29 Nisan , 2024, 11:51:49

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

MELİS'İN HİKAYESİ

Başlatan melisnaz, 09 Aralık , 2007, 11:46:48

« önceki - sonraki »

melisnaz

ayy çok kötü oldu parmakları su topladı hemen soğuk suya tuttum krem sürdüm.acile götürdük ordada merhem sürdüler yanık kremi verdi çok ağladı şimdi elleri sarılı  :crybaby2:  :crybaby2:

-Butterfly-

hay allahhhhhhhhh yaa cok coookk gecmis olsun canim cok uzuldum  :y25: fakat sunu anlamadim yanik sarilirmi yaaa yanik sarilirsa iyilesmez neden sardilarki acaba :icon_scratch:

pelinim

Çok geçmiş olsun Melis'e..Ahlah acil şifa versin..ne kadar canı acımıştır yavrunun.. :'(

melisnaz

Alıntı yapılan: Buse & Ayberk - 25 Aralık , 2007, 22:47:40
hay allahhhhhhhhh yaa cok coookk gecmis olsun canim cok uzuldum  :y25: fakat sunu anlamadim yanik sarilirmi yaaa yanik sarilirsa iyilesmez neden sardilarki acaba :icon_scratch:
zannedersem merhem geçmesin diye canım.saol

pelincim sağol kimbilir neçok yandı canı ama benimde içim gitti onun öyle ağlamaları içimi yaktı

sevda

Canım yaa şimdi nasıl biraz daha iyidir inşallah kuzumm... :-[

melisnaz

Alıntı yapılan: yaprak - 26 Aralık , 2007, 11:28:50
gecmis olsun,simdi nasil Melis,daha iyidir insallah :-[
sağolun arkadaslar şimdi iyi ama gece çok ağladı :crybaby2:

melisnaz

26 Aralık , 2007, 16:11:02 #111 Son düzenlenme: 26 Aralık , 2007, 16:13:19 melisnaz

melisin bayram gezmesi

sevda

Ahh canım nekadarda güzel çıkmışş... :nazar: :nazar: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

-Butterfly-

pelinim

Maşallah MELİS'e çok güzel çıkmış :nazar:

bengü

ah canim yaaaaaaa cok üzüldüm nasil oldu bu is ya yanik acisina büyükler dayanamiyo o kücücük yürek nasil dayansin en korktugum sey allah sifalar versin canim onunla gecmis olsun ya. :sad1:
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

melisnaz

Melisi bugün dra götürdüm kızımın eli iyileşiyo balonlar sönüyo hatta kendisi patlattı birini masaya vurarak.ALLAH'ım çok şükür geçiyo daha beterinden saklasın.

Kızım artık adımlarını güngeçtikçe fazlalaştırdı artık kendiside çok seviniyo bir koşturması var görülmeye değer :nazar: kıvırta kıvırta eee nede olsa kız yani :k06:

veeeeee en önemliside ANNE diyo artık prenses :hieyt: :hieyt: :nazar:

-Butterfly-

hadi gecmis olsun canim gozunuz  aydin iyilesmesine sevindim en kisa surede daha cabuk iyilesir insallahh  :amin:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: demek iyice  yurumeye basladi  :aferin: yakinda kosusturacak prenses evin her yerinde  :nazar: :nazar: demek anne diyorrrrrrrrrrr ayhh cok guzellll allah bizede o gunleri gostersin insallahhhh  :muzz:

melisnaz

SAĞOL CANIM SENİN DEDİĞİN İLACI DR.A SORDUM KABUK TUTTUKTAN SONRA DEDİ

-Butterfly-

iyi yapmissin canim sormakla tabi o birinci derece yanik benim denemelerimde  hep yanar yanmaz suruyorduk su bile toplamiyordu   sen yinde evde hep bulundur oyle yanik falan olursa hemen ilk mudehaleyi onunla yap  ve gun icierisinde kurudukca sur  emin ol su bile toplamadan iyilesir  1 derece yanigi bile  erken mudehalede iyilestiriyor ve en onemlisi  acisini aliyor :icon_thumright: