sirke ile bal

Başlatan Balböceği, 29 Kasım , 2009, 21:48:52

« önceki - sonraki »

Balböceği

kizlar gecen bi arkdas sunu yaparak zayiflamis inanmadimya sizlerde biliyormusnuz

elma sirkesine bal katip yemeklerden once yemismi icmismii ole dedi 83
kilodan 73 inmisss sizce dogrumudurrr ben inanamadim ama  :dontknow: :dontknow:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

elma sırkesı  zayıflatıyo kuzenım her yemekden önce ıcerdı yaramısdı ona :laughing7:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği

hadi elma sirkesiii diyelim oyle balla ne alaka bal kilo aldirmazmi  ???

ertl

elma sirkesini sabah aç karnına ılık suya bir kaç damla damlatıp içince zayıflatıyomuş doğumda çok kilo altım başlicam inş zayıflarım

мiŁenα.

lma sırkeısnı bende duydum ıcıyorsun sabhları zayıflamak ıcın :aferin:

:love9: :love7: :love9:

esra26

evet elma sirkesini bende duydum aç karnına ılık suya bikaç damla damlatıp içeceksin.. balla nasıl olur bilmiyorumda  :dontknow: tadı acı oluyo tuhaf bişi ya belki ondandır...
ay yeniden başlasam fena olmaz  :k06:  :k06:

Balböceği

eskiymis cnm ama suda var arkadasim yarim gr bile vermediii  :ehi: :ehi:

benden size tavsuye zaten sirke asitli mideyi delerrr

börtüm_böceğim

edacım şöle bi denklem olabilir canım ballı sirke yiyen yedini kusar:))) ben sadece  1 bardak suya bir çaykaşığı kadar elma sirkesi katarak aç karnına içildimi zayıflanıyor diye duydum ama 72 olan kiloma rağmen cesaret edemedim... :igrenc:  ama son 1 aydır anamda içiyomuş ya beni zayıflatsın diye ya da hakkatten içlerim eridi diyodu:)) :k06:
yeryüzünde pişman olunmayacak tekşey varlığın annecim...

Demet_dk

evet elma sirkesinin zayıflattığını bende duydum denemek istiyorum
ama sirke diyince bana bişeyler oluyo  :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc:

Angel

Alıntı yapılan: Demet_dk - 26 Şubat , 2010, 09:35:35
evet elma sirkesinin zayıflattığını bende duydum denemek istiyorum
ama sirke diyince bana bişeyler oluyo  :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc:

:toothy10: :toothy10: :toothy10:  hee bende oyle   :igrenc: :igrenc:  ama napip edip yapicam baska carem yok   :igrenc: :igrenc:    :ehi: :ehi: