MELİS'İN HİKAYESİ

Başlatan melisnaz, 09 Aralık , 2007, 11:46:48

« önceki - sonraki »

-Butterfly-

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

ay bu kiz cok sirin yaaa allah nazarlardan saklasin minigimizi :nazar: :opucuk:

melisnaz

bugün çok doluyum bebeğim
sana sarılıp nefes almak istiyorum
sana sarılıp arkadaş gibi omzunda ağlamak istiyorum
sana sarılıp huzur dolu kokunda uyumak istiyorum
gözlerine bakıp beni anlamanı
gözlerine bakıp o yüreğinle ısıtmanı
gözlerine bakıp o masum dünyanda kaybolmak istiyorum

ellerimii tutarmısın annecim dokunurmusun yüreğinle yüreğime
sarılırmısın bana sımsıkı
öpermisin beni.....
sana çook ihtiyacım var minik prenses
sadece bu günlük benim  sadece benim olurmusun
sadece bu günlük ışığınla aydınlatırmısı n
beni bebek dünyana alıp yol gösterirmisim annecim
yardım edermisin
bu günlük......
çok şeymi istedim bebeğim çok şeymi
sen benim ışığım sen benim batmayacak güneşim
sadece bu günlük
benim için dua edermisiiin
sana öyle ihtiyacım varki minik prenses
SENİ ÇOK SEEVİYORUM KUZUM... :nazar:

bengü

duygularini cok güzel yazmissin canim cacuklar okadar masumki emin ol onlarin tek ihtiyaci sevilmek ve onlarda ardigin kadar seni doyuracak kadar sevgi ask var sevilmeye ihtiyacimiz oldugunda tek karsiliksiz seven onlar sonsuz sevgi onlar bence,ismini koyamiyorum ama cocuk baska bisey ya her sevginin yeri baskada onlarin yeri cok baska bence.
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

sevda

Bu sıpalar varya annelerini iştee böylee duygulandırıp güzelll cümleler yazmasına sebep olur iştee allah yokluklarını göstermesinn... :amin: :amin: :amin:

melisnaz

Meleğim tatlı kuzum hayatımızın anlamı :binkybaby: gece bizi hiç uyutmadın yavrum bir ağlamayla  :crybaby2: uyandın gecenin 3ünde o ne ağlamaktı bebeğim sanki canından can koparıyolar bir yerinmi ağrıyordu annecim hadi tatlım çabuk büyüde :director: anlat derdini bize babanla ben o kadar üzüldükki içimiz acıdı senin yerinde olmak istedim o an acın acım olsun istedim prensesim gece bütün aileyi toplayıpta ne güzelde top oynattın sabahın 5inde öyle :k06: :k06: ama keşke ağlamadan oynasaydık yavrum bitanemiz herşeyimiz melis.... :love7: :love9: :nazar:

melisnaz

evet melisi hastaneye götürdük muayne oldu idrar tahlili yapıldı ve hiçbirşey çıkmadı  :hieyt: ama neden ağlıyo kızım herhalde çıkıcak olan dişleri  :binkybaby: geceden beri ruh gibi geziyorum ortalarda ve :cildir: durumdayım meliste yine sebepsiz ağlamalar :crybaby2: çıksın artık kızımın dişeride rahatlasın bebişim hastanede de karnı acktı çorba içiriyim dedim zorda olsa birkaç kaşık içti birde kuru ekmek yedi herkes melise baktı :ehi: ay şuna bakın ne güzelde yiyo diyolar  :D neyseki kızımın hiçbirşeyi yok kızımın evde canı sıkılmıştı bizde biraz kar havası aldırmış olduk melise :laughing7: ;D :love7: :nazar:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

cok sevindim canim ya insallah boyle devam eder  :muzz: :muzz:
dis olayi cok zor cok sikta hasta oluyo bebislerimiz bu durumda bizede artik guclu olmak ve bu duruma alismak dusuyo canim
inan benimde icim oyle parcalaniyoki gozumun onunde agliyo ve ben elim kolum bagli cagrem olmuyo :(
ama bu gunlerde gecicek annecigi bak ne guzel tahlillerde bisey cikmamis tek sorun dis olsun da gerisi olmasin :amin:
ikinizide cok  :opucuk:melegimle beraber

sevda

Canım saydığın bütün özellikler diş belirtileri gibi görünüyorr bir kaç gün içersinde geçicektir sakın sen canını sıkma mümkün olduğunca dışarda dolaşmaya yada ev ziyeretlerini yapmaya çalış bu dönemlerde evde hiçç mutlu olamıyorlar vee değişik bir yer onları bir nebzede olsun rahatlatıyorr belki geçici bir çözüm ama kısa da olsa hem sen hemde bebeğin rahatlar güzelimm.... ;) :opucuk:

melisnaz

Alıntı yapılan: sevda - 16 Aralık , 2007, 00:00:23
Canım saydığın bütün özellikler diş belirtileri gibi görünüyorr bir kaç gün içersinde geçicektir sakın sen canını sıkma mümkün olduğunca dışarda dolaşmaya yada ev ziyeretlerini yapmaya çalış bu dönemlerde evde hiçç mutlu olamıyorlar vee değişik bir yer onları bir nebzede olsun rahatlatıyorr belki geçici bir çözüm ama kısa da olsa hem sen hemde bebeğin rahatlar güzelimm.... ;) :opucuk:
çok teşekkür ederim yaaa  :flowers: :flowers: :flowers: beni rahatlattın

-Butterfly-

sevdacim o dedigin sey heralde her bebek icin gecerli degil sanirim  :honk: bizimki eger huysuzsa o gun hic bir yere cikamamamizda fayda var  akabinde  herkesi huzursuz ediyoruz mesela biz. gerci annesi huyunu suyunu biliyordur kucuk melisin  gerci bizimki birazcik damar oglan :)) belki guzel meliscim damar degildir  keyif yaparlar  :muzz:

sevda

Busem belkide dediğin gibi değişiyordur ama inanki rahatlıyordu bu sıpacıkkk.. ;)

Canım rahatlattığıma sevindim ama inşallah sıkıntısız ve sorunsuz yaşarsınızda gerek kalmazz bunları yapmana... ;) :opucuk:

melisnaz

kızımın bayramlık cicileri