1 ay 2 hafta 4 gunlük olduk artık : )

Başlatan PeRi KıZı Nehir_Nur, 04 Aralık , 2009, 21:43:38

« önceki - sonraki »

PeRi KıZı Nehir_Nur

04 Aralık , 2009, 21:43:38 Son düzenlenme: 07 Aralık , 2009, 19:45:32 PeRi KıZı Nehir_Nur
 :nazar: 1 ay 2 hafta 4 gunlük olduk artık  :nazar:
işte fotomuda ekledık : ) 40 cıkmadan eklemek ıstemedım .  o yuzden anca ekleyebılıyorum : )
maşallahımız var : ) coktatlı cok zıpır bı bebek olduk  :binkybaby:
uzun zamandır aglamayan ben dogdugu ılk anda aglattı benı sonra kulagına ezan okunurken . . . cok tuhaf ama bı okadarda guzel analr yasattıyo bize  . . . : ) 
emınım kı erkende konusup yuruyecek Allah ın ıznıyle. 39 gunlukken yurutec aldım . bızımkıler erken deılmı dedıler . dedım o kenarda kalsın hıc bellı olmaz bu perı kısına dedım : )  daha sımdıden dılıyle cevap vermeye calısıyor : )
hıc ayrılmamak hep onunla yatıp kalkmak ıstıyorum cnm halam benım bırıcık perı kısım Allah ım senın o melek yuzune her daım gulsun . . . üzüntü nedir gostermesın sana . . .
her daım yanındayım bıtanecık perı kısım . . .
peri kısım bırıcık tazım canım nehır nur um benim

miray

rabbim hayırlı ömür versin canım peri kızına  :nazar:  :nazar:  :nazar:

PeRi KıZı Nehir_Nur

Papatyam cok tesekkur ederız cok saol . . . Allah ım sızlerın bebeklerınızede saglık mutluluk huzur dolu bı hayat nasıp etsın . . .
Alıntı yapılan: (¯`•._.•ραραтуαм •._.•´¯) - 04 Aralık , 2009, 21:46:00
rabbim hayırlı ömür versin canım peri kızına  :nazar:  :nazar:  :nazar:

βαlκιz

allah analı babalı büyütsün resmi göremedim ben nereye ekledin sildinmii allah uzun ömür versin senin gibi halası oldugu için çok şanslı  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

..BahaR●●

Allah analı babalı büyütsün inş.......  :nazar:

ஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷeFSuNLuƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐ

sen ve prensesin hoş geldiniz aramıza güzel paylaşımlar dilerim ben efsun  :opucuk:

Uploaded with ImageShack.us

PeRi KıZı Nehir_Nur

Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 04 Aralık , 2009, 22:36:46
allah analı babalı büyütsün resmi göremedim ben nereye ekledin sildinmii allah uzun ömür versin senin gibi halası oldugu için çok şanslı  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

balkız cok tesekkur ederım. . . sızlerınde bebeklerınızın yuzune Allah ım daıma gulsun . . .  fotolarınıda  eklemıstım ama nednese metnın altında gozukmuyolar x ısaretı var fotoların oldugu yerde : / yenıden eklemeye calısıcam . . .

PeRi KıZı Nehir_Nur

Alıntı yapılan: ..вeвıѕн●● - 05 Aralık , 2009, 11:56:06
Allah analı babalı büyütsün inş.......  :nazar:

bebish cok saol . . . Allah ım senın mınık kuzununda her daım mutlu etsın . . .  :amin:

PeRi KıZı Nehir_Nur

Alıntı yapılan: eFSuNuN aSYa eYLüLü - 06 Aralık , 2009, 01:50:58
sen ve prensesin hoş geldiniz aramıza güzel paylaşımlar dilerim ben efsun  :opucuk:

cok saol efsun . . . hep bırlıkte daha nıce mutlu anlarımızı paylastıgımız dakıkalara . . .

βαlκιz

hadi fotoda koy görelim peri kızınııı  :nazar: :nazar: :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

CnM allah anali babali buyutmeyi nasip etsin sana  :amin: :amin:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

✿گสЯเ_ќĮż✿

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

ஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷeFSuNLuƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐ

Alıntı yapılan: PeRi KıZı Nehir_Nur - 07 Aralık , 2009, 19:42:04
Alıntı yapılan: eFSuNuN aSYa eYLüLü - 06 Aralık , 2009, 01:50:58

cok saol efsun . . . hep bırlıkte daha nıce mutlu anlarımızı paylastıgımız dakıkalara . . .
inş.. canım foto yokmu merak ettik nehir duruyu ? :opucuk:

Uploaded with ImageShack.us

PeRi KıZı Nehir_Nur

http://bebisimizugurbocegimiz.blogcu.com/// sitemiz burdanda fotolarını gorebılırsınız :) nedense buraya ben foto yukleyemıyorum :( ama en kısa zmnda buraya da yuklucem bı sekılde . . .
artık 2 ay 1 haftalık olduk . . .gun gectıkce daha da harıkalar yaratıoyruz resmen  :nazar: halacım senı cok sevıyorum . . . Allah ım her daım yuzune gulsun mınık kuzum perı kısım benım . . .