minik kusum bırgulum

Başlatan nihalim, 07 Aralık , 2007, 12:49:54

« önceki - sonraki »

semra

canim bende senin gibiyim herseyi yunus emreye almayi istiyorum  ;)cocuklari insan daha cok düsünüyor nedense :k06:

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Alıntı yapılan: nihalim - 21 Şubat , 2008, 10:15:53
merhaba arkadaslar dun baglantımız yoktu hatta dunyayla baglantımız yoktu desem abartmam yanı cunku burada dun bır fırtına kıyamaet elektrık ınternet hersey gıttı neyse bugun hava daha ıyı bende ınternete kavustum ve tabıkı sızlere kızımla sımdı uyandık onu ana kucagına yatırdım benı seyredıyo ve gulucukler yolluyo annnesıne sızıznle gorusmedegımız sırada kzıma yatak aldım oyun park yataklardan cok guzel teyzelerı kızım dun gece yatagında yattı kocaman rahat rahat uyudu ama kızım ıkı gundur bıraz huysuz dıslerı kasınıyor elımızı nasıl agzına goturmeye calısıyo anlatamam can havlıyle ama dıs cıkarmak ıcın daha erken degılmı tecrubelı anneler yardım lutttfeeennn... cok opuyorum arkadaslşarım sızı bye...

AYY NİHALCİM BİZİM KIZINDA SANKİ DİŞLERİ ÇIKACAKMIŞ GİBİ ELLERİ İLE DAMAKLARINI KAŞIYOOO SALYALARI AKIYOO  NORMALMİ Kİ ACABAA  ,,,,,,,, ARKADAŞIMIN BEBİŞİNİN 3 AYLIKKEN ÇIKMIŞ AMA İYİ DEĞİL DİYOLARRRR  ???   ???  ???  ???  ???  ???

sevda

Evet erken çıkan dişlere pekde iyi demezler nekadar geç çıkarsa okadar güçlü olduğunu söylüyorlar ama nekadar doğru bunu bilemeyiz fakat dediğim gibi her ağzına götürdüğünde diş diye düşünmyin kızlarr ellerini keşfediyor bu zamanlarda sonrada ayaklarını ama ayaklarını ağızlarına götürdüğü zamanlar acayiipp hoş oluyorlar benden demesi... ;)

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Alıntı yapılan: sevda - 21 Şubat , 2008, 18:33:31
Evet erken çıkan dişlere pekde iyi demezler nekadar geç çıkarsa okadar güçlü olduğunu söylüyorlar ama nekadar doğru bunu bilemeyiz fakat dediğim gibi her ağzına götürdüğünde diş diye düşünmyin kızlarr ellerini keşfediyor bu zamanlarda sonrada ayaklarını ama ayaklarını ağızlarına götürdüğü zamanlar acayiipp hoş oluyorlar benden demesi... ;)

SEVDACIM NE AYAKMI   :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  İNŞALLAH O GÜNLERİ GÖRÜRÜZ BİZDEE
; HOŞ OLMAZ OLUR MU HER HALLERİ Bİ HOŞ BU ÇOCUKLARIN ZATEN....

-Butterfly-

Nihalim benim kisa surede kalbimi feht eden  fistigim.Cok sagol melek kalpli arkadasim kotu gunumuzde yanimdaydin,Allah razi olsun. :love7: :opucuk:

nihalim

ZUHALCIM 
canım demekkı bu donemdekı cocukların ozellıgı ellerını agzına goturmek.ama benım anlamadıgım mesela aglıyo parmagımızı agzına goturup nasıl kasıyı ozaman susuyo yavrum benım bende ozaman dıyorumkı dısı kasınıyo ayyy tecrubesızlık ne zor sey degılmı bızde herseyı ogrenıcez ama bıraz zamana ıhtıyacımız var sanırım. :suclu:senı cok opuyorum canım :opucuk: tabıkı nazlı kızımızıda bye
SEVDACIM
canım sende olmasan ne yapardık butun forum ıcın oyle guzel seyler arastırıp yazıyorsunkı sagol canım tam aklıma bır sey takılıyo forumu bı dolasıyorum bakıyorumkı sevdacım bu konuyla alakalı bır yazı yazmıs ellerın dert gormesın :amin:canım kızım elını agzına goturunce okadar hosuma gıdıyorkı anlatamam bıde sesler cıkarıyo yıyesım gelıyo onu soyluyorum kızım senı yersem ne olur dıye ama sonra dısımı sıkıyorum opuyorum kokluyorum sımdılık bunlarla yetınıyorum ne yapalım...buda sana sevdacım :flowers:
BUSECIM
canım cok tatlısın gercekten bunu anlamak ıcın senı tanımaya gerek yok...bende senı sevdayı zuhalı ve ısmını sayamadıgım dıger arkadaslarımı gercekten cok sevıyorum  :love7: sızınle konusmak benı rahatlatıyor bu arkadaslıgımız hep surer ınsallah kendıne ıyı bak canım  :opucuk:

sevda

NİHALCİM EĞER FAYDALI OLABİLİYORSAM NE MUTLU BANA ÇÜNKÜ AYNI SIKINTILARI YAŞAYABİLECEK OKADAR ÇOK ARKADAŞIMIZ VARKİ BEN YAŞADIM SİZ YAŞAMAYIN DİYE BAZI KONULARDA ELİMDEN GELDİĞİNCE YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIYORUM SAĞOL GÜZEL SÖZLERİN İÇİN HAYATIM BUNA KARŞILIK GÜZEL BİR DEMET ÇİÇEĞİ HAK ETTİN DİMİ... :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

-Butterfly-

Kalp kalbe karsiymis demek cok mutlu oldum :muzz: burasi bambaska bir dunya,sadece guzellikler var  icinde.Tabiki bu guzelliklere sizde dahilsiniz. Inan benide sizinle konusmak rahatlatiyor,hatta varliginiz bile  :love7: :opucuk:

nihalim

bugun kızım cok guzel uyudu annesıne acıdı herhalde sabah 9 da uyandı yatagından aldım kzımı altını degıstırdım emzıırdım salondakı koltuga yatırdım radyoyu actım ve yataga gerı gıttım ben uyumusum oda uyumus yavrum benım...sonra kalktık kahvaltı yaptık babasıyla bıraz onunla ılgılendık ve rızeye gıttık kızımı arabasına koydum guzelce gezdık vede kızıma cok guzel mınıcık tokalar aldım teyzelerı gorsenız okadar guzellerkı kızım artık gercekten kıza benzedı saclarıda pek yok ama olsun... :k06: havada okadar guzeldıkı anlatamam uzun zamandır bozyle bır hava olmamıstı bıraz ben moral depoladım kızımda uslu durdu sagolsun annesıne musade ettı sımdıde eve geldık onu emzırdım uyudu bende yatıcam hazır oda uyumusken ama bır foruma bakayım arkadaslarım neler yapmıs bır ugrayayaım dedım buradan haberlerıde aldım gonul rahatlıgıyla yatabılrım sımdı herkese ıyı geceler ...

helalim

ohh ne iyi etmişsiniz evet bu hafta havalar güzeldi herkes birazda olsa yazın özlemini giderdi sanırım onun tokalarını yesinler heleki o saclarına takılı olan fotolarınıda görürüz İnş. :opucuk:
Kimine göre adamım,Kimine göre yalanım herkes rahat olsun ben adamına göre muamele yaparım ;)

oozge

ayyyyyy rizemi ne guzelll yaaaaa karadenızı cok merask edıyorummmm e ordan bırascıkkk kan varrr tabı çekıyo olsa gerek....negzuel yemyesıl bı doğaaaaaa bolbol findukkk :k06: :k06:

havalarda guzel artıkkk ohhhh sızı durdurabılene aşkolsunnn cimcimeyle egzın walla bol bool....büssürü büssürü de tokacıkalr alın kız dedıgın tokalı olur :ehi: :ehi: :ehi:

yaaaaaaa hani nerde bebişin fotolarııııııııııııııı eklesene bırazzzz gorelım yaaaa :sad1: :-\ :'(

öptum seni ve birgülümüüüü cnmm :opucuk: :love9: :love9:

ama hıc sayfama ugramıosunuzzz yaaaaa :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:

sevda

Canım benim demek güzel havanın eşliğinde moral depoladınız ne güzell allah size hep güzellikler yaşatsın bu arada kuzuma aferin dmemek ayıp olur onada anneyi üzmediği için birr aferinnn  :aferin: :aferin: yeni cici tokaları içinde güle güle kullansın diyelim dimii... ;) :opucuk:

-Butterfly-

Nihalcim,

Ileliyen gunlerde dahada suzene irecek insallah :amin: Fakat aferini akketti prenses :aferin: masallah uyusun buyusun yavrum :nazar:  Demek tokalar aldiniz prensesimeee  resim cekmedim deme   :caca: bak resimlerini bekliyorum fistigimin anesi haberin olsun :k06: Fakat toklisindan bekliyorummm yerim onun tokalarinii  :hungry: cok optum canimmm sizi :opucuk:

oozge

inşallah foto.cekmıssındır  :amin: :amin: :amin:

nihalim

aaa teyzelerı cekmezmıyım hıc kızımın tokalı halıde bır baska oldu hanı sımdı tam kıza benzedı en gec yarın koyucam canlarım resmını kızımın...mınık kusum bu aralar cok guzel sesler cıkarıyor ozellıkle parmagımı gorunce nedenmı cunku parmagımı gorunce onu yakalıyor ve dırek agzına goturuyo nasıl dıslerını kasıyo ve kasıdıkca oyle hosuna gıdıyorkı zevkten dort kose oluyor yavrum ama bu tembel annesı hala kızına bır dıs kasıyıcı alamadı neyse artık bu hafta alırız bır hafta daha benım parmakla ıdare etsın :ehi:kızım su anda mısıl mısıl uyuyor o uyudugu ıcın sayfalara ugrayabılıyorum zaten bazen hıc durmuyo bende ınatla yazmaya calısıyorum ama kızım galıp gelıyor tabıkı netı bırakıp onla ılgılenıyorum ne yapalım buyuyene kadar boyle sımdılık bızden bu kadar canlarım hepınızı opuyorum bye... :opucuk: