SEDASAYANMARKETİNG ÜRÜNLERİN İNCELEYİN TEMSİLCİ OLUN

Başlatan sedasyn67, 22 Kasım , 2009, 11:40:57

« önceki - sonraki »

sedasyn67

selam sedasayanmarketinge 2 ay önce üye oldum fakat 2 ay içinde çok yol katettim çünki ürünler marka ve süper incitozu kremi cilt ütüsü salyangoz kremi tüyler için karınca yumurtası yağı ev temizliği için herşeye leke çıkarıcı yeşil kurbağa çamaşırmakinası deterjanı daha neler neler önümüzdeki ay sunadumankayanın ürünleri girecek ve derya baykalın adına fransız saklama kapları bio maraka girecek gerçekten kazançlı ve güzel gidiyor. temsilci karı%20 fakat siparişlerinizle gelen hediyeler znegin paraya çevirdiğiniz zaman karınız %38 e çıkıyor.ayrıca kişilerin kendi kredi kartlarındanda satış yapabiliyorsun senin alman gereken fark senin hesabına yatıyor ben şehirler arası çok satış yapıyorum kargo evlerine teslim ediyor. sedsayanmarketing.com sitesini inceleyin düşünürseniz görüşelim emekli hemşire mülayim pulat  05323556504  [email protected] bir konuda ilk olmak her zaman kazandırı ilk olmanın avantajlarından yararlanmak ve aralık ayında istanbulda sedasayan derya baykal suna dumanka eşliğinde yapılacak eğlencemizede katılabilirsiniz kasım ayı boyunca 300 puanlık sipariş verene otobüs biletide gönderilecek.

sedasyn67

CİLT LEKELERİ İÇİN MAVİ ANEMON KREM CİLTTEKİ SVİLCE AKNE VE LEKELER İÇİN SALYANGOZ KREMİ İNCİ TOZU KREMİ CİLTTEKİ KIRIŞIKLIKLAR İÇİN SKYFACE CİLT ÜTÜSÜ VE SKYFACE KOLAJEN MASKE KURU CİLTLER ÇİN VE CİLTTEKİ PÜRÜZLER İÇİN %90 HÜCRE YENİLEYİCİ KREM KREATE SAÇ DÖKÜLMELERİ VE KIRILMALARI İÇİN DR. KURT WÖLF SAÇ BAKIM SERUMU VEYA SAÇ BAKIM MASKESİ KALIN YÜZÜNÜZDEKİ KALIN ÇİZGİLER VE İNCE ÇİZGİLER İÇİN FREEZE BOTOKS KREM İNCELEMEDEN GEÇMEYİN

Balböceği

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

..BahaR●●

miray

..BahaR●●

sedasyn67

isteyenler okuyor zaten avon oriflame isimleriyle yazılan yazılar sizi neden rahatsız etmediki. acaba ürünlerimizin beğenilecek olmasımı korkuttu sizi.

sedasyn67

sakin olun salyangoz kremi avon oriflamedeyok mavianemon onlarda yok karınca yumurtası yağı kremi yok. ben ablayım 48 yaşında aslında hepinize imrenerek okuyorum çünki çocuğum olmadı 4 kez tüp bebek denedim bütün birikimlerimi tedaviler için harcadım  ne mutlu size ALLAH Sizlere evlat bağışlamış buralarda bebeklerinizle ilgil de olsa buluşma noktası bulmuşsunuz. bende hedefsiz yaşamaktansa kendime bir aktivite edindim. kendim emekli hemşireyim.

мiŁenα.

Alıntı yapılan: sedasyn67 - 04 Aralık , 2009, 04:52:13
sakin olun salyangoz kremi avon oriflamedeyok mavianemon onlarda yok karınca yumurtası yağı kremi yok. ben ablayım 48 yaşında aslında hepinize imrenerek okuyorum çünki çocuğum olmadı 4 kez tüp bebek denedim bütün birikimlerimi tedaviler için harcadım  ne mutlu size ALLAH Sizlere evlat bağışlamış buralarda bebeklerinizle ilgil de olsa buluşma noktası bulmuşsunuz. bende hedefsiz yaşamaktansa kendime bir aktivite edindim. kendim emekli hemşireyim.

CANIM HAYIRLISI BOLEYMIS DEMEKKI....

BEBEK KONUSUNDA UZULDUM :y25:

:love9: :love7: :love9: