28 Nisan , 2024, 07:32:49

Haberler:

www.facebook.com/bebegimonline Bebegimonline.com'u Facebook'ta da takip edin!

silkroadonline

Başlatan ஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷeFSuNLuƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐ, 07 Aralık , 2009, 20:58:12

« önceki - sonraki »

ஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷeFSuNLuƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐ

benim en büyük hobim silkroadonline oynamak charı bota koyuyorum ardından diğer habimi yapıyorum örgü örmek tabi asyadan fırsat buldukça kızlar oynayan varmı benden başka merak ettim oynayanlar bilir çok zevkli ve güzel bi oyundur  :occasion5: :occasion5: :occasion5:

Uploaded with ImageShack.us

Balböceği

bu taraflarda gozum olamadigindan yeni duydum neymis o  :ehi: :ehi:

canlı oyun dünyanın heryerinden herkes oynuyor
SilkRoad Online (SRO) Nedir?
SilkRoad Online, çoğumuz tarafından bilinen Knight Online, LineAge türü bir online oyundur.

SilkRoad Online, zamanında kullanılan İpek Yolu Ticareti üzerine kurulmuştur. Oyuncular, oyun içerisinde belli bir Level seviyesine gelerek (20 Level) Trader (Kervancı), Hunter (Guard) veya Thief (Hırsız) meslekleri üzerine kendilerini geliştirmeye çalışmaktadırlar.

Tabii ki bu sayılan meslekler üzerinde başarılı olmak sanıldığı kadar kolay değil doğal olarak. Bu meslekler üzerinde başarılı olabilmek için oyuna başlanıldığı andan itibaren çeşitli fantastik yaratıklarla uğraşıp, birçok Quest (Görev) tamamlayarak uygun bir şekilde karakterinizin Skill ve Stat puanlarını toplayıp, karakterinizi gerektiği şekilde geliştirmek zorundasınız.

SilkRoad Online içerisinde sadece Chinese (çinli) karakterler mevcut olup, oyunun gerçek sürümü veya ilerleyen günlerde çıkacak sürümlerinde diğer ülkelere ait karakterlerin ve alanların da oyuna katılacağını ümit ediyoruz. Sonuç olarak SilkRoad oyun alanı İpek Yolu üzerindeki çin ve İstanbul arasında geçmekte 

SilkRoad Online şimdiye kadar bu tür oyunlar arasında oynadığım en başarılı yapıt bana göre ve beta sürümü bitmesine ve gerçek sürüme geçilmesine rağmen hala oyunda güzel değişimler yapılması yönünde hızla ilerliyorlar.

Balböceği

hmmmm sen gule gule oynaaaa kizzz  :k06: :k06:

bunlardan gonlum gecti benimmm fazla ilgimi cekmiyor artikk  :-\

eskiden beri hep oyna oyna online oyunlar oynaaaa

cok fazla geldi bana  ::)

ben eglenerek oynuyorum parada kazanıyorum bu oyundan bende diğer online oyunlardan bıktım ama bunun yeri benden başka :)

βαlκιz

sende 1 çocuk var oyna bende iki daneee anca bi buraya bakabiliyorum ama merak ettim bi bakim nasıl oyunn  :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 07 Aralık , 2009, 21:13:01
sende 1 çocuk var oyna bende iki daneee anca bi buraya bakabiliyorum ama merak ettim bi bakim nasıl oyunn  :k06: :k06:
TAVSİYE EDERİM GÜLŞAHIM BAŞLARDA ZOR GELİYOR AMA istegigin seviyey geldiğinde oyunu tadı o zamn çıkmaya başlıyo ben sevdiysem herkes sever bende başlarda olumlu bakmıyordum ama oynayınca içine girince insan bagımlısı oluyor bırakamıyo r

βαlκιz

ben hiç oyun oynamam ki nette önceden makyaj yapma barbi bebek giydirme oyunları oynardım  :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:  bnş güldürdün  ALLAHIMDA seni güldürsün gülşah bi araştır silkroadonline.com sayfasından da indir üyelikde al süper bi oyun  jerkese tavsiye ederim  :icon_thumright:

Balböceği

balkizm onlari bende cocukalra acardim sonra kendim oynardimm  :ehi:

βαlκιz

yegenime söylerim o meraklı oynar eşimde görmesin güzelse bırakmazz  :ehi: :ehi:

Balböceği

efsunum meraklandirdin beni bakiyorum ama yabanci site acildi

Balböceği

efsu7num siteyi buldum ama joymax den aciliyorrrr tamindir diyorum bisiler diyor

ewet silkroad online diye giriyorsun joymak çıkıyor http://www.joymax.com/silkroad/  girin  orda üst köşede   full client dowland yazıyo oraya basarak indiriyorsunuz 
üyelik almak iöinde şu siteye giriyoruz - İlk önce http://www.joymax.com/portal/ sitesine giriyoruz.
  buda üye olma nasıl olunur  http://www.frm.bz/forum/silkroad-online-uye-olma-7bresimli-anlatim-7d-t-18268.html

üyelik alırsanız eger ben  yeni açılın malazgirt serverındayım  nickim  _aSYa_

Balböceği

actim bakalim bulursam gelerim sana benimki balboceqi  :k06: