi ğizlemedim bu zaman kadar ne aldısam bunu aldım diye sölerim sigarayı saklamam sebebi

başka aldıgım paketin dozunu kaçırında ondan ona monte ediyom çok içtiğimi anlamsın diye kızıyor sonra bana  :y25:

para çok biriktirip sakladım ama biriktirdiğim paranın içinde daha kendime bişi alıp habersiz harçamış değilim biriktirim kredilere yetişemessek iade ederim

hüzünden_gelme

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

мiŁenα.

Ben birşley gizlemedim.

Sadece ilk evlendiğimiz dönem sigara yı oda çocuk istiyoruz doktor içme dedi eşim bıraktı ama ben zor bıraktım.

Şimdi kırk yılda bir  :suclu:

:love9: :love7: :love9:

dilengisk

para ve sigara benm de o icmiodu ben iciodum eve gelemsine yakın sakız ve deodorant kamuflesi.....

akşam o uymaya gittginde de bi tane tutturup sakız kamuflesiyel idare ediodum zaten snra bıraktım hamile kadım:) ama hala aldıgım seylerin fiyatının hep yarısını solerim, cok soylenio napiiim ne gerek vardı die ::) ::) ::)

ஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷeFSuNLuƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐ

Uploaded with ImageShack.us

н∂vv∂ ツ

kızımın fotolarını faceye koydum onu saklıyorum
çok kızıyor (görmemişin bi kızı olmuş )
gerçi geçen gün bi komşumuz facebookta Adanın resmini gördüm çok tatlı çıkmış diyince herşey ortaya çıktı  ;D
şimdi sildim biliyor   :suclu:
eskiden sigara içerdim arada onu saklardım birde  :suclu:
hamile kalınca bıraktım tabi

Uploaded with ImageShack.us

Balböceği

мiŁenα.

Anlaşılan oyların büyük çoğunluğu SİGARA VE PARA :ehi:

Helal olsun bizlere adamlar bizi melek biliyor :suclu: :ehi:

:love9: :love7: :love9:

βαlκιz

bişey gizlemem gizlencek bişeyim yok :dontknow:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ponçik

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 23 Ocak , 2011, 20:06:48
Bu konuyu benmi acmisim ya  :ehi: :ehi:

deli kız  :ehi:

ben de babam para verirse onu saklarım  ;D ama her seferinde yüzüme gözüme bulaştırırım çünkü yalan söylemeyi hayatta beceremem  ;D
zaten babam da artık para vermiyor  :suclu:

celly

bende sigarayı saklıyorum. Bi görse canıma okur.. :honk:

Böcüğüm

Rahman ve Rahim Olan ALLAH'ın adıyla...

Gerçeklerin dağlarına, umutsuzlukla çıkılmaz....

KONYALI

dıkkat ettımde erkeklerın cogunlugu sıgara kullanmıyor demekkı..birde biz kadınlar kendımızi akıllı sanarız...sigaraları içip erken
yaslancaz sonra kocalarımız begenmıyecek bızı....
ben bıraktım gercı, ama dogumdan sonra naparım bılmıyorum :suclu: