PAŞA OĞLUM TİMUR ENES

Başlatan estim, 13 Ocak , 2007, 11:20:01

« önceki - sonraki »

jbdun

ayşegüüüll ellerine sağlık :icon_thumright:

Tebessüm :)

estim

bayıldım  :hieyt: ellerine sağlık canım  :icon_thumright:  bende öğrenmek istiyom  :crybaby2:

rica ederim canım.. bu linke bi bak, ordan indirdim ben, gerçi o sayfalarda daha farklı program linkleri de var da benim vaktim yok uğraşıcak. ;) http://bebek.com/BebekNETForum/tm.aspx?m=392242&mpage=57 photo builder programın adı.

estim

sağol ayşegülcüm, programı indirdim, programı çözmeye çalışıyorum  ;) yapamadığım bişey olursa sana sorabilirmiyim  ??? ilk resmimi yaptığımda ekleyeceğim   :k06:

estim

çiçeklere suikast   :toothy10:

koltuğun üzerinde sakin sakin oturuyordu.sonra birden çiçeklere bakmaya başladı ve ani bir hamle ile çiçeklerin önüne koytuğumuz barikatların(yastık) üzerine sürünmeye başladı (müdehale etmedim ne yapacağını merak ettim) hedef çiçeklerdi ve ulaştı 

babanne geldi o anda, oğlum ve babanne bakışmaya başladı

birbirlerine bakmaya devam ederken, timur enes atağa geçmeye karar verdi ve babannesine bakarak bir eliyle çiçeğe ulaşmaya başladı (sanırsam tepkisi ne olacak diye kontrollü yaklaştı) ama bir tepki yoktu

[eklenti yönetici tarafından silindi]

estim

kesin sonuca varması uzun sürmedi ve çiçeğin yaprağından yakalayıp, çekiştirmeye başladı, amac koparıp incelemek (tadına bakmak)

çabalar sonuç veriyor ama ne fayda, annesi hemen müdahale ediyor  :honk:

:toothy10:  :k06:  8)

[eklenti yönetici tarafından silindi]

jbdun

çok bilmiş oğluşun estim :k06: kare kare nasıl da çekmişsin  :icon_thumright:
maaşallah :nazar: çok tatlı :nazar:

esra_yesiloz

canım benim yaa maaşallah  :nazar: ee yaramazlık zamanı annesi ama çok tatlı çıkmış yaa çok güzel yakalamışın

estim

teşekkürler esra ve jbdun

baktım oğluşum bi vukuat işleyecek, hemen makinayı aldım ve çekmeye başladım, ard arda çektim  :laughing7: ben çekerken istifinide hiç bozmuyordu. aynen devam  :occasion14:
timur enes den  :opucuk:

nagihan

Alıntı yapılan: estim - 02 Haziran , 2007, 13:55:59
çiçeklere suikast   :toothy10:

koltuğun üzerinde sakin sakin oturuyordu.sonra birden çiçeklere bakmaya başladı ve ani bir hamle ile çiçeklerin önüne koytuğumuz barikatların(yastık) üzerine sürünmeye başladı (müdehale etmedim ne yapacağını merak ettim) hedef çiçeklerdi ve ulaştı 

babanne geldi o anda, oğlum ve babanne bakışmaya başladı

birbirlerine bakmaya devam ederken, timur enes atağa geçmeye karar verdi ve babannesine bakarak bir eliyle çiçeğe ulaşmaya başladı (sanırsam tepkisi ne olacak diye kontrollü yaklaştı) ama bir tepki yoktu

çok tatlı annesi yaw. yerim ben onu yerim  :-[

vay sıpa vayyyy, demek böyle yaramazlıklar da yapıyomuş. :D maşallah ya, yağız da bir keresinde kucağımdayken kültablasını düşürüp kırmıştı, ayy ne kadar sevinmiştim, benim minik oğlum büyümüş de yaramazlıklar yapıyomuş diye.  :ehi: program konusunda da elbette sorabilirsin canım, bildiğim kadarıyla yardımcı olurum ;)

Almiş'inAnniş'i

sibell&gökhan

Alıntı yapılan: estim - 02 Haziran , 2007, 14:01:33
kesin sonuca varması uzun sürmedi ve çiçeğin yaprağından yakalayıp, çekiştirmeye başladı, amac koparıp incelemek (tadına bakmak)

çabalar sonuç veriyor ama ne fayda, annesi hemen müdahale ediyor  :honk:

:toothy10:  :k06:  8)
filim gibi olmuş  :nazar: tosunpaşaya ya tadı nasılmış anlatsın bizimkilerede
babaanne nededi bu işe kesin çiçekleri biraz daha ortalara almaya başlamıştır :caca: