28 Nisan , 2024, 00:02:49

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Beyaz Cevher.

Başlatan yeliz&osman, 13 Aralık , 2007, 00:20:36

« önceki - sonraki »

yeliz&osman

Arkadaşlar dünyalar güzeli 3 bucuk yaşında bir kızımız var adı hatice bugün duydumki beyaz cevher diye bir hastalığa yakalanmış bu hastalığın tedavisi malesef yokmuş sadece ilaçlarla mikrobun vücuduna yayılmasını önleye biliyorlarmış bu kızmızın babası asker ve 70 günü felan var teskere almasına  ve babasına bunu söyleyemiyoruz sizden ricam küçük hatice dua etmeniz

ღ°cerenay.♥.

allah şifa versin canım , allahtan umut kesilmez , tedavisi bulunur inşallah .
allah  ailesinede sabır versin , babacığınada hayırlı teskereler nasip etsin

yeliz&osman

Alıntı yapılan: cerenay - 13 Aralık , 2007, 00:27:11
allah şifa versin canım , allahtan umut kesilmez , tedavisi bulunur inşallah .
allah  ailesinede sabır versin , babacığınada hayırlı teskereler nasip etsin

Amin canım ALLAH RAZI OLSSUN  :amin: :amin: küçük haticeye ve onun gibi tüm hasatalara ALLAH accil şifalar versin  :amin: :amin:

sevda

Canım yaa çok geçmiş olsun allahın duası onlarla ve sizlerle olsun acilll şifalar diliyorum ailesine ve sevdiklerine . :amin:
Ben bu rahatsızlığı ilk defa duyuyorum... :-\

-Butterfly-

haticecime allah acil sifalar verisin allahim onu o kucuk bedeni  korusun bende ilk defa duyuyorum bu hastaligi aile icin nasil bir yikimdir  ailesine  sabir diliyorum allahin izniyle caresi bulunacak ve kucuk hatice sagligina kavusacaktir.allaha emanet olsun  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

yeliz&osman

duyarlılığınız için çok teşekkürler arkadaşlar bende bu hastalığı lk defa duydum. bugün ultrason cekimleri yapılmış haticeme ve doktorlar bizim yapabilcegimiz bişi yok demişler izmire sevk etmişler dünden beri cok morelim bozuk haticenin 10 gün önce teyzesinin oğlu oldu bununla sevinirken haticenin hastalığıyla aile yıkıldı sevincimiz hüzüne döndü rabbim sesimizi duyar haticemde saglıgına kavuşur inşallah  :amin: :amin:

Almiş'inAnniş'i

Rabbim yardımcısı olsun  :amin:

aslı

Allah yardımları olsun. İnşallah en kısa zamanda bir tedavi yolu bulunur  :amin:

yeliz&osman

arkadaşlar hatice denizlide oturuyor haticenin raporlarını istanbula ve denizliye faxladık ordaki doktorlar içimizi rahatlattı şükürler olsun hastalığın henüz yeni olduğunu ve ilaç tedavisiyle haticemin kurtula bileceğini sölediler  :hello2:  :hieyt:

yeliz&osman

sevda

:hieyt: çok sevindim yaa şükürler olsun yaşasınnn... ;) :hieyt:

esra_yesiloz

canım öncelikle çok geçmiş olsun dualarımız küçük haticeyle allah acil şifalar verir ve en kısa zamanda iyileşir inşallahhh bende bu hastalığı hiç duymamıştım inşallah ilaç tedavisi işe yarar ve küçük melek iyi olur  :amin:

yeliz&osman

cok teşekkürler ardaşlar evet bende bu hastalığı yeni duydum sizler gibi ve bu hastalığın bir cok üreme ceşitleri varmış bunlardan biride bayat kızamık aşısıymış aşı vurulduktan seneler sonra ortaya cıkabiliyormuş

ღ°cerenay.♥.

kızamık aşısının eksik dozda vurulması yüzünden olan bir hastalık vardı , omu acaba ?

sevda

Hadi yaaa amanınnn  :-ooo inşallah tzedir bebeklerimize vurulan aşılarr işimiz allah kaldı desene birde bunları saklayanların vicdanına... :-[