29 Nisan , 2024, 07:40:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

eşim buraya gelmeme kızıyoo

Başlatan ❤ÜmmÜ♥EyMeN❤, 07 Mart , 2011, 00:27:26

« önceki - sonraki »

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

turkiyede olsam belki kizardi ama burda bu forumu kesfettigimden beri daha rahat oldugumu gordu  :k06: neseleniyorum keyfim yerinde ona dir dir etmiyorum turkiye diye  ;D esim halinden gayet memnun  :love8: :love8:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

--elif--

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen!!! - 07 Mart , 2011, 15:14:16
Alıntı yapılan: ^^^^tontik annesi^^^^ - 07 Mart , 2011, 14:02:27
Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen!!! - 07 Mart , 2011, 13:11:00
Alıntı yapılan: ^^^^tontik annesi^^^^ - 07 Mart , 2011, 09:46:56
aynı evde iki yabancı :ehi:
Allahtan yemekler ve uyku var buluşmak için

aynen valal bızımde buluşma zamanımız yemek vakti çay faslı ve uyku oldu gibi ama buaralar soyutluyorum kendimi gözlerim cok fena  :y25:
bikaç gün soyutlanıncada boşluğa düşüyo insan
bizimdi çevremiz olsa yaşdığımız yerde bu kadar bilgisayarcı olmazdık canım :ehi:

aynennnn şiddet ve hiddetle katılıyorum sana  :)
bendee bendee tontike katılıyorum şiddetlee  :ehi:  :ehi:  :ehi:
bi ben böyleyim sanıyodum herkes bu dertten muzdaripmiş  :-\  :-\

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

tontik katılıyorumda güzel olmuş :ehi:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ❤ÜmmÜ♥EyMeN❤ - 07 Mart , 2011, 00:27:26
kızlar yaa eşim buraya gelmeme kızıyo interneti kapattırcakmış...
aslında bilse içerigini kızmazda heralde artık ne düşünüyosa bak diyorum bakmıyoda....
heralde bu ay kestirir büyük ihtimal :y25: :y25:
:y25: :y25:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

gülbanu

neden bu erkekler bu kadar sorunlu ya,illa bir kabaracaklar ,yanlış anlama canım senin eşin için söylemiyorum,genel konuşuyorum.
hep herşey onların menfaatine oluyor.ne diyelim bizede  :amin: kalıyor.

Balböceği

En rahat benim o zaman  :ehi: :ehi: :ehi:

simdiye kadar soyleme geregi duymadim  :ehi:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

çağınım

:k06: :k06: :k06:

demekki fazla zaman kaybediliyo ve farkında olunmuyo adamlarda haklı ne yapsınlar akşamdan akşama eşlerini görüyolar yanii okadar kıskanmak hakları olsun

xxcansuxx

birde tersini düşünün arkadaşlar mesela benim eşim sürekli nete girmeyi bırak pcde oyun oynasa ben başında biterim Allahdan öyle uzun kalmıyor  :k06: :k06: benimle ilgilenmiyorsun diye mesela onlarda haklı... bende dozunu kaçırmadan girmeye çalışıyorum böyle bir sitenin olduğunu ve sürekli takıldığımı biliyor seslenmiyor  :aferin:

мiŁenα.

Benim eşim biliyor hatta yakın arkadaşlarımı ve bebeklerini de biliyor.

Telde nette devamlı görüştüğümü biliyor.

Birşey  demiyor.

İlkpc aldığımızda adapte olamadı baktı karıcım beni boşluyor o zamanlar istemiyordu sık sık pc  başına oturmamı.

Şimdi birşey demiyor :k06:

Hatta birşey olunca sor arkadaşların bilir belki  diyor :ehi:

:love9: :love7: :love9:

Balböceği

valla kizlar kari-koca ayni evde duracagizda ben

zamanimi bilgisayar basinda harciyacam, esim beni yer be  :ehi:

sizde esinizin olmadigi zaman geli verin  :k06:

✿sweet_sweet✿

10 Mart , 2011, 09:27:19 #56 Son düzenlenme: 10 Mart , 2011, 09:33:07 ✿sweet_sweet✿
busracim egerki esin rahat etmiyorsa, sen gel bak dedigin halde yanasmiyorsa, foruma daha az girersin olur biter.. internetsiz kalmaktan iyidirr :opucuk: neticede burada konustugun birsuru arkadasin var, az girersin ama konusur cikarsin, dedigim gibi hic yoktan iyidir :opucuk:

valla benim esimin is yasantisi basindan askin, toplantilari, calisma saatleri oldukca uzun eve geldiginde yemek yeriz , oglum uyuyorsa film seyrederiz sonra o uyuyuncada ben buraya girer birkac sey yazar geri cikarim..

hamilelik donemlerimde cok fazla forumda kaliyordum, bircokta kaliteli arkadas edindim iyi oldu.. simdi hic vaktim yokk gunduz zaten oglumu oyun parklarina goturuyorum , eve gel yemek yap vs dolu yoruluyorumm.. 

facebook ve burasi en fazla ikisini topasan 2 saat ayiriyorumm..dediginiz gibi burada paylasimlar cok guzel ancak fazlada abartmamak gerekiyor :k06:   esime hamilelik zamanlarimda bircok arkadasimdan bahsettim bebeklerini gordu vss, buraya girmem onun icin sorun teskil etmiyorr, zaten esimin ana dili ingilizce oldugu icin, turkce yazdigim cogu seyi okusada fazla cozemiyor :ehi: :ehi: (bazen bana diyorki, ayni anda ne kadar cokk sey konusuyorsun, anlamiyorum teker teker soyle diyor :ehi: :ehi: :ehi: )

egerki esim foruma fazla girmemi istemeseydi, onun sozunu dinlerdim, ve ayarinda girerdim neticede onun huzuru benim icin herseyden onemlidir..

ben zaten istedigimi elde ettim cokk guzel arkadasliklar kurdum burasi sayesinde ve buradaki cogu arkadasim facebookumda kayitli hepsinide cokk seviyorumm..  :love9: :love7:

tabi face hesabi olmayan arkadaslarimda var burada, onlarda bilir benim gozumde ne kadar degerli olduklarini :love9: :love7:

oheee amma yazdimm beaaa.. bak ornek sekilde goruldugun uzere bi cevabi yazmam bile 20 dakkami aldi, eee gelde adamlar bisey demesin, der tabi  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

ya ben de çok takılıyorum  :'(
bi bakıp çıkacam ama nerdeeeeeee  :aferin:

dün yemek yaptım yapacam derken bi baktım akşam oldu eşim geldi  :-ooo :-ooo

koştur koştur yemek yaptım

biri beni durdursuuuunnnnnnnnnnn  :cildir: :cildir: :cildir:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Alıntı yapılan: ✿sweet_sweet✿ - 10 Mart , 2011, 09:27:19
busracim egerki esin rahat etmiyorsa, sen gel bak dedigin halde yanasmiyorsa, foruma daha az girersin olur biter.. internetsiz kalmaktan iyidirr :opucuk: neticede burada konustugun birsuru arkadasin var, az girersin ama konusur cikarsin, dedigim gibi hic yoktan iyidir :opucuk:

valla benim esimin is yasantisi basindan askin, toplantilari, calisma saatleri oldukca uzun eve geldiginde yemek yeriz , oglum uyuyorsa film seyrederiz sonra o uyuyuncada ben buraya girer birkac sey yazar geri cikarim..

hamilelik donemlerimde cok fazla forumda kaliyordum, bircokta kaliteli arkadas edindim iyi oldu.. simdi hic vaktim yokk gunduz zaten oglumu oyun parklarina goturuyorum , eve gel yemek yap vs dolu yoruluyorumm.. 

facebook ve burasi en fazla ikisini topasan 2 saat ayiriyorumm..dediginiz gibi burada paylasimlar cok guzel ancak fazlada abartmamak gerekiyor :k06:   esime hamilelik zamanlarimda bircok arkadasimdan bahsettim bebeklerini gordu vss, buraya girmem onun icin sorun teskil etmiyorr, zaten esimin ana dili ingilizce oldugu icin, turkce yazdigim cogu seyi okusada fazla cozemiyor :ehi: :ehi: (bazen bana diyorki, ayni anda ne kadar cokk sey konusuyorsun, anlamiyorum teker teker soyle diyor :ehi: :ehi: :ehi: )

egerki esim foruma fazla girmemi istemeseydi, onun sozunu dinlerdim, ve ayarinda girerdim neticede onun huzuru benim icin herseyden onemlidir..

ben zaten istedigimi elde ettim cokk guzel arkadasliklar kurdum burasi sayesinde ve buradaki cogu arkadasim facebookumda kayitli hepsinide cokk seviyorumm..  :love9: :love7:

tabi face hesabi olmayan arkadaslarimda var burada, onlarda bilir benim gozumde ne kadar degerli olduklarini :love9: :love7:

oheee amma yazdimm beaaa.. bak ornek sekilde goruldugun uzere bi cevabi yazmam bile 20 dakkami aldi, eee gelde adamlar bisey demesin, der tabi  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: bence de cnm döktürmüşsün maşallah
engel olamıyoz parmaklarımıza  :k06:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9: