29 Nisan , 2024, 00:28:46

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

PKO'lu olanlar okusun...

Başlatan aylüh, 03 Aralık , 2009, 13:31:03

« önceki - sonraki »

aylüh

glukofen verdi doktor bana şeker hastalarının kullandığı bir ilaç kisti eritmek için faydasını gören varmı yazın lütfen

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: aylüh - 03 Aralık , 2009, 13:31:03
glukofen verdi doktor bana şeker hastalarının kullandığı bir ilaç kisti eritmek için faydasını gören varmı yazın lütfen

ben yaklaşık 3 aydır kullanıyorum canım.
ama kistler kaybolmadı. hormonlarım biraz yüksekti onlar düştü.
önemli olan da hormonlar zaten. kistle hamile kalan bi çok insan var.senin hormonlar nasıldı?

Böcüğüm

bende pco nun bütün sendromu var yani ben öle hissediyorum tüylenme kilo arada düzensizlik sivilce yok o eksik kalmış en zor olan kısmıda tüylenme çok zorlanıyorum bende şeker hapını 2 yıldan fazladır içiyorum dsaha olmadı bebişim bazıkarında hemen etki yapıyo gebe kalabiliyolar bazıları da yani benim gibi olnlar bekliyolar takmamaya özen gösetrin arkadaşlar pco bi hastalık ama daha bebişlerimizn nasibi gelmemiştir buda bi sebep beklememiz için sadece kilo almamaya özen göstermeliyiz ben çok başarılı olamıyorum bu konuda sters biz pco lulrın düşmanı bunu untmayın tsunami gibi dengemizi bozuyo :flowers:
Rahman ve Rahim Olan ALLAH'ın adıyla...

Gerçeklerin dağlarına, umutsuzlukla çıkılmaz....

..BahaR●●

bende kullanmıştım
sağlıklı bir şekilde yumurtlamayı sağlıor okadar
adeti falan düzeltiği yok
bide zyıflamak için birebir iştah kesior....

menekşee

arkadaşlar kist vücutta rahatsız edecek sorunlar çıkarıyor mu?mesela kistim varsa nasıl anlarım bunu
TATLI CADIM _GİZEMİM

hapyy

βαlκιz

Alıntı yapılan: aylüh - 03 Aralık , 2009, 13:31:03
o ilacı 1 hafta içtim o ay hamile kalmıştımm  :muzz: :muzz:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

βαlκιz

çok kötü kasık agrılarım olurduu çok fena adet agrılarım olurduuu agrılara dayanamazdımm gidip agrı kesici igne olurdum gecenin 4 ünde valla ölüyorum sanırdımmm başka bi belirtim yokttuu
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

aylüh

eşlerimizinde bence kesinlikle sperm testi yaptırması gerekiyor

sibel28

kızlar aşılamadan sonra bendede bir sürü kist vardı doktor o ilacı banada verdi..ama dikkat edin iştah kesiyor zamanla ve kilo kaybı yaşayabilirsiniz...ben içmedim sogan kaynatıp 1 hafta içtim..akıntılar başladı ...15 gün sonra doktora gittim bana dedi kistler yok...sogan dökmüş..

..BahaR●●

Alıntı yapılan: hapyy - 03 Aralık , 2009, 21:17:08
pko nun belirtileri nelerdi?

kilolu olmak,aşırı tüylenme,adet düzensizliği

başlıca belirtileri.....

sibel28

Alıntı yapılan: ..вeвıѕн●● - 04 Aralık , 2009, 18:27:12
Alıntı yapılan: hapyy - 03 Aralık , 2009, 21:17:08
pko nun belirtileri nelerdi?

kilolu olmak,aşırı tüylenme,adet düzensizliği

başlıca belirtileri.....
bende pko luyum ben 50 kiloyum...tüylenme yok...adet düzensizliği senede 2 kez o da normalmiş...pko bazen belirti vermiyor..en güzeli ovulasyon takibi yaptırmanız..

asse

çiçeği burnunda, hamiş olduğunu bugün öğrenen bir şaşkın insan evladıyım :honk:

doktorum 11 kasımda pko teşhisi koydu, glukofen kullandım. bugün öğrendim:)

galiba işe yaradı.....

umarım Allah sizlere de şifasını verir. Ama şunu iyi biliyorumki, kendimi kistlerimiyok etmeye vermiştim, çocuk mocuk aklımdan çıkarmıştım. tam da o arada yani bugün öğrendim. hiç aklımda yokken.

bilgilerinize kızlar... stres pko dan daha zararlı yumurtlama eylemi için...

duygu_0029

ben kullandım ama bir faydası olmadığı için ilacımı değiştirdi.aksine aşırı kilo almaya başlattı

lavinyalinda

bende pko hastası olmama rağmen hamıle kaldım arkadaşlar o yüzden sakın dert etmeyın bana doktorlar anne olman çok zor dedi korunmayı bıraktığım ilk ay hamıle kaldım o yüzden sakın üzülmeyin.