28 Nisan , 2024, 23:46:18

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

MELİS'İN HİKAYESİ

Başlatan melisnaz, 09 Aralık , 2007, 11:46:48

« önceki - sonraki »

sevda

Nihayet seni görebildim güzel şeyyy allah ilenizin mutluluğunu bozmasın bu arada kuzum kocaman olmuşya annesiii... :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk:

duru boncuk

çok güzel çıkmış maviş resimlerde allah nazardan korusun ikinizide  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

melisnaz

Alıntı yapılan: sevda - 07 Ocak , 2008, 16:08:34
Nihayet seni görebildim güzel şeyyy allah ilenizin mutluluğunu bozmasın bu arada kuzum kocaman olmuşya annesiii... :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk:
:amin: canım allah kimsenin mutluluğunu bozmasın melis büyüdü yürüyo ver diyo :k06: ben nasılım ama  :ehi: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

sevda

Sen süpersinnn süperr melisimmm süperrsinnn annemmm .... ;) :opucuk: :opucuk: :opucuk:

pelinim

çok tatlısınız anne-kız.Melis'e maşallah kocaman olmuş..yürüyorda artık.kurtarmış kendini :nazar:

melisnaz

melisnaz

CANIM KIZIM BUGÜN İTİBARİYLE VER DEMEYE BAŞLADI :k06: YA BEN ONU :hungry: YERİM YAA ÇOK SEVİYORUM MAVİŞİM SENİ MELEK YÜZLÜM
ALLAHIM BANA EVLAT SEVGİSİNİ TATTIRDIĞIN İÇİN YÜZBİNLERCE ŞÜKÜR EDİYORUM SANA  :amin:
EVLAT KOKUSU CENNET KOKUSU DEMİŞLER NEDE GÜZEL SÖYLEMİŞLER...

sevda

Peki bu fıstık banada bir öpücük ver desem veririmi annesiii... :-* :opucuk: ;)

melisnaz

verir vermezmi  :opucuk: :opucuk: :opucuk: buyruun geldimi  :flowers:

hee unutmuştum öpücük vermeyide öğrendi kızım yaaa kızıma  :aferin: :aferin: :aferin:

bengü

onun öpücük veren agzini yerim ben  :nazar:nasilda cam gibi parlak gözleri var allah seni nazardan korusun tatli kiz.
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

sevda

Sizin resimleriniz ne güzel çıkmışş öylee maşşallah bu güzelll aileye... :nazar:

ARMAĞAN