Eşimde h1n1 virüsü saptanmış...

Başlatan ..eLif.., 01 Aralık , 2009, 18:58:23

« önceki - sonraki »

..eLif..

şoklardayım.. Pazar günü eryaman optimum alışveriş merkezine gitmiştik geldiğimizden itibaren kötüydü sabah başkent üni. gitti ve raporda h1n1 saptandı 5 gün rapor vermiş..
şuan bile ellerim titriyor.
buraya konu açmamın sebebi: kan alınmadan teşhis konulmuş sizce ne kadar mantıklı?
Annesinin poaçası İDİL'im! :)

мiŁenα.

kan alınmadan ansıl konulmus anlamadım..ama baska yontemle yada belırtıyle tespıt edılmıs olabılır...ama benım arkdasımda oldu 3 gun etddavı gordu atlattı :-\ rabbım acıl sıfa versın elıfcım :amin: :-*

:love9: :love7: :love9:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: ..eLif.. - 01 Aralık , 2009, 18:58:23
şoklardayım.. Pazar günü eryaman optimum alışveriş merkezine gitmiştik geldiğimizden itibaren kötüydü sabah başkent üni. gitti ve raporda h1n1 saptandı 5 gün rapor vermiş..
şuan bile ellerim titriyor.
buraya konu açmamın sebebi: kan alınmadan teşhis konulmuş sizce ne kadar mantıklı?

geçmiş olsun elifcim allah şifalar versin aman bebeğine dikkat et gerçi sen almışsındır önlemini ama ben genede yazayım dedim
tvde bazı belirtilerden bahsediyoya ateş bulantı öksürük ve balgam onlar varsa eğer kan almadan böyle bir teşhis koymuş olmaları muhtemel
can dediklerim....

βαlκιz

geçmiş olsun allah acil şifa versinn inş atlatırr  :amin: :amin: :amin: :amin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Demet_dk

elif çok geçmiş olsun
kısa zamanda atlatırsınız inşallah bu durumu kendine ve bebişe dikkat et
bende merak ettim hiç tahlil yapılmadan nasıl öyle rapor vermişler

prenses_78

geçmiş olsun bebeğine dikkat etde eşin iyi bakımla iyileşir canım

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

cok gecmıs olsun canım allah acıl sıfalar versın :amin:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği

gecmis olsun cnm rabbim acil sifalar versinn  :amin: :amin:

..eLif..

çok sağolun kızlar
Allah kimseye göstermesin  :(

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ѕєν∂α¢αη

geçmiş olsun elif. dinlenmeyle ve ateş düşürücü ilaçla geçiyormuş. tetikleyen başka rahatsızlığı yoktur umarım. nefes darlığı kalp tansiyon vs. korkma 5 güne kalmaz bile hiç bişicii kalmaz inşallah

Uploaded with ImageShack.us

..BahaR●●

benim eşimde çok hasta
ateşi falan yok ama çok öksürüor
dün akşam havluya sabun sürdüm
ısıttım gögüsüne koydum
gecede terledi hep
hiç öksürmedi
Allah yardımcımız olsunnnn........

ÖZPINAR

geçmiş olsu elifciğim acil şifalar diliyorum .ben yeni üyeyim nasıl cevap yazıp göndereceğimi bilmiyorumumarım sana ulaşır

..eLif..

çok teşekkür ederim kızlar.
domuz gribi belirtlilerinin hepsini yaşıyor şuan
ateş vs... dilerim tez zamanda atlatcak tşkler.

..BahaR●●

inş. atlatırımmm cnm sizlerde dikkat edin....