28 Nisan , 2024, 07:30:10

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ilişki sırasında ağrı ve yanmalar ?

Başlatan duygu0029, 10 Aralık , 2009, 13:30:11

« önceki - sonraki »

duygu0029

10 Aralık , 2009, 13:30:11 Son düzenlenme: 02 Mart , 2011, 20:14:33 Emine
 :director:  arkadaşlar ilişki sırasın ağzı ve yanmanın anlamı nedir.başka kimseye soramıyormmm sebebi ne olabilir.bana yardımcı olabilirmisiniz.

****SeRaP-27****

İLTİHAP OLABİLİR CANIM GİT Bİ MUAYENE OL NORMALDE OLMAMASI GEREKİR
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

duygu0029

gittim birisi yok dedi birisi var dedi ilaç kullandım ama halen devam ediyo geçmediii başka ne yapabilirim :dontknow:

****SeRaP-27****

maydonoz suyu iyi diyorlar ama oda bebek varsa düşük sebebiymiş tatlım
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

''AşK MaSaLı''

CANIM COK GECMIS OLSUNN
KIST OLABILIR YADA MANTAR OLABILIR SOGAN SUYUNU SENDEN DENE TATLIM IYI GELECEKTIR

duygu0029

inş tatlım mydonoz suyu konusunda bende ole duydum ne yapacm bilmiyorumm nasip olursa bunun çaresinide sizlerl başacam.soğan suyunuda düşünüyorum inş faydası olur :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Balböceği

agriyi iliskiye fazla girmedigm zamn oluyor hemen geciyor yanmada yok su aralar
gecenlerde baya bi tahris olmustu sukur gitti bilen varsa banada desinn

βαlκιz

bende bu ara çogaldı agrılar vardı doktora gitcem çok yanma oluyooo  :cildir:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

duygu0029

benim felaket derecede dr a gittim ama bişi demedi sadece ilaç verdi kullandım geçmedi  :dontknow:

yasmin35

canım aynı dertten bende müzdaripim bende hele ilişki sırasında sanki afedersiniz çişim varmış gibi hissediyom kalkıyom wc gidiyom oturuyom oturuyom bişey yapmadan dönüyom ve yanmada oluyo ben bide hamileyim bana ne önerirsiniz kızlar bazıları idrar yollarında iltihap olabilir ondan yapıyo olabilir diyo
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

duygu0029

benimde ole oluyo hamile değilim o ayrı ama bence bir doktora görün derim hamileliyin kaçıncı ayındasın ki doktor ilişkiyi yasaklamadı aslında ilişki srasındaki ağrı ile idrar yollarının bir alakasının olduğun snmyorum ben bakıldım ama ole bişi demedi.sen hamile olduğun için bu konuda hassas olman gerekir bence bir doktora görün :director:

βαlκιz

bende daha öncede olmuştu iltihap vardıı çok azz fitil kullanmıştım geçmiştii yine gidim belki fitil verir  :-ooo
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

duygu0029

bebğim bana fitil kullanabilirmisin dedi bende hap istedim hp verdi fitil dahamı ii haptan :dontknow:

yasmin35

canım bilmiyom ama hamileyken degil canım hamile kalmaya çalışırken öle oluyodu hamile kaldıktan sonra 3 ay yasakladı ilişkiyi canım yani perhizdeyiz ama heralde hafta sonu oruç açarız artıkın 3 ay doluyo
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

duygu0029

hm  ii başlayın bakalım oruca hayırlısı olsun bitanem önemli olan sağlığın bebişin orucu her zamn tutarsınz :k06: