10 Mayıs , 2024, 20:25:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kızlar sizdede aynı korkular varmı ?

Başlatan {safişim}, 05 Aralık , 2009, 23:18:16

« önceki - sonraki »

{safişim}

kızlar merhaba ben 4+3 günlük hamişim dokyor randevumu biraz geç aldım biraz büyümüş halini görim istedim ama içimde bebeğimle ilgili korkular şimdiden başladı ya ona bişey olursa diye malum kapalı bir kutu canım kuzum ya korkuyorum hep bazı arkadaşların yazılarını okudum sürekli wc ye gidiyorum kanama varmı acaba nasıl falan diye sizce sizlede yaşıyormusunuz bunları  :crybaby2: :crybaby2: :dontknow: :dontknow:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: {safişim} - 05 Aralık , 2009, 23:18:16
kızlar merhaba ben 4+3 günlük hamişim dokyor randevumu biraz geç aldım biraz büyümüş halini görim istedim ama içimde bebeğimle ilgili korkular şimdiden başladı ya ona bişey olursa diye malum kapalı bir kutu canım kuzum ya korkuyorum hep bazı arkadaşların yazılarını okudum sürekli wc ye gidiyorum kanama varmı acaba nasıl falan diye sizce sizlede yaşıyormusunuz bunları  :crybaby2: :crybaby2: :dontknow: :dontknow:
MERHGABA CANIM
BENDE 2.BEBEĞİME DAHA YENİ HAMİLEYİM
ELBETTEKİ BAZI EVHAMLAR VAR BENDEDE AMA ŞUDA HAYATIN BİR GERÇEĞİ CANIM
KADERİMİZ YAZILMIŞ İNANIP SABREDİP BEKLEYECEĞİZ DUAYLA TABİ RABBİM YAVRULARIMIZIN GÜNÜNÜ VERMİŞSE HİÇBİŞEYCİK OLMAZ TATLIM İYİ DÜŞÜN İYİ OLSUN
DEVAMLI WCYE GİDEREKTE KENDİNE EZİYET ETME BÖYLE YAPTIKÇA STRES YAPIYOSUN BUDA BEBEĞİNE ASIL O ZAMAN ZARAR VERİR 
can dediklerim....

{safişim}

evet biliyorum ama elimde değil geliyo aklıma hep sen doktora gittin mi nermin abla

can yine cannnn

pazartesi ilk randevumuz bakalım hayırlı haberler alırım inşallah
6 haftalık olmasını bekledim ben
can dediklerim....

elif35

olmaz olur mu canım benim hele tuvalete gidip 2-3 damla kahverengi bişeyler geldikçe daha çok koktum doktorum her ne kadar normal bazı hamilelerde olabiliyor desede insan korkuyor hele de ilk hamileliğim düşük olduğu için daha çok tedirginim bence her hamilede oluyor bu  evhamlar uazn dinlen düzenli beslen düşünme dicem ama olmuyo işte heralde kafaya çok takıyorum bende rüyamda hep bebek görüyorum eğer bebeğime bieşy olmazsa galiba kızım olucak dün gece yatmadan dua ettim rabbim bebeğimi göster bana diye rüyamda bi kız bebek gördüm sarışın :laughing7:  tabi bunlar hep inanç işte bilinç altına atıyoruz benim şu an kız erkek diye bi şeyim yok sağlıkla kucağıma alayımda Rabbim o günü bana göstersinde siz de dua edin bana keseyi görüdk bebeği de görelim inş... :amin:

мiŁenα.

safişcim canım aynı senın gıbıydım kurdukca kuruyordum...

sureklı lavabodaydım....sureklı aglıyordum ya bırsey olursa dıye...

ama yazılmıs olanı engellemıyorsun...ve yaptıgın evham sana bebege zarar verıyor...

gun ıcınde unutmaya calıs canını sıkmamaya kafanı ona takmamaya calıs...
z(zor bılıyorum ama )cabala...

:love9: :love7: :love9:

{safişim}

çok sağolun arkadaşlar destek oldunuz hamile kalmakla bitmiyormuş asıl olunca başlıyo annelik kolay değilmiş ama dünyalar tatlısı bebişleimizi kucağımıza alınca bunlar geçicek

destina

evet haklısın canım. bende aynı şekildeydim halende devam ediyor endişelerim  ama hayırlısını isticez. Allah  yar ve yardımcımız olsun inşallah. bende  33 haftalık hamileyim
anne olmak istiyorum

Balböceği

Cnm o evhamlar hemen hemen herkeste olur uzulme
icin rahat huzurla dolsunnnn kendine iyi bak  :love9: :love9:

yasmin35

canım normal her anne adayında olur bende ilk kalp atışlarını duyabilcem mi acaba sonra bebegimi görebilcem mi şimdilerde de ikili test vakti geliyo buseferde ya bişey çıkarsa ya ölçüm yüksek çıkarsa falan ama işte allaha sıgınmamız gerek çünkü allahım onun rıskını verdiyse ne yapsan o dünyaya gelicektir yani içlerimizi rahat tutmamız gerek elimizden geldigi kadar canım çünkü bebişinin ilk sindirim sistemi oluşuyo o yüzden ona zarar verme canım düşünme oda rahat rahat gelişsin ok
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM