29 Nisan , 2024, 02:54:38

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

PAŞA OĞLUM TİMUR ENES

Başlatan estim, 13 Ocak , 2007, 11:20:01

« önceki - sonraki »

zerguvan

canım anneler günün kutlu olsun

KEREMİM

merhaba ben ilk defa geliyorum sayfanıza anneler gününz kutlu olsun
canım oğluşum

estim

teşekkürler zerguvan ve keremim  :k06:

estim

anneler gününü bana yaşattığın için teşekkür ederim oğluşum  :y25:  seni çok seviyorum  :love9:

estim

10 aylık olduk  :occasion16:  :wav: zaman nasılda geçiyor  :icon_scratch:  :k06:

buğün paşam ilk defa hiçbiryere tutunmadan 3 saniye ayakta durdu. 1-2-3 dedim pat popusunun üstüne düşüverdi  :toothy10: çekyat kenarında, park yatağımızın kenarında sıralıyor. tabi artık yürüme sinyalleri vermeye başladı. babannemizi de telaş aldı (timur enes beyimiz emeklemeye başladığından beri babannesinin çiçeklerine sabotaj düzenliyor. en son menekşesinin yaprağını yolmuştu :toothy10:) tedbirleri arttırmaya başladı. tabi paşayı ne kadar engeller bilemem  :dontknow:  :laughing7: görcez bakalım  :love9: :muzz:   

jbdun

10.ayınız hayırlı olsun timur enes efendiii :hello2: :hello2: ve de maaşallah ayakta durmaya başlamış :nazar:
bence babanne çiçekleri kaldırsın evden, yoksa çiçek miçek kalmıycak haaa :toothy10:

Emine

10. ayınız kutlu olsun Allah yürüdüğü günleri de göstersin  :flowers: Aman yolması bişey değil yemesin de yolduklarını  :D

estim

teşekkürler jdun
teşekkürler emine . sadece yolup elinde parcık purcuk yapıyor, sonrada yere atıyor  ;D  :flowers:

buğün miniatürk'e gittik.Kisacik süre icersinde mini Türkiye turu atmış kadar olduk ispatı resimlerde  :toothy10: yalnız oluşum maketlerle oynamak istedi ama ne fayda,yasak

ilk resim; anıtkabir. oğluşum henüz maketin farkında değil.  konuşan makinaya bakmayı tercih ediyor.  ::)

resim 2; ATATÜRK'ün evi. ipleri aşıp gitmek istiyor. babası zor zapdetti  :toothy10:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

mumkule

Yerim ben o minik sarı kanaryayı   :hello2:

İnşallah gerçek Anıtkabir'e de en kısa zamanda götürebiliriz bebeklerimizi. Çok istiyorum ben...

estim

20 Mayıs , 2007, 23:00:43 #99 Son düzenlenme: 22 Mayıs , 2007, 21:21:41 estim
timur enes söölüyor;"artık çok sıkıldım dil çıkarıyom anlamıyorlar, anneme sevgi gösterisim yapıyom koynuna sokulmaya çalışıyom ne fayda, onlar da beni Nasrettin Hoca ile kandırmaya çalışıyorlar. off off kendini anlatamamak ne zor iş yaaa  :sad1: bu arada hocanın kafası ne kadarda büyük  :ehi: "

estim

sağol ayçacım. umarım en kısa zamanda götürürüz.   :amin:  :hieyt:

estim

:cildir:  :wav:

Almiş'inAnniş'i

sibell&gökhan

yerim ben senin tosununu sıkı bir fenerbahçeliyiz heralde  ::)
resimler müthiş estim bayıldım ya tabi sizde  :icon_thumright:

estim

teşekkürler sibelcim

babamız sıkı bir fenerbahçe taraftarı, tabi oğlunuda öyle yapmaya çalışıyor. dışarı çıkarken devmalı aynı kıyaftleri giydirmek zorunda kalıyorum  :sad1:  bakalım büyüynce oğluşum hangi takımı tutacak  :ehi:  :k06: