28 Nisan , 2024, 20:51:10

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Düşük...

Başlatan gizem86, 13 Aralık , 2009, 14:57:27

« önceki - sonraki »

gizem86

merhaba arkadaslar ben ikikez kürtaj oldum kalbi atmadıgı için moralim cok bozuk böyle olanlar varmı aramızda yardımcı olurmusunuz

Balböceği

GecMiS oLsun cnm rabbim yardimcin oLsun  :love9: :love9:

Bidaha yasatmasinnn  :amin: :amin:

βαlκιz

geçmiş olsun allah bidaha yaşatmasın  :amin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

SiRiNe

Gizem cok gecmis olsun
Her seyde bir hayir vardir Allah bir daha yasatmasin amin
:flowers:

ırmak184

gecmiş olsun canım bende kürtaj olmustum ve 3 ay korunduktan sonra tekrar hamile kaldım,stres yapma allah sanada en kısa zamanda hayırlısyla hamile kalmayı nasip etsin..

мiŁenα.

gecmıs olsun tatlım :flowers:

:love9: :love7: :love9:

Zeynep_Sena

ĸﻪгﻪოεl

gizemcim cok gecmiş olsun  :flowers:

yasmin35

canım geçmiş olsun allahım bidaha yaşatmasın melekerimizi bize bağışlasın
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

tuana16

geçmiş olsun canım rabbim bi daha yaşatmasın  :amin:
ve bir ayetin sıcaklığı sarıyor yüreğimi 'Allah sabredenler ile beraberdir'

****EMOŞİNN****

21 Aralık , 2009, 22:45:56 #10 Son düzenlenme: 27 Aralık , 2009, 18:17:26 ****EMOŞİNN****
geçmiş olsun arkadaşım tabiki yaşayan var olmazmı çok, sabret Rabbim nasip eder inşallah bende 2 aylık bebeğimi kalbi atmıyo diye kürtaj oldum  Allah sabır versin.

ikranaz

merhaba arkadaşlar bende 24 aralıkta bebeğimi kaybettim kanamam halen devam etmekte 9 haftalıktı bebeğim herşey normaldi kalp atışları çok iyiydi.kanamam yada ağrım hiçbir şikayetim yoktu. buğün 29 aralıkta ikili teste girecektim:( sağlıkçı olmamdan dolayı doktorum yanımdaydı hep o ğün bebeğimi merak ettim kontrol günüm olmamasına ragmen doktoruma gittim hocam bebeğime bakalımmı özledim dedim güldü gel hasi dedi ama yüzü asıldı meger kalbi durmuş bebeğimin 24 aralıkta çalıştığım hastanede kürtaj oldumcanım hiç yanmadı ama kalbim içim çok yandı halada yanıyo daha çok taze doktorum: ilk 3 aydaki düşüklerin nedeni genetik dedi bende eşimde test yaptıracaz.ve 2 ay sonra hamile kalabilrisin dedi allah kimseye yaşatmasın bu acıyı şimdi çok korkuyorum yine aynı şeyleri yaşarım diye. allahtan ben doktorumu hergün görüyorum ve beni sabırla dinliyo allah hepimize yardım etsin arkadaşlar

yasmin35

canım çok geçmiş olsun allah bidaha yaşatmasın çok üzüldüm bende her ulturosona girdigimde korkuyom ya doktor duymak istemicegim bişey der diye ama içim ferahlayıp çıkıyom odadan allah herkezin melegini bağışlasın
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

ikranaz

sağol yasmin rabbim meleğini korusun uzun ömürler versin yalnız stres yapma bir problemin olursa bana sor ben doktoruma sorar öğreirim burdan hastanede çalışıyorum

yasmin35

sağol ikranaz sorarım canım çok teşekkür ederim allah herkezin meleginini korusun işallah sanada bidaha yaşatmasın tez zamanda bidaha hamiş kalırsın ve bu sonuna kadar gider ve kucagına almak nasip eder allah