27 Nisan , 2024, 11:19:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

sezeryandan sonra dıkısler

Başlatan nihalim, 06 Aralık , 2007, 17:26:34

« önceki - sonraki »

nihalim

merhaba arkadaslar tecrubelı arkadaslara seslenıyorum bende sezeryanla yaklasık 1 ay once dogum yaptım dıkıslerımın acısı gecmıstı gecengun dısarı cıkarken hamılelık oncesı pantolonumu gıydım :-\ bıraz zorlayınca oldu ama eve donunce dıkıslerımde bır agrı olustu 2 gundur yatıp kalkarken acı hıssedıyorum ben pantyalona baglıyorum sıızce neden olmus olabılır usuttummu yoksa bırde sezeryandan sonra dıkıslerı ıltıhaplanan yada problem yasayanlar olmus sanırım forumda okudum bu tarz problem yasayanlar yada yasamamak ıcın ne yapmam lazım bu tecrubesız arkadasınıza yardım edersenız cok sevınırım gorusmek uzere byy

duru boncuk

ahh canım ne yapmışsın sen pantolonun zorlamış olabilir dikişini bir süre daha orayı koruman gerekiyo canım bol giyerek bende o sorun yaşayanlardan biri hatta en sorunlusuyum bir yaranın başına gelebilecek her şeyi yaşadım dar giyip açtım üşütüp şişirdim iltihap kaptırdım  :crybaby2: :crybaby2:aman sende dikkat et kalın giyin sakın üşütüm deme

nihalim

yaa korkuyorum bır sey olmamıstır ınsallah tesekkur ederım ozgulcum bır problem olduysa nasıl anlarım ben aynı acıları tekrar yasamak ıstemıyorum senın yasadıklarını daha oncekı yazdıklarından okumustum ıltıhap falan olmustu sanırım nasıl anladın sıkıntı oldugunu cahıllıgımı mazur gorun ıyıkı bu forum var sızler varsınız gorusmek uzere byy

duru boncuk

yok canım korkma kolay kolay açılmıyo ama çok dikkatli olman gerekiyo illada pantolon giyeceksen büyük beden al canım kendine bak ben 6 ay oldu hala uğraşıyorum sende çok dikkat et ve ağrın devam ederse mutlaka doktora görün canımm :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

sevda

Canımben normal doğum yaptım ama bencede pantolondan olmuş olabilir sezeyandaki dikişlerin ilk 6 ay çok hassas olduğunu biliyorum dikkat etmen lazım hem ayaklarına hemde göbek çevrene daha yeni doğum yapmışsın güzelim neden giydin eskileri durr biras daha bekleee eskiye dönüş içinnn acele etmee derim bennn nac,zane fikir olaraktan... :opucuk: ;)

esra_yesiloz

ahh be nihalcim hepimiz istiyoruz eskileri giymeyi ama zorlamışsın be gülüm bak ben ne zamandır korse kullanıcam diyorum ama sıkar bişey olur diye korse almadım daha acele etme bitanem göbeğini sıkıcak ve üşütücek şeyler giyme olurmu bitanem dikkat et kendine  :k06:   

ღ°cerenay.♥.

dikişlerini zorlama canım , eğer açılırsa tekrar dikmeleri gerekir ki bu benim en korktuğum şeylerden biriydi.
ben doğum yapalı 9 ay oldu ama hala korkuyorum ,en ufak bir ağrıda hareketlerime daha dikkat ediyorum.
hele dikiş yeri iyice bir iyileşsin ...
vücut kendini toplasın rahat rahat giyersin eski giysilerini :)