BENDE 6 AYIK DÜŞÜK YAPTIM AMA ALLAHIMA ŞÜKÜR TEKRAR HAMILEYIM AMA KORKUM VA:(

Başlatan ĸﻪгﻪოεl, 09 Aralık , 2009, 11:03:22

« önceki - sonraki »

ĸﻪгﻪოεl

slm arkadaşlar bende 6 aylık bebegımı kaybettım sorum syum bıtmıştı ve bebegımı sunı sancıyla dogurttular cok canım yandı bebegımden bana kalan tek sey resmıydı hala saklı oglumun resmı aradan 2 sene geçtı ve  gıne hamıle kaldım suanda 5 aylık olduk bebegım de erkek ama ben korkuyorum buda duser dıye ılk bebekte bobrek sorunu yasamıştım bundada başladı agrılarım bu konu hakkında bılgısı olan  varsa bana yardımcı olsun

****SeRaP-27****

canımmm kendini bir kere rahat hisset hepsinde aynı olacak diye bişi yok düzenli olara kontrole git dr unu güzel seç su bitinceye kadar dr nerdeymiş onunla ilgili tedaviler falan var neden uygulamadı sen içini ferah tut nasipse gelir zaten 5 aya kadar gelmiş kalmış 4 ayı sen onunla bol bol konuş duyuyor o seni :)
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

..BahaR●●

cnm bencede en iyisi güzel bir doktor kontrolü
sen içini ferah tutmaya çalış
bende senin gibi tedirginim
bebişlerime bişey olcak die
ama kendimizi bi şekilde rahatlatmamız lazımm....

elif35

eevt canım sen içini ferah tut bende ilk beebğimi 6 hatalıkken kaybettim şu an 5 haftalık hamileiyim benimde korkum var galiba bebeklermizi kucağımıza alana kadar bu evhamlar devam eder kolay değil can içinde can yani Rabbim'e dua ettikçe o bize yardım edicektir eminim....

мiŁenα.

c anım suan bende 6 aylık hamıelyım aslında sırf bu yazılanları gormemek ıcın fazla aktıf olmamaya ccalısıyorum bu bolumde... :y25:

eger bobrek sorunun varsa zaman kaybetmeden dr gıt tas kum vs oldugu zmaan erken dogum tehlıken oluyor...

dr gıt ve onlem amaclı ...belkım bobrek bılem deıl sorunun :dontknow:

:love9: :love7: :love9:

Demet_dk

inşallah kötü bişey olmaz da sorunsuz bi hamilelik geçirir bebeğini kucağına alırsın
bütün arkadaslar için aslında bu dileğim
bende hamileliğim boyunca hep tedirgindim
çoğu kez ağlayark gitmişimdir doktora mesela oynamadığı zamanlarda
içinizi rahat tutun kötü şeyle getirmeyin aklınıza siz huzurlu olun bebişlerde huzurlu olsun

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

..BahaR●●

yaa benim daha oynama durumuna gelmediği için
tedirginlik yaşıorum
bi oynamaya başlasalar içim rahatlıycak
sadece var olduklarını biliorum okadar
tedirginliğim benim bu yüzden...  :sad1:

ѕєν∂α¢αη

Karamelcim rahat ol biraz tedirgin olmakta tabi ki haklısın ama iyi düşün iyi olsun herşey. sigortan başamıştı değil mi (aralık diye hatırlıyorum) Göztepe Araştırma Hastanesine git Kadın doğum bölümü çok güzel yardımcı oluyor. Ben bebek düşünüyoruz diye gitmiştim bütün testleri yaptılar bi gün içinde. Gitmek konusunda falan yardımcı olurum yanında olurum istersen.

Uploaded with ImageShack.us