05 Mayıs , 2024, 16:50:18

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ARKADAŞLAR HAMİLEYİM YAŞASIN

Başlatan pelin54, 17 Aralık , 2009, 13:39:54

« önceki - sonraki »

pelin54

:hieyt: :hello2: 7HAFTA.3GUNLUK HAMİLEYİM 11AYIN SONUNDA BASARDIM BEBİŞİMİ COK MUTLUYUM.2AGUSTOS 2010DA DOGUCAK BEBİŞİM İZMİTTE OLAN ARKADASLAR BANA KADIN DOGUM DOKTORU ÖNEREBİLİRMİ KARARSIZIM :binkybaby: ??? :k06:

βαlκιz

tebrik ederim allah sağ salim kucana almayı nasip etsinn  :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin: :amin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

pelin54

TŞK EDERİM BALKIZ aLLAHIM OLMAYANLARADA VERSİN :amin: :amin: :amin: :flowers:

burcum

tebriklerrrrr ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin :amin: :amin: :amin:  :hello2: :hello2:

asse

tebrikler... ben de ağustos'ta bekliyorum bebişi bakalım???

Allah hayırlısı ile tamamına ermeyi nasip etsin herkese...

Dilek&Yusuf

TEBRİK EDERİM CANM :hello2: :hello2: BENDE DÜN DOKTORA GİTTİM KESEYİ GÖRDÜM ÜSTTEN GÖRÜNMEDİ AMA ALTTAN BAKTI GÖRDÜK KÜÇÜK HERHALDE TAM SÖYLEMEDİ 20 GÜN SONRA YİNE GİTCM.

___kıymık___

tebrık ederım allah sagsaglım kucagına almayı nasıp eder inşallah :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

KADRİŞ

tebrikler pelincim..rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah..... :amin:

YAVRULARIN EN BALLISI EN YAKIŞIKLISI.........

yasmin35

canım bebegin sana uğur getirsin allah sağ salim sağlıklı aklı başında eli ayağı düzgün gögsü merhametli bi evlat versin tamam mı canım
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

pelin54

Allah razı olsun hepinizden tşk rabbim herkese versin ben 2kez gordum ulturosondo 24aralıkta kontrolum vr.yavrum fasulye gıbı yatıodu :k06:

betüs26

CANIM HAYIRLI OLSUN ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN İNŞALLAH :nazar:

ღ♥ Nilda♥ღ

hayılı olsun allah tamına erdirsin :binkybaby: :binkybaby: :love9:
.   

✿گสЯเ_ќĮż✿

hayırlı olsun pelincim.allah tamamına erdirsin :binkybaby: bizler içinde dua et :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

pelin54

AMin arkadaslar cok saolun inş olmayanlarında bebişleri olur.acaba kızmı olcak erkekmi?cok merak edıyorum bayramın 3.gunu belli oldu yavrum bayram hediyesi :muzz: :hello2: :love8:

****SeRaP-27****

canımmmm tebriklerrr ne kadar güzel bir haber bu
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm