16 Mayıs , 2024, 05:58:09

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

eşim buraya gelmeme kızıyoo

Başlatan ❤ÜmmÜ♥EyMeN❤, 07 Mart , 2011, 00:27:26

« önceki - sonraki »

<<AyBüKe>>

Evet canım benimki de öyle bilgisayarın başına oturdummu kalkmak bilmiyo önceden söylenirdim sürekli başının etini yerdim.. Şimdi bende buldum kendime bi müdavim sesimi çıkarmıyorum oda bana çıkarmıyo bakalım nereye kadar gidicek böyle  :toothy10: 

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

aynı evde iki yabancı :ehi:
Allahtan yemekler ve uyku var buluşmak için

<<AyBüKe>>

Eveeett  :ehi: :ehi:   Şimdilik benim şikayetim yok valla  :k06: :k06:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 07 Mart , 2011, 09:48:20
  Eveeett  :ehi: :ehi:   Şimdilik benim şikayetim yok valla  :k06: :k06:
benimde eşimde biliyoki çocuk olunca çok fırsatım olmayacak
hevesle o günleri bekliyo pissssss :ehi:

<<AyBüKe>>

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bende bebeği ona verir girerim :ehi:
çok bakar ya

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: ^^^^ayşegültanesi^^^^ - 07 Mart , 2011, 10:25:46
bende bebeği ona verir girerim :ehi:
çok bakar ya

Bende öyle yapmayı düşünüyorum canım  :toothy10:  Benim eşim önceden bi tek altını almam diyodu ama artık onuda seve seve yaparım diyo göriciiiz bakalım  :ehi:

derbeder

Busraaaa  :-ooo :-ooo :-ooo niye esin oyle yapiyorki yaaa  :violent1: :violent1:

yani kimi eslerin gozune batar, kimisi ilgilenmez bile  ;D

benim esim kendisi acar siteyi gel gir diye  :k06: ama bir ara sadece cocuk meseleleri icin girdigimi biliyordu psikolojimi bozacagini dusundugu icin istemiyordu ama birseyde demiyordu. simdi alisti, zaten nette yaptigim belli seyler var. ya bir kac forumda-sitede gezerim, ya bebekle ilgili seylere bakarim, ya yemek tarifleri, ya da dizi filan izlerim.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

DİLVİN

BENIMKIDE KIZMASSSDI  :ehi: :ehi:

AMA ŞİMDİ ÇOCUKTAN BEN ZATEN GİREMIYORUM AKŞAMLARI  :)

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

SiRiNe

Selamun Aleykum ummu eymen ( eymenin annesi) herhalde yeni uyesin canim

Bacim bu konular cok hassas konular sonucta evliliginizi etkileyebilecek seyler o yuzden nasihatim

esinle konus forumu anlat kendisi girsin baksin  sonucta bilmedigi bir yer  sonunda ikna edersin.

Benim esimde faceboktan hoslanmiyordu ama kendisine hesap actim girip bakti en sonunda peki dedi.

Aman bos ver yetiskinsin sen kadinsin köle degilsin kendi kararlarini kendin alirsin diye nasihatlar veremem evlilik bu ;)
o yuzden bence bu sekilde konusmayi dene esinle inshaAllah duzeli.

--elif--

duygu hoşgeldin özlettin kendini  :opucuk:
nasılsın bebişlerin nasıl
bu arada ümmü eymen büşra cnm yeni üye değil  :)

Lă_Tăhzen!

kendi adıma ben çok abartıyorum artık eşimle bi muhabbetim falan yok aksam geldigimde oturuyorum basına gunduz oturmam yetmiyormus gibi facebook ve burası  :-\  bende gözlerimi bozdu bu sayede gözlerim bulanık görmeye basladı eşimde kızıyor bana yeter kalk gözlerini bozdun diye ama dediginiz gibi tek sosyal oldugum alan bilğisayar basında zaman geçirmek  :k06: 

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: ^^^^tontik annesi^^^^ - 07 Mart , 2011, 09:46:56

aynen valal bızımde buluşma zamanımız yemek vakti çay faslı ve uyku oldu gibi ama buaralar soyutluyorum kendimi gözlerim cok fena  :y25:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen!!! - 07 Mart , 2011, 13:11:00

aynen valal bızımde buluşma zamanımız yemek vakti çay faslı ve uyku oldu gibi ama buaralar soyutluyorum kendimi gözlerim cok fena  :y25:
bikaç gün soyutlanıncada boşluğa düşüyo insan
bizimdi çevremiz olsa yaşdığımız yerde bu kadar bilgisayarcı olmazdık canım :ehi:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: ^^^^tontik annesi^^^^ - 07 Mart , 2011, 14:02:27
Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen!!! - 07 Mart , 2011, 13:11:00

bikaç gün soyutlanıncada boşluğa düşüyo insan
bizimdi çevremiz olsa yaşdığımız yerde bu kadar bilgisayarcı olmazdık canım :ehi:

aynennnn şiddet ve hiddetle katılıyorum sana  :)