14 Mayıs , 2024, 10:16:37

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLEYİİİİMMMM

Başlatan pnr, 08 Aralık , 2009, 13:41:10

« önceki - sonraki »

pnr

:nazar: :nazar: :nazar: kızlar dün kasık ağrımdan bahsetmiştim..akşam onun için doktora gittik ve saat tam 20.20 de hamile olduğumu öğrendikkk  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
meğer ondan ağrıyormuş :k06: Allah'ım inşallah sağlıklı sıhhatli bir hamilelik ve doğum nasip eder  :amin: bebişimin sağlıklı sıhhatli vatanına milletine ve ailesine hayırlı bir evlat olmasını diliyorum  :amin: Allah'ım hepinize nasip etsin bu duyguyu..en güzel birşey  :basardim: :binkybaby:

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: pnr - 08 Aralık , 2009, 13:41:10
:nazar: :nazar: :nazar: kızlar dün kasık ağrımdan bahsetmiştim..akşam onun için doktora gittik ve saat tam 20.20 de hamile olduğumu öğrendikkk  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
meğer ondan ağrıyormuş :k06: Allah'ım inşallah sağlıklı sıhhatli bir hamilelik ve doğum nasip eder  :amin: bebişimin sağlıklı sıhhatli vatanına milletine ve ailesine hayırlı bir evlat olmasını diliyorum  :amin: Allah'ım hepinize nasip etsin bu duyguyu..en güzel birşey  :basardim: :binkybaby:

senin adına çok sevindim canım.
darısı bana ve benim gibi anne olmayı çok isteyen hrkese inş.
herşey gönlünce olsun

..BahaR●●

cnm çok sevindim
Allah tamamına erdirsin inş.....

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

allah kucagınıda almayı nasip eylesinn inş  :amin:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

hapyy

tebrikler pınar
kasık ağrıların ne zaman başladı...

Böcüğüm

tebrikler pınar darısı bizlere işlh :flowers:
Rahman ve Rahim Olan ALLAH'ın adıyla...

Gerçeklerin dağlarına, umutsuzlukla çıkılmaz....

pnr

Alıntı yapılan: hapyy - 08 Aralık , 2009, 14:18:22
tebrikler pınar
kasık ağrıların ne zaman başladı...
pazar başlamıştı canım..2gündür vardı yani.çatlatma iğnesinden 4gün sonra.

pnr

çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için..Allah 'ım hepinize nasip etsin inşallah güzel haberlerinizi burada okurum ben de

{safişim}

tebrikler canım hayırlı olsun ooooooo bu ay hamiş patlaması var 4 dü 5i buldu galiba ayyy ne güzel darısı olmayanlara inş  :amin: :amin: :amin: :amin:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

hepimizinn hemen hemen aynı hamişligimiz ne güzelll
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

Balböceği

CnM cok sevindimmmm hayirlisi olsun insallah rabbim anali baba etsin
kendine cok dikkat et darisi bize insallah  :amin:

havva nur

TEBRIKLER CANIM ALLHIM ANNALI BABALI BUYUTMEYI NASIP ETSIN :hello2: :hieyt: :hieyt:

pnr

ayyyy çok teşekkür ederim şeker dilekleriniz için kızlarrr...inşallah hepinizin kucağını doldurur Allah'ım..klomenle ilk ay hamile kaldım hiç beklemiyordum.. :hello2:

niles1983

tbrk ederm canım Allah hayırlı evlat nasip etsin  :amin: :nazar:
Rüzgar Emir'im güzel oğlum seni kuçağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz...

pnr

çok teşekkür ederim canım  :flowers: