29 Nisan , 2024, 04:09:29

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

MELİS'İN HİKAYESİ

Başlatan melisnaz, 09 Aralık , 2007, 11:46:48

« önceki - sonraki »

yeliz&osman

10. ayınız kutlu olsun saglıkla sıhhatle huzurla büyüsün bebeğin inşallah  :amin:

-Butterfly-

melisnaz

ayy busecim çok teşekkür ederiz :opucuk: :flowers: :flowers:

melisnaz

24 Aralık , 2007, 22:32:50 #94 Son düzenlenme: 24 Aralık , 2007, 22:34:35 melisnaz
melis prenses bugün 9 adım attı   :aferin: :nazar: onun yeni bişeyler yaptığını görmek çok güzel yaşını karşılıycak kızım tam yürüsün kızıma adım çöreği yapıcam  :muzz: :muzz: mavişim benim annesinin güzeli

-Butterfly-

Alıntı yapılan: melisnaz - 24 Aralık , 2007, 22:12:32
ayy busecim çok teşekkür ederiz :opucuk: :flowers: :flowers:

:opucuk: :love9: bu arada aferin melisimeeee yurusunnn  kossunn tadini cikartsinn guzel boncugummmm :))

melisnaz

busecim tickerimiz olmuşmu ??? bide sizi sitemize bekleriz  :flowers:

-Butterfly-

olmazmi cok guzel olmussss  resmide cok guzel  cok begendim:nazar: :nazar: 
ama anlayamadim ben guzelim
hangi siteden bahsettin??
ayrica blog falanmi actiniz??
inan anlamadim anlatirsan tabiki ziyaret ederim  :icon_thumright:

melisnaz

Alıntı yapılan: Buse & Ayberk - 25 Aralık , 2007, 06:35:40
olmazmi cok guzel olmussss  resmide cok guzel  cok begendim:nazar: :nazar: 
ama anlayamadim ben guzelim
hangi siteden bahsettin??
ayrica blog falanmi actiniz??
inan anlamadim anlatirsan tabiki ziyaret ederim  :icon_thumright:
canım melin sitesi www.melisnaz.azbuz.com

sevda

Amanda kuzum da yenilikler diz boyu yaaa aferin öncelikle adımları içinnn  :aferin: bu arada sitenize bizde ziyaretlerde bulunuruzzz... ;) :opucuk:

melisnaz

Alıntı yapılan: sevda - 25 Aralık , 2007, 15:15:24
Amanda kuzum da yenilikler diz boyu yaaa aferin öncelikle adımları içinnn  :aferin: bu arada sitenize bizde ziyaretlerde bulunuruzzz... ;) :opucuk:
hergün yeni bişeyler yapıp bizi şaşırtıyo... sitemize tabiki bekleriz sizide :flowers:

pelinim

Melis'in 9.ayı kutlu olsun..koşar adımlar atsın inşallah..

-Butterfly-

selvicim uye olmak gerekiyor sanirimm en kisa surede uyeligimide gerceklestiririmm opuyorum sizi  sitenizde cok guzel ama  melisin cok fazla resmini goremedim orda!! acaba uye olmadigim icinmi?

melisnaz

busecim hiçbir fikrim yok ama bakarım üyelerim diye bir yer var  bakıyım.buarada biraz evvel melisin elleri sobada yandı 6 parmağı birden çok kötü oldum içim yandı :crybaby2:  :crybaby2:

sevda

İnnanmıyorum yaaa tühhh çok üzüldümmm krem sürdünüzmü dr sordunuzmu ne olucak şimdiii... :-[ :-[